0
zpět
 

diskuze k tématu: Motor Škoda Octavia

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, automobilky, česká vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.12.2015 10:42, Motor Škoda Octavia

vozidlo: Škoda Octavia
rok výroby: 2008
palivo: nerozhoduje
výkon v kW: 77
kód motoru: BXE

popis závady: Mate nekdo skusenosti s timto motorem ojnice mi prorazila na 3 valci blok motoru podle mechaniku to tyto motory delaji
Motor ma najeto 200t a byl pravidelne v servisu

kód chyby určené na diagnostice: -

typ diagnostického přístroje: -

kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
reagovat
nahlásit
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Pondělí 21.12.2015 14:33, BXE
Zdravím Vás, tyhle motory to dělají. Jde o chybně namontovaná ložiska lágrů. Postihuje to motory TDi BXE z let 2007 - 2008. Nejde ani o to jak se motor používal a jak se k tomu kdo choval, o to větší to ale potom je překvápko. Jestli máte auto pořád pod dohledem autorizovaného servisu zkuste kulanci. Jinak je to nový motor...
reagovat
nahlásit
tomaskrtek
počet příspěvků983
datum registrace18.03.2008
Pondělí 21.12.2015 14:58, cena
motor se dá koupit mezi 20-30k, asi bych ho nechal vyměnit a auto poslal do světa, je pravděpodobné že se to stane znovu. pochybuji že uspějete s kulancí ale zkusit to můžete.
reagovat
nahlásit
gablenz
počet příspěvků137
datum registrace12.01.2009
Pondělí 21.12.2015 15:12, do Prostějova
poslal bych ho Krtkovi do Prostějova
reagovat
nahlásit
A4
počet příspěvků134
datum registrace09.05.2007
Pondělí 21.12.2015 18:00, něco na podobné téma
http://www.auto.cz/praskla-klikova-hridel-tika-casovana-bomba-i-ve-vasem-motoru-90332
reagovat
nahlásit
kristian2
počet příspěvků273
datum registrace31.03.2015
Pondělí 21.12.2015 19:08, k
to přece není možné, aby se česká modla - octávia v TDi pokazil tímto způsobem motor.Na to jsou přece ty strašně nespolehlivé motory od renaultu?
reagovat
nahlásit
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Pondělí 21.12.2015 19:40, renault
Asi narážíte na poddimenzované lágry nejsilnějších verzí motorů 2.0 dCi M9R a 1.5 dCi K9K
U nich jde o konstrukční nedostatek. U motoru BXE jde o průšvih montážního závodu, který ložiska prohodil. Motor sám je v pohodě
reagovat
nahlásit
Pavlik
počet příspěvků1328
datum registrace09.10.2008
Úterý 22.12.2015 14:36, RE: renault
HoNZA napsal:
Asi narážíte na poddimenzované lágry nejsilnějších verzí motorů 2.0 dCi M9R a 1.5 dCi K9K U nich jde o konstrukční nedostatek. U motoru BXE jde o průšvih montážního závodu, který ložiska prohodil. Motor sám je v pohodě


Jenže u Renaultu se o tom ví, automobilka chybu přiznala a při servisních prohlídkách zákazníkům doporučuje výměnu hlavních ložisek motoru po 120 tisících km. Výměna stojí celkem akceptovatelných 8000,- včetně práce v autorizovaném servisu.
reagovat
nahlásit
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Úterý 22.12.2015 15:24, souhlas
S tím se nedá než souhlasit. Přístup škodovky v tomhle není úplně vzorný. Mám Octavii 4x4 se stejným motorem a nechal jsem kvůli tomu lágry kontrolovat..., přece jen jsem měl strach. Poradili mi to v Cimbu, když jsem nechal motor čipnout. Jinak jsem s motorem maximálně spokojený
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.