0
zpět
 

diskuze k tématu: Při testech ve Švédsku selhaly Fabii Combi brzdy

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 10:40, lol
LooooooooooooooooooooooooooooooL Fabka je shit !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 13:58, RE: lol
anonym napsal:
LooooooooooooooooooooooooooooooL Fabka je shit !!
to jo ty magore
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 16:25, RE: lol
anonym napsal:
LooooooooooooooooooooooooooooooL Fabka je shit !!
To je divne, ze jsem nikdy neslysel, ze bych na zimu musel mit plechace a ne alu. A ze skodovka s tim nic neudela? to je jak ty airaby v Roomsteru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 18:38, RE: lol
mufik.martin napsal:
To je divne, ze jsem nikdy neslysel, ze bych na zimu musel mit plechace a ne alu. A ze skodovka s tim nic neudela? to je jak ty airaby v Roomsteru
Asi tak. Vyjádření pro blbce od blbce. Spíš to vypadá na zavzdušnění, ale že by se dostal bordel mezi kotouč a destičky? Trochu by to zaskřípalo, ale brzdilo by to možná o to líp (na úkor obložení) - pokud by to ovšem nebyl olej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 19:29, RE: lol
Pepe napsal:
Asi tak. Vyjádření pro blbce od blbce. Spíš to vypadá na zavzdušnění, ale že by se dostal bordel mezi kotouč a destičky? Trochu by to zaskřípalo, ale brzdilo by to možná o to líp (na úkor obložení) - pokud by to ovšem nebyl olej
Ano, škodovka si musí vysvětlit ten svůj bordýlek. Jinak by se nedejbože mohl český Franta dozvědět, že to není zas takový zázrak, jak říkali Lojza a Vincek v hospodě))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 21:59, RE: lol
Šakal napsal:
Ano, škodovka si musí vysvětlit ten svůj bordýlek. Jinak by se nedejbože mohl český Franta dozvědět, že to není zas takový zázrak, jak říkali Lojza a Vincek v hospodě))
že HTP nejede víme, ale že už ani nebrzdí? Ono soudruzi v AZNP - ...to už nemá smysl ani komentovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 22:17, to je logicky
jo jako, se nedivim ze se to zesralo jako, ty brzdy, to jsou hovada, to vam povim , vono kdyz se vam vyjebou rozvody, tak na brzdy se vubec nespoleham jako, ze pry rozvody, mi reknete vy volove tady, co tady furt diskutujete jako, vodkud sem mel vedet ze treba menit rozvody? Pak mi tam jako prasknul nejakej remen a von se potkal motor, ze pry generalka, no to urcite jako...Co to kurva je rozvody, toz kdyz si koupim auto, tak ma jezdit a ne menit rozvody furt
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 23:37, RE: to je logicky
anonym napsal:
jo jako, se nedivim ze se to zesralo jako, ty brzdy, to jsou hovada, to vam povim , vono kdyz se vam vyjebou rozvody, tak na brzdy se vubec nespoleham jako, ze pry rozvody, mi reknete vy volove tady, co tady furt diskutujete jako, vodkud sem mel vedet ze treba menit rozvody? Pak mi tam jako prasknul nejakej remen a von se potkal motor, ze pry generalka, no to urcite jako...Co to kurva je rozvody, toz kdyz si koupim auto, tak ma jezdit a ne menit rozvody furt
divne, ja jezdim s litakama i v zime a problemy nejsou, pravda nemam fabku. Neni to spis neco jako kdyz clovek vyjizdi z mycky, ze jjsou kotouce cely mokry a nebrzdi dobre?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 06:12,
Prej cenově výhodné
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 08:09, RE: to je logicky
anonym napsal:
divne, ja jezdim s litakama i v zime a problemy nejsou, pravda nemam fabku. Neni to spis neco jako kdyz clovek vyjizdi z mycky, ze jjsou kotouce cely mokry a nebrzdi dobre?
Mi se něco podobného stalo tušim už třikrát. Vždy když bylo hodně sněhu , břečka a podobně, a po ranním vyjeti jsem potřeboval poprvé zabrzdit. Vůbec to nebrzdilo. Šlo vždy o zánovní auto. Fabku jsem ale nikdy neměl. Auto je prostě stroj. Smůla je v tom, že se to stalo zrovna u Fábie a ještě ktomu dvakrát za sebou .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 08:37, RE: lol
Fénix56 napsal:
že HTP nejede víme, ale že už ani nebrzdí? Ono soudruzi v AZNP - ...to už nemá smysl ani komentovat.
Máš pravdu, tvoje extremistický názory fakt už nemá smysl jakkoliv komentovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 09:34, Joo
Jdu do skodovky za ty penize je to skoro za darmo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 10:12, RE: to je logicky
anonym napsal:
Mi se něco podobného stalo tušim už třikrát. Vždy když bylo hodně sněhu , břečka a podobně, a po ranním vyjeti jsem potřeboval poprvé zabrzdit. Vůbec to nebrzdilo. Šlo vždy o zánovní auto. Fabku jsem ale nikdy neměl. Auto je prostě stroj. Smůla je v tom, že se to stalo zrovna u Fábie a ještě ktomu dvakrát za sebou .
Právě proto se doporučuje za deště a podobných podmínek (či po vyjetí z myčky) osušit brzdy několikerým krátkým přibržděním (SAMO ŽE NE V KOLONĚ), nejmenované automobilky už dávají do aut senzory se systémem, který toto provádí za řidiče. Jak je vidět, Škoda to asi nebude
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 13:14, RE: to je logicky PEPA
anonym napsal:
jo jako, se nedivim ze se to zesralo jako, ty brzdy, to jsou hovada, to vam povim , vono kdyz se vam vyjebou rozvody, tak na brzdy se vubec nespoleham jako, ze pry rozvody, mi reknete vy volove tady, co tady furt diskutujete jako, vodkud sem mel vedet ze treba menit rozvody? Pak mi tam jako prasknul nejakej remen a von se potkal motor, ze pry generalka, no to urcite jako...Co to kurva je rozvody, toz kdyz si koupim auto, tak ma jezdit a ne menit rozvody furt
To dělaj naschvál !!! Kokoti MB !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 16:19, RE: Joo
anonym napsal:
Jdu do skodovky za ty penize je to skoro za darmo
jo přesně tak lepší káru jsem neviděl a to jezdim nejaky čas ve volitaném passatu z nemecka. Zduř saláti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 17:48,
Ta Fabka je vážně hnus!! . Nechápu jak si to někdo může koupit a dát za to takovej balík?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 19:50, RE: to je logicky PEPA
anonym napsal:
To dělaj naschvál !!! Kokoti MB !!
tak zapomněli tady poznamenat že ty brzdy nešli když vozidlo stálo delší dobu a to je logické protože kotouče namrznou a pak je jedno jestli máte bmw nebo škodovku prostě musíte chvilku počkat než se kotouče zahřejí stalo se mi to i u nový audiny v alpách
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.