0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupě ojetého vozu

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.02.2013 16:55, Koupě ojetého vozu
Dobrý den.
Začal sem se koukat po nějakém (novém) voze.Moje první auto bylo renault megane cupe 1.6.Jsem vyučenej karosář a chlapi mi t o rozmlouvali,ale já se nenechal přesvědčit:D,no to je ale jedno:Každopádně sem se začal koukat po nějakém jiném autě.Zatim nevim jeslti naftové.nebo benzinové.Každopádně aby to mělo rozumnou spotřebu a bylo to kvalitní prostorné a bezpečné auto.U aut s naftovým motorem sem přemýšlel o Škoda octavia 1.9 tdi,seat leon 1.9 tdi,vw golf 1.9 .nebo jestli sehnat nějaké benzinové auto a předělat ho na plyn.Každopádně vás prosim o nějakou radu.Nejlépe kdyby cena nepřesáhla 100 000 kč.Předem děkuji za vaši odpověď
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 14.03.2013 23:32, Re:
Dobrý den. Na to, abych Vám mohl jednoznačně doporučit nějaké auto, od Vás nemám dostatek informací. Zda-li zvolit benzínový nebo naftový motor záleží na Vašem ročním nájezdu. Pokud je menší než 20 tis. km ročně, je lepší koupit vůz s benzínovým motorem. Pokud vezmu v potaz Váš požadavek na prostor a kvalitu, doporučil bych Vám Škodu Octavii první generace s motorem 1.9 TDI. Tyto vozy běžně dokázaly jezdit se spotřebou kolem 5 litrů nafty na 100 km a motor při správné údržbě vydržel sloužit po statisíce kilometrů.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.