0
zpět
 

diskuze k tématu: Škodu Kamiq - jaký motor vybrat?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, volná diskuze, diskuze o tipcars
Mar1
počet příspěvků1
datum registrace29.06.2021
Úterý 29.06.2021 20:57, Škodu Kamiq - jaký motor vybrat?
Máme zájem o nové Auto Škoda Kamiq, jsme tříčlenná rodina auto nám bude stačit, teď otázka jaký motor tam koupit buď teda tříválec 1.0 81 kW spíše se přikláníme k 1.5 TSI ale vím že motor je docela složitý co se týká odpojování dvou válců. Prosím o radu který motor tam koupit děkuji.
reagovat
mp-77@email.cz
počet příspěvků36
datum registrace05.10.2016
Středa 30.06.2021 14:20, RE: Škodu Kamiq - jaký motor vybrat?
citace:
reakce na: Mar1, 29.06.2021 20:57 (Máme zájem o nové Auto Škoda K ...)



Mám oba vyzkoušené v Octavíích (včetně původní 1.4 TSI)

Pokud nejste příznivce vysloveně dynamické jízdy či nejste hltač dálničních km , tak silnější verze 1.0 TSi vám bude v Kamiqu určitě stačit a ty peníze bych si ušetřil ....... Ten litr (přestože ho mnozí hejtují) je velice schopný motor, který se při běžném provozu chová nad očekávání dobře ... naopak ten 1.5 TSi je poměrně mdlý ..... při reálném provozu tam až tam výrazný rozdíl nebude.

Plusem toho litru je (za mě) příjemnější zvuk ... takový jadrnější, ale příjemný.
reagovat
Saman
počet příspěvků1
datum registrace17.08.2021
Úterý 17.08.2021 17:25, RE: RE: Škodu Kamiq - jaký motor vybrat?
Jsme 4 člena rodina vzal jsem silnější 1.0 a spokojenost, nejsem závodník, zatím motor zajizdim a jsem spokojen. Před tím Focus 1.6 TDCi slabý motor hrozná odezva na plyn, fabie 1.2 HTP - velká spokojenost starty super pak docházel dech nad 80 km.
Kamiq bylo dlouho vyhledávané auto rozhodoval jsem se mezi Bayon, Mazda cx, golf spotrvan.
Z motoru já strach nemám, HTP má nyní v naší fabii 20 let, bere sice olej ,ale žere 6 litrů. Ať se daří vybrat dle vašich potřeb.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.