0
zpět
 

diskuze k tématu: Záruka na ojetý vůz - problém s vodním čerpadlem

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 00:13, aha
to sem z toho jelen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 04:39,
Po třech měsících vadná vodní pumpa u ojetýho auta...no mě někdo otravovat,že mi chce vrátit auto,tak ho nakopu do p.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 08:04, RE: aha
lojza napsal:
to sem z toho jelen
Mně to přijde jasný, nyní je reklamace bez šance, protože auto už je opravený. To je snad triviální záležitost, že se nejdřív reklamuje a pak to teprve je možné opravit. Na základě čeho by teď měl prodávající posoudit oprávněnost reklamace, když je auto v pořádku?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 08:07, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Po třech měsících vadná vodní pumpa u ojetýho auta...no mě někdo otravovat,že mi chce vrátit auto,tak ho nakopu do p.....
Vodní pumpa je výměný díl. To by dotazovatelka mohla reklamovat i ucpaný vzduchový filtr. Za výměnu pumpy, chladící kapaliny, kladek a řemene dát v servisu 12 000,- Kč je slušná cena. Dotazovatelka pochází podle jména asi z východních zemí a pochybuji, že tam je možné uplatňovat vůbec nějakou reklamaci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 08:35, RE:
PV napsal:
Vodní pumpa je výměný díl. To by dotazovatelka mohla reklamovat i ucpaný vzduchový filtr. Za výměnu pumpy, chladící kapaliny, kladek a řemene dát v servisu 12 000,- Kč je slušná cena. Dotazovatelka pochází podle jména asi z východních zemí a pochybuji, že tam je možné uplatňovat vůbec nějakou reklamaci.
Asi půjdu reklamovat ojeté pneu a sjeté destičky s kotoučema!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 09:36, RE:
SADAM napsal:
Asi půjdu reklamovat ojeté pneu a sjeté destičky s kotoučema!!!!!!!!!!
He he ! Někteří lidi holt nejsou normální.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 10:15, RE:
Hide napsal:
He he ! Někteří lidi holt nejsou normální.
Zrovna jsme rozšířili náš vozový park o P 406 kombi. Auto ještě nemá RZ, přesto je již po výměně rozv. řemene, kladek, kontroly vodní pumpy, výměně oleje a filtrů a po opravě brzd. Divím se, že je někdo tak naivní, že si koupí ojeté auto a jezdí a jezdí... Nevím, možná vodní pumpa v tomhle případě tekla a bylo možno to odhalit už při koupi. Jinak rozvody i s vodní pumpou za 12.000,- - dobrá cena, za servis, který by uživatel musel stejně nechat udělat (jde jen o to, kdy).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 10:40, Záruka ???
Kupující zapomněl uvést jednu podstatnou věc , že ve všech případech , kdy podepisuje smlouvu , že přebírá vozodlo "jak leží a běží" se zbavuje jakélkoliv záruky a to dobrovolně , protože na prodejci vymámil SLEVU a to leckdy nemalou. Tato sleva pak maže veškeré výhody , tedy i zárujku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.08.2006 17:23, RE: Záruka ???
Stanley napsal:
Kupující zapomněl uvést jednu podstatnou věc , že ve všech případech , kdy podepisuje smlouvu , že přebírá vozodlo "jak leží a běží" se zbavuje jakélkoliv záruky a to dobrovolně , protože na prodejci vymámil SLEVU a to leckdy nemalou. Tato sleva pak maže veškeré výhody , tedy i zárujku.
Ano, přesně tak slova jak leží a běží znamenají nulový úspěch při uplatňování jakékoliv záruky, vyjma záruky na původ vozu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.06.2007 07:32, Kupní smlouva na auto v autobazaru-odstoupení
Dobrý den, v autobazaru jsem koupil ojeté auto, které po měsíci jízdy vykazuje závady, pro které chci auto vrátit a odstoupit od kupní smlouvy. Kupní smlouva autobazaru v části prodávající zní na jméno původního majitele auta zastoupeného zprostředkovatelem, tj autobazarem. S kým budu jednat, s pův. majitelem, nebo autobazarem. Předpokládám ,že mám 6 měsíců čas.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.