0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Škoda Octavia - co nabízí novinka z Mladé Boleslavi?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Středa 12.12.2012 08:14, pekne
pekne auto - uz tesim se na kombik
reagovat
vlk1
počet příspěvků19
datum registrace11.11.2010
Středa 12.12.2012 09:20, škoda jen, že je zase tak dlouhý zadní převis
No tak konečně slušná nižší střední od Škody.Asi první Octavia, o které bych uvažoval.Rozvorem patří do nižší střední, zrovna tak vnitřním prostorem k tomu lepšímu v nižší střední.Jen nechápu, že zase museli protáhnout záď tak, aby délkově se octavka o nějakých asi 5cm dostala do stření třídy.No aspoň teď budou jakš takš ospraveditelné řeči o autě na předělu tříd. Nicméně zadní náprava ta jednodušší verze-to je v dnešní době opravdu ostuda pro lepší auta v té nižší střední. Sem zvědav na ceny především až vyjde kombi.Ve střední třídě bych si vybral u konkurence líp a to i v nižší cenové hladině.V nižší střední záleží na cenové politice zda pokoří novou Kia ceed kombi nebo I30kombi-no jsem zvědav
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Středa 12.12.2012 09:39, RE: škoda jen, že je zase tak dlouhý zadní převis
vlk1 napsal:
No tak konečně slušná nižší střední od Škody.Asi první Octavia, o které bych uvažoval.Rozvorem patří do nižší střední, zrovna tak vnitřním prostorem k tomu lepšímu v nižší střední.Jen nechápu, že zase museli protáhnout záď tak, aby délkově se octavka o nějakých asi 5cm dostala do stření třídy.No aspoň teď budou jakš takš ospraveditelné řeči o autě na předělu tříd. Nicméně zadní náprava ta jednodušší verze-to je v dnešní době opravdu ostuda pro lepší auta v té nižší střední. Sem zvědav na ceny především až vyjde kombi.Ve střední třídě bych si vybral u konkurence líp a to i v nižší cenové hladině.V nižší střední záleží na cenové politice zda pokoří novou Kia ceed kombi nebo I30kombi-no jsem zvědav


Nevěřím, že by cena byla nějak nízká - český "vlastenec" to vždycky koupí, ačkoli za stejnou cenu má pomalu nové mondeo. Krásně je to vidět v Německu, kde škoda stojí stejně nebo je o málo dražší než u nás, ale výbavou je někde jinde a po dopočítání chybějící výbavy do CZ verze vychází ta německá o 50-100 táců níž.
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Středa 12.12.2012 19:02, octavia
Zadal jsem si stejnou motorizaci a výbavu a porovnal ceny. U nás jsou nižší,jak jsem předpokládal.To ,že v Německu je Octavie levnější přestalo platit v roce 2009.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.