0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Fabia: první foto?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 08:19, Uff ...
Katastrofa ... no fuj! Zkombinovat cumak roomsteru se strechou a sloupky Swiftu a zadnimi svetly Mercedesu - neverim, ze takhle ma vypadat nasledovnik Fabie ... jak moc duveryhodny je tento zdroj?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 08:38, RE: Uff ...
AnderN napsal:
Katastrofa ... no fuj! Zkombinovat cumak roomsteru se strechou a sloupky Swiftu a zadnimi svetly Mercedesu - neverim, ze takhle ma vypadat nasledovnik Fabie ... jak moc duveryhodny je tento zdroj?
Doufam ze je duveryhodny, protoze posledni pekny auto byla stara Felicie, ale jestli bude vypadat takhle, tak ma Skodovka dalsiho zakaznika... Je super, a ty motory... mnam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 08:56, RE: Uff ...
AnderN napsal:
Katastrofa ... no fuj! Zkombinovat cumak roomsteru se strechou a sloupky Swiftu a zadnimi svetly Mercedesu - neverim, ze takhle ma vypadat nasledovnik Fabie ... jak moc duveryhodny je tento zdroj?
Teda,žádná sláva.......mě nějak nepadne do oka.....zadek ujde,ale jestli se bude předek podobat Roomsteru (jako že určitě bude) tak je to hnus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 09:06, Celkem dobrý
Zatim se mi to celkem líbí, předek teda vidět není a je otázka, jak moc se bude podobat roomsteru a jak moc ho upraví, aby se hodil k fabii. Ty motory jsou papírově bomba, maloobjemový benzíňák s turbem - to by mělo slušně jet a zároveň mít i slušně nízkou spotřebu. Doteď nechápu, proč se (skoro) všechny diesely dělají s turbem, ale benzíňáky jen vyjímečně. Turbo je nejlepší prostředek ke zvýšení výkonu při současném snížení spotřeby (samozřejmě záleží na tom, k čemu je ten motor určený, u motorů pro běžné ježdění je to tak).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 10:29, RE: Celkem dobrý
Kybergreg napsal:
Zatim se mi to celkem líbí, předek teda vidět není a je otázka, jak moc se bude podobat roomsteru a jak moc ho upraví, aby se hodil k fabii. Ty motory jsou papírově bomba, maloobjemový benzíňák s turbem - to by mělo slušně jet a zároveň mít i slušně nízkou spotřebu. Doteď nechápu, proč se (skoro) všechny diesely dělají s turbem, ale benzíňáky jen vyjímečně. Turbo je nejlepší prostředek ke zvýšení výkonu při současném snížení spotřeby (samozřejmě záleží na tom, k čemu je ten motor určený, u motor...
Slozitejsi technika, narocnejsi na udrzbu ... co se muze pokazit, to se jednou taky pokazi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 10:56, RE: Uff ...
Passat napsal:
Teda,žádná sláva.......mě nějak nepadne do oka.....zadek ujde,ale jestli se bude předek podobat Roomsteru (jako že určitě bude) tak je to hnus.
Souhlasim. Take se mi zezadu celkem libi. Jestli to s predkem vozu bude jak se pise tak teda nic moc. Nicmene horsi nez soucasna fabie to snad uz byt nemuze. A motory vypadaji zajimave. Jsem zvedav co skodovka vymysli. Podle mne nejhezci auto co kdy skoda vyrobila je skoda 110 R.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 15:08, Vzhled vs. užitečnost
No, vzhled je sice taky důležitý, ale mnohem víc bych ocenil, kdyby se zvětšilo místo na zadních sedadlech ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 17:54, Hyundai
Souhlasim , ze nejlelpší auto od škodovky bylo 110R. Nová fabka je leda tak pro baby na nakup!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 20:12, RE: Hyundai
anonym napsal:
Souhlasim , ze nejlelpší auto od škodovky bylo 110R. Nová fabka je leda tak pro baby na nakup!
mi se to auto libi a fabie ma podvozek paradni navic cirou optiku a ccelkem fajn padne do ruky sice to neni zavodnik ale je to fajn auto s 1,4 16 a s temi novymy motory to snad bude ok .hlavne aby byla bezpecna a bezporuchova. ono skodovku si asi nikdo nebude kupovat jako srdecni zalezitost a ty rejpaly bych chtel videt co by nareslili oni tam maji v marketingu asi lepsi borce na to co si zada jejich typicky koncovy zakaznik a dle toho postupovali.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 08:47,
az nejak moc podobna novemu SUZUKY SWIFT...aikdyz v autotipu psali o vetsich proporcích,tak jsem docela zklaman....tak trochu jako Opel Kadet od Daewoo.........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 12:10, RE: Celkem dobrý
AnderN napsal:
Slozitejsi technika, narocnejsi na udrzbu ... co se muze pokazit, to se jednou taky pokazi.
Myslim, že složitější technika a z toho vyplývající větší náročnost na údržbu výrobce nijak nepálí. Spíš naopak, protože z toho pro ně vyplývají větší zisky z prodeje náhradních dílů. Spíš bych řekl, že za tím stojí ekonomika výroby a přetrvávající všeobecný názor, že "benzíňák obvykle turbo nepotřebuje". Benzíňák s turbem by se taky cenově vyšplhal na úroveň "tédéíčka" a tím by se z trhu ztratila kategorie nejlevnějších verzí aut.
No, třeba bude nová Fabia první vlaštovka s "vyturbenými" motory, po které se přidají další.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 17:57, RE: Uff ...
Seky napsal:
Doufam ze je duveryhodny, protoze posledni pekny auto byla stara Felicie, ale jestli bude vypadat takhle, tak ma Skodovka dalsiho zakaznika... Je super, a ty motory... mnam
Motory budou mňam,ale až tam budou common raily.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 20:48, škoda
vypadá divně. hlavně ta střecha, která jak šikmo klesá na záď s bočními okny. doufám že real bude o hodně lepší.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.