0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda octavia iii

kategorie zařazení tématu: poradna, typ vozidla, osobní
Nick93
počet příspěvků1
datum registrace25.09.2019
Středa 25.09.2019 09:26, Škoda octavia iii
Zdaravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo z Vás má zkušenosti s autobazarem Autodraft. Mam u nich vyhlídnuté auto ale mám to hroznou dálku. A jen tak se tam jet podívat a pak zjistit ze je to neseriózní autobazar bych nerad.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků1664
datum registrace19.08.2015
Středa 25.09.2019 13:46, RE: Škoda octavia iii
citace:
reakce na: Nick93, 25.09.2019 09:26 (Zdaravím,chtěl bych se zeptat ...)

Ahoj, na internetu něco najdeš, zkusil bych i Škoda forum. Jinak na recenzi autobazarů je negativní zkušenost, celkem čerstvá: https://www.reference-autobazaru.cz/2_230_1.html

Co se týká Octávií, silně doporučuji auto plus https://www.skodaplus.cz/a auto welt https://www.dasweltauto.cz/, což jsou ojetiny přímo od Śkodovky a VW group. Ber jen s plným počtem hvězd od Cébie.

Český bazarník - to je kapitola sama o sobě, prostě mu to nedá a přetočí a zatají co jen jde. Ostatně nedávno soused zjístil, že jeho krásný Golf z AAA měl velkou bouračku. V AAA Ostrava samozřejmě tvrdili, že je to totálně "čísté auto". Jinými slovy NIC se nezměnilo, akorát si už nedovolí být tak arogantní jako před deseti lety Lžou ale stejně

Jinak nejsem žádný teoretik, několikrát jsem jel pro ojetinu "v perfetním stavu" přes půl republiky. Ale nedal jsem se a odjel a řekl i něco o slušnosti nelhat A říkám rovnou - stojí za to čekat na dobré auto s jasnou historíí. Takhle se mi kdysi povedlo koupit u Fordu Focus II ve perfekním stavu a před dvěma roku u Renaultu zase Megane III - opět v parádním stavu. Vůz byl cca o 10tis.kč dražší než průměr a s menší výbavou, ale vůz bez investic s krásným interiérem. Na to pozor = fotky interiéru často neodpovídají realitě.

Držím palec a chce to fakt kousnout se do jazyku a mít trpělivost
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma
Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2020, všechna práva vyhrazena.