0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia Combi 1.2 81 kW: České nebe

kategorie zařazení tématu: česká vozidla, německá vozidla, francouzská vozidla
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Pondělí 20.07.2015 09:22, čr
čr je trochu specifické....pokud tu lidí 50 chodili k urnám s stejným volebním lístkem,a i 20 let po revoluci tam stejně ty rudé zmetky znovu hodí...tak pak se nedivme,že i když je tu nabídka za stejné peníze získat auta technicky vybavená o uroveň výš,že si koupí opět tu Fabii.....

Jinač nechápu proč si někdo koupí Fabii,když za stejné peníze už je Ceed,i30 atd
reagovat
Arthuro
počet příspěvků82
datum registrace11.06.2013
Pondělí 20.07.2015 10:16, Pochvala autorovi článku
Určitě nepatřím mezi zaryté škodovkářě, nikdy žádná Škodovka neměla napsané mé jméno ve svém TP, ale nová generace Fábie mi přijde minimálně vzhledově zatím nejpovedenější a asi bych s ní uměl i žít, ale neřídil jsem ji...
Autora článku bych chtěl pochválit za snahu o objektivitu, když připouští, že i výrobek z Mladé Boleslavi může mít sem-tam nějaký nedostatek, což v české kotlině nebývá vůbec časté, i za celkově pěkně napsaný článek.


Ciao,
Arthuro
reagovat
bitner
počet příspěvků216
datum registrace19.06.2012
Pondělí 20.07.2015 11:35, Cena
Skodovky davaji cenove smysl tak v modelech OIII a SIII.

