0
zpět
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Škodu Fabia

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
Tycoon
počet příspěvků62
datum registrace05.11.2011
Úterý 27.05.2014 21:02, Falešná koncovka výfuku
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 28.05.2014 08:45, RE: Falešná koncovka výfuku
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?


Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...

reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 28.05.2014 09:28, RE: Falešná koncovka výfuku
Reno napsal:
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...


Víš co, jak kdy. Tady mi to nevadí, protože je to jen pár samolepek, ale ospoilerovamá se 2-ma výfuky, křídlem a falešným vstupem pro mezichladič by mi vadila. Nemám rád, když auto se tváří, že je něco, co není.
reagovat
A4
počet příspěvků134
datum registrace09.05.2007
Středa 28.05.2014 11:11, RE: Falešná koncovka výfuku
David V napsal:
Reno napsal:
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...
Víš co, jak kdy. Tady mi to nevadí, protože je to jen pár samolepek, ale ospoilerovamá se 2-ma výfuky, křídlem a falešným vstupem pro mezichladič by mi vadila. Nemám rád, když auto se tváří, že je něco, co není.


Tady bych spíš souhlasil s Renem.
Já bych místo řešení takovýchhle blbostí uvítal, kdyby se tady na TipCarsu objevovaly fundovanější a obsáhlejší odpovědi na různé technické dotazy a typy aut, něco ve stylu M. Vaculíka nebo M. Oborníka. Současné stručné a na informace chudé odpovědi a recenze kolikrát hravě předčí i některé příspěvky v diskuzi pod nimi
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 28.05.2014 11:33, RE: Falešná koncovka výfuku
A4 napsal:
David V napsal:
Reno napsal:
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...
Víš co, jak kdy. Tady mi to nevadí, protože je to jen pár samolepek, ale ospoilerovamá se 2-ma výfuky, křídlem a falešným vstupem pro mezichladič by mi vadila. Nemám rád, když auto se tváří, že je něco, co není.
Tady bych spíš souhlasil s Renem. Já bych místo řešení takovýchhle blbostí uvítal, kdyby se tady na TipCarsu objevovaly fundovanější a obsáhlejší odpovědi na různé technické dotazy a typy aut, něco ve stylu M. Vaculíka nebo M. Oborníka. Současné stručné a na informace chudé odpovědi a recenze kolikrát hravě předčí i některé příspěvky v diskuzi pod nimi


M. Borského a hlavě S. Stýbla - ti chybí zase mně.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 28.05.2014 13:18, RE: Falešná koncovka výfuku
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?


Ona má nová C5 nějakou falešnou koncovku výfuku? Sem si nevšiml...
reagovat
Tycoon
počet příspěvků62
datum registrace05.11.2011
Středa 28.05.2014 17:35, RE: Falešná koncovka výfuku
Pepe napsal:
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Ona má nová C5 nějakou falešnou koncovku výfuku? Sem si nevšiml...

Dokonce dvě. Bývá to na "lepších" specifikacích.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 28.05.2014 18:57, RE: Falešná koncovka výfuku
Tycoon napsal:
Pepe napsal:
Tycoon napsal:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Ona má nová C5 nějakou falešnou koncovku výfuku? Sem si nevšiml...
Dokonce dvě. Bývá to na "lepších" specifikacích.


A není ta "lepší specifikace" 3,0 HDi? Tam to na "ozdobu" nebude. U dvoulitrů je normální koncovka. Podobně umístěné výfuky v nárazníku má P 508 2,2 GT. Taky to tam není pro parádu...
reagovat
Tycoon
počet příspěvků62
datum registrace05.11.2011
Čtvrtek 29.05.2014 07:12, RE: Falešná koncovka výfuku
Pepe napsal:
A není ta "lepší specifikace" 3,0 HDi? Tam to na "ozdobu" nebude. U dvoulitrů je normální koncovka. Podobně umístěné výfuky v nárazníku má P 508 2,2 GT. Taky to tam není pro parádu...

Viděl jsem to třeba u 2.2 HDi. Do spodní části nárazníku jsou integrovány dvě chromované koncovky výfuku "efektních" tvarů. Skutečná koncovka výfuku je však jak u klasického dieselu - tzn. končí těsně před nárazníkem zahnutá směrem dolů. Aby to šlo vidět, musíš se mrnout pod nárazník. Má to i DS5.
reagovat
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Středa 04.06.2014 08:53, Každému podle jeho gusta.
Romská komunita to má ráda. Občas vídám se snědým řidičem Octavii I generace. To je pastva.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.