0
zpět
 

diskuze k tématu: Na českých silnicích jezdí nejvíc Fabií, předstihly Felicie

kategorie zařazení tématu: česká vozidla, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.08.2012 22:39, Ekovýpalné
tedy vůbec nepomohlo zabránit dovozu starých aut. Jak se ukázalo, překvapivě si lidé kupují stará auta protože na nová nemají dost peněz a ekovýpalné těmto nejchudším ještě další peníze sebere. To ale přeplacení úředníci vymýšlející tyto skvosty nemůžou pochopit. Původně ty peníze měly jít na ekologickou likvidaci autovraků, kam skutečně mizí, to nedokáže nikdo říct...
Co se týká nejrozšířenější Fabie, není to špatné auto, ale mě vadí velmi omezený, někdy až nebezpečně omezený výhled z kabiny přes levý A sloupek v zorném poli řidiče - díky velmi úzké karoserii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.08.2012 21:58, RE: Ekovýpalné
megacruiserCZ napsal:
tedy vůbec nepomohlo zabránit dovozu starých aut. Jak se ukázalo, překvapivě si lidé kupují stará auta protože na nová nemají dost peněz a ekovýpalné těmto nejchudším ještě další peníze sebere. To ale přeplacení úředníci vymýšlející tyto skvosty nemůžou pochopit. Původně ty peníze měly jít na ekologickou likvidaci autovraků, kam skutečně mizí, to nedokáže nikdo říct...
Co se týká nejrozšířenější Fabie, není to špatné auto, ale mě vadí velmi omezený, někdy až nebezpečně omezený výhled z kabiny př...
Nevím co z výhledem z Fábie máte jsi asi neřídil na silnici nějakou IFU. V těch moderních autech s vajíčkoidním předkem zas nejsou cítět rohy kastle při parkování, to nevadí nikomu. Ale výhled z fábie sodoma gomora Já mám auta dvě, jedno 1989 a druhé 1992 a omladit nehodlám. K čemu taky, nové je nové to beru, ale takové "paskvily pro neřidiče" nechť si nechají. ESP či "hlídání" mrtvého úhlu není všechno. Ekovýpalné atd nemá smysl řešit, ono šikana někdy způsobuje protiakce.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.