0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Octavia Combi - první živé dojmy

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
David V
počet příspěvků2076
datum registrace16.05.2007
Úterý 05.03.2013 16:31, Ekologická varianta....
...Greenline s naftovým motorem - nelechtejte mě

Nedávno tady taky bylo nějaké vtipné spojení Sport s nějakým nazdechaným motorem a zase Škoda.
Ale my si to zasloužíme, tak jako si zasloužíme komunisty (v posledních volbách), Zemana a správní delikt, když s naším autem pojede někdo 56 na 50-ce a my jsme nedokázali zajistit, aby tak nečinil.
reagovat
nahlásit
Pepe
počet příspěvků1143
datum registrace09.05.2007
Úterý 05.03.2013 18:50, RE: Ekologická varianta....
David V napsal:
...Greenline s naftovým motorem - nelechtejte mě Nedávno tady taky bylo nějaké vtipné spojení Sport s nějakým nazdechaným motorem a zase Škoda. Ale my si to zasloužíme, tak jako si zasloužíme komunisty (v posledních volbách), Zemana a správní delikt, když s naším autem pojede někdo 56 na 50-ce a my jsme nedokázali zajistit, aby tak nečinil.


Pozn.: byl to Leon SuperHighTechPerformancePowerHifiTuningTDI...
A ta zodpovědnost soukromého majitele za vozidlo je na místě... Když mi vyfotí firemní auto, a já neudám, kdo s autem jel, tak má firma okamžitě flastr 8O tisíc. Takže buďto všichni, nebo nikdo.
reagovat
nahlásit
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Úterý 05.03.2013 23:56, RE: Ekologická varianta....
David V napsal:
...Greenline s naftovým motorem - nelechtejte mě Nedávno tady taky bylo nějaké vtipné spojení Sport s nějakým nazdechaným motorem a zase Škoda. Ale my si to zasloužíme, tak jako si zasloužíme komunisty (v posledních volbách), Zemana a správní delikt, když s naším autem pojede někdo 56 na 50-ce a my jsme nedokázali zajistit, aby tak nečinil.


Auto vypadá z venku celkem hezky, to myslím vážně. Zavazadelník je opět o něco větší než u předchůdce, takže je vše v pořádku, tak jak to má být... Škoda že na fotkách zcela chybí pohled na zadní sedačky. Snad tam není méně místa na nohy než v našem malém-velkém Yarísku?
reagovat
nahlásit
David V
počet příspěvků2076
datum registrace16.05.2007
Středa 06.03.2013 09:04, RE: Ekologická varianta....
Pepe napsal:
David V napsal:
...Greenline s naftovým motorem - nelechtejte mě Nedávno tady taky bylo nějaké vtipné spojení Sport s nějakým nazdechaným motorem a zase Škoda. Ale my si to zasloužíme, tak jako si zasloužíme komunisty (v posledních volbách), Zemana a správní delikt, když s naším autem pojede někdo 56 na 50-ce a my jsme nedokázali zajistit, aby tak nečinil.
Pozn.: byl to Leon SuperHighTechPerformancePowerHifiTuningTDI... A ta zodpovědnost soukromého majitele za vozidlo je na místě... Když mi vyfotí firemní auto, a já neudám, kdo s autem jel, tak má firma okamžitě flastr 8O tisíc. Takže buďto všichni, nebo nikdo.


Ne. Já myslel tohle:
http://www.tipcars.com/magazin-automobilka-skoda-predstavila-citigo-sport-6071.html
reagovat
nahlásit
Pepe
počet příspěvků1143
datum registrace09.05.2007
Středa 06.03.2013 11:05, RE: Ekologická varianta....
David V napsal:
Pepe napsal:
David V napsal:
...Greenline s naftovým motorem - nelechtejte mě Nedávno tady taky bylo nějaké vtipné spojení Sport s nějakým nazdechaným motorem a zase Škoda. Ale my si to zasloužíme, tak jako si zasloužíme komunisty (v posledních volbách), Zemana a správní delikt, když s naším autem pojede někdo 56 na 50-ce a my jsme nedokázali zajistit, aby tak nečinil.
Pozn.: byl to Leon SuperHighTechPerformancePowerHifiTuningTDI... A ta zodpovědnost soukromého majitele za vozidlo je na místě... Když mi vyfotí firemní auto, a já neudám, kdo s autem jel, tak má firma okamžitě flastr 8O tisíc. Takže buďto všichni, nebo nikdo.
Ne. Já myslel tohle: http://www.tipcars.com/magazin-automobilka-skoda-predstavila-citigo-sport-6071.html


Jo, tak tohle. Tady je to teď samej supersport od fauvégrup, kdo se v tom má orientovat
reagovat
nahlásit
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 07.03.2013 01:18, RE: Ekologická varianta....
David V napsal:
Pepe napsal:
David V napsal:
...Greenline s naftovým motorem - nelechtejte mě Nedávno tady taky bylo nějaké vtipné spojení Sport s nějakým nazdechaným motorem a zase Škoda. Ale my si to zasloužíme, tak jako si zasloužíme komunisty (v posledních volbách), Zemana a správní delikt, když s naším autem pojede někdo 56 na 50-ce a my jsme nedokázali zajistit, aby tak nečinil.
Pozn.: byl to Leon SuperHighTechPerformancePowerHifiTuningTDI... A ta zodpovědnost soukromého majitele za vozidlo je na místě... Když mi vyfotí firemní auto, a já neudám, kdo s autem jel, tak má firma okamžitě flastr 8O tisíc. Takže buďto všichni, nebo nikdo.
Ne. Já myslel tohle: http://www.tipcars.com/magazin-automobilka-skoda-predstavila-citigo-sport-6071.html


Tak tomu chybí k dokonalosti snad už jen kmotrovská SPZ
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.