0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak Škoda Auto dobývá Indii?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 06:34, Produkce 30 aut ročně?
V článku bude chybička, továrna Škody v Indii určitě neprodukuje jen 30 aut ročně. Ale jestliže ano, jdu tam pracovat
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 08:13, RE: Produkce 30 aut ročně?
Borik2 napsal:
V článku bude chybička, továrna Škody v Indii určitě neprodukuje jen 30 aut ročně. Ale jestliže ano, jdu tam pracovat
Dobrý den! Ano samozřejmě máte pravdu. Produkce 30 vozů není za rok ale za jeden den.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 09:00,
Koukám že naložená Octavia stojí v Indii až 480.000.-Kč.To bych si vzal hned dvě....V EU si všechny automobilky mastí kapsu..viz.ceny v USA.. Chládek
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 11:35, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Koukám že naložená Octavia stojí v Indii až 480.000.-Kč.To bych si vzal hned dvě....V EU si všechny automobilky mastí kapsu..viz.ceny v USA.. Chládek
mas nejake info o te octavii v usa? Staci webova adresa.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 11:45, RE: bez předmětu
anonym napsal:
mas nejake info o te octavii v usa? Staci webova adresa.
To nemám,ale Bora v TDI s automatem a plnou výbavou tam stojí cca 400t.Kamarád si ji tam kupoval.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 11:48,
pardon Jetta
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 18:27, RE: bez předmětu
anonym napsal:
pardon Jetta
No jo to je jako když se podívate v USA na Mustang Shelby GT 500 tam stojí cca 500tis a když se sem doveze tak stojí přez mega! To samé jak ted Hyundai bude prodávat luxusní auto Genessis nebo jak se to jmenuje. Tam se předpokládá, že v plný palbě to bude stát 400tis a tady to bude opět za mega....
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.01.2008 15:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No jo to je jako když se podívate v USA na Mustang Shelby GT 500 tam stojí cca 500tis a když se sem doveze tak stojí přez mega! To samé jak ted Hyundai bude prodávat luxusní auto Genessis nebo jak se to jmenuje. Tam se předpokládá, že v plný palbě to bude stát 400tis a tady to bude opět za mega....
Ne že bych chtěl automobilky omlouvat, dovedou nás pořádně natáhnout, viz akční slevy. Určitě na nich neprodělávají. U nás v matičce Evropě