FIII vsichni chvali, dejme tomu. K designu bych mel jednu poznamku: ta legendarni tornado line je blbe. Kdyz uz tam je, tak na ni maji byt kliky dveri, takhle to vypada strasne tezkopadne.
reagovat
anril
počet příspěvků19
datum registrace27.10.2008
Pondělí 20.07.2015 11:53, pro stréca od piva
Ty jsi ale kokon, Fabia vycházi levněji než Hnujdé i20 natož i30 :) koukni na ceník strécu od piva, Tyto klény val do bedny svém nevzdělaném family příslušníkům co neumí počítat :).
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pondělí 20.07.2015 12:42, Koupě
Koupil to strejc v rodině, za nějakých bratru 270000,- si dovezl moc pěknej kus auta se solidní výbavou.
reagovat
danieltir
počet příspěvků1
datum registrace28.05.2010
Úterý 21.07.2015 09:53, Fabia
Měl jsem fabii I. s motorem1.9SDi v autoškolském autě. Najeto při podeji 285 000 km a můžu klidně prohlásit, že to bylo auto k nezaplacení. Na to co každý den zažívalo klobouk dolů. Krom upadlého tlumiče kmitu a tím spojené výměny volnoběžky alternátoru, jsm měnl jen spotřební věci typu brzdy, oleje, filtry. Pravda olej co 10 000 km. Jelikož najíždím cca 35 000 km v kombinaci autoškola, soukromé jízdy chtěl jsem opět diesel od škody. Niméně po nacenění rapida v 1.6 diesel cca 375 000 Kč po slevách jsem škodu opustil a koupil Pegeot 301 1.6 HDi ALLURE t.j v plné výbavě + zimní paket + parkovací asistent za 295 000 Kč v Praze. V součanosti mám najeto v autoškole 25 000 km a muím klepat, bez jediného problému. Olej dělám opět po 10 000 km a průměrná spotřeba ted v létě ve výcviku je 4,7 l nafty. Mám jetě motor bez BlueHDi Nicméně až se budu za pět let otáčet po dalším autě diesely pro svou složitost asi už zvažovat nebudu a poohlédnu se po TSi či podobním benzínovém motoru. Nová fabie v kombíku je pěkná, ale po mém osobním vyzkoušení musím konstatovat že vzadu je méně místa než ve Fabii I (měřím 195cm) a za mě si už nikdo nesedne. V Peugeou 301 úplně v pohodě. Takže za mě rapid i když v TSi vychází dráž než můj P301 v podobné výbavě.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Čtvrtek 03.09.2015 14:43, Cena mimo
Nejleněji jsem našel Fab III Kombi 81kw za 350tis. kč. Za tu cenu lze koupit spoustu aut o třídu výš. to mě to moc nedává smysl Už jenom fakt, že do této ceny se vleze např. nový Ford Focus 1,6 vyvolává u mě úsměv na tváři
reagovat
Bili 9091
počet příspěvků1
datum registrace06.09.2015
Pondělí 07.09.2015 00:07, Fabie vs korejský S.
Protože je to pořád naše auto s minulosti našich otců a dědů. Korejský sračky jsou na trhu krátce, ale okřídlený šíp, už dlouho!!!
reagovat
Citroenak
počet příspěvků718
datum registrace13.04.2012
Pondělí 07.09.2015 08:26, Fabia
Som rad, ze sa niekomu skoda fabia paci, a tiez som rad, ze tam je (bol?) aj nejaky dobry benzinovy motor. Osobne by som ju bral s 2.0 benzinom, to mohlo ist pekne. Ale nesuhlasim s tym, ze to auto sa kupuje preto, lebo ma historiu. Kupuje sa preto, lebo ludia ked vidia kolko toho jazdi, tak nepremyslaju (najme ti, co o autach nic nevedia a neriesia financie) a rovno idu do skodovky. Ved ju ma predsa kazdy, tak to nemoze byt zla volba. Pre nich je to iba auto na podnikanie, popripade na odpisy. Potom to predaju a tu to kupi chlapik, co nema na nove, ale vie, ze vo svojom okoli bude so skodovkou za pana a vyhra kazdu krcmovu hadku. Jednoducho clovek, co nechce vysvetlovat, preco si to kupil. To je moj nazor. Uvediem priklad jedneho skodovkara. Tu je jeho reakcia, ked zbadal u svagra subaru impreza wrx sti: 'Co si to kupil za sr****? Vsak to musi zrat aj travu okolo cesty. Take auto si kupuju 15 rocny chlapci. A kde na to budes zhanat diely? Ja mam na vrakovisku 'vsetko za euro'. Mal si si kupit poriadnu skodovku.' A takto prehral hned prvu krcmovu bitku u seba doma...
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Pondělí 07.09.2015 09:21, RE: Fabia
Citroenak napsal:
Som rad, ze sa niekomu skoda fabia paci, a tiez som rad, ze tam je (bol?) aj nejaky dobry benzinovy motor. Osobne by som ju bral s 2.0 benzinom, to mohlo ist pekne. Ale nesuhlasim s tym, ze to auto sa kupuje preto, lebo ma historiu. Kupuje sa preto, lebo ludia ked vidia kolko toho jazdi, tak nepremyslaju (najme ti, co o autach nic nevedia a neriesia financie) a rovno idu do skodovky. Ved ju ma predsa kazdy, tak to nemoze byt zla volba. Pre nich je to iba auto na podnikanie, popripade na odpisy. Potom to predaju a tu to kupi chlapik, co nema na nove, ale vie, ze vo svojom okoli bude so skodovkou za pana a vyhra kazdu krcmovu hadku. Jednoducho clovek, co nechce vysvetlovat, preco si to kupil. To je moj nazor. Uvediem priklad jedneho skodovkara. Tu je jeho reakcia, ked zbadal u svagra subaru impreza wrx sti: 'Co si to kupil za sr****? Vsak to musi zrat aj travu okolo cesty. Take auto si kupuju 15 rocny chlapci. A kde na to budes zhanat diely? Ja mam na vrakovisku 'vsetko za euro'. Mal si si kupit poriadnu skodovku.' A takto prehral hned prvu krcmovu bitku u seba doma...


Že se exponuješ. Na některé příspěvky přeci nemá smysl reagovat.
reagovat
Citroenak
počet příspěvků718
datum registrace13.04.2012
Pondělí 07.09.2015 10:05, Fabia
To ta nuda v praci :)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.