0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Fabie do výroby

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.08.2006 10:34, obavy
Tak z nové Fabie mám celkem obavy, protože ať si říká, kdo chce, co chce o tom, že je předražená a malá, tak i když by jsem si ji asi nikdy nekoupil, tak vzhledem se mně asi ze všech Škodovek zatím líbí nejvíc, teda kromě Tudora, ktarý se pro mě z nepochopitelných důvodů nedostal do výroby. A jestli má být podobná na Roomstera, tak potěž pán bůh. Jediná dobrá zpráva pro mě tak je, že už se nebude vyrábět sedan.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.08.2006 10:52, motor
Hlavně, at se pod kapotu dostane alespon 1.8T, jak je to v připadě Pola GTI. A jestli se bude vyrabet sedan nebo cabrio, na tom už zas tolik nesejde... HATCH zustane a třeba se to časem změni na HOTHATCH, i když asi ne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.08.2006 12:40, RE: motor
anonym napsal:
Hlavně, at se pod kapotu dostane alespon 1.8T, jak je to v připadě Pola GTI. A jestli se bude vyrabet sedan nebo cabrio, na tom už zas tolik nesejde... HATCH zustane a třeba se to časem změni na HOTHATCH, i když asi ne...
Na pár serverech jsem četl, že nová Fabia RS bude mít motor 1,4 TSI - 170 koní. Podle recenzí, které jsem o tomto motoru četl, to vypadá skvěle, líp by snad ani Fabia RS dopadnout nemohla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.08.2006 10:49, RE: motor
xganga napsal:
Na pár serverech jsem četl, že nová Fabia RS bude mít motor 1,4 TSI - 170 koní. Podle recenzí, které jsem o tomto motoru četl, to vypadá skvěle, líp by snad ani Fabia RS dopadnout nemohla.
no jasne. na ten jsem nejak zapomel, lehkej a vykonnej, bomba!!!!!!!!!!!!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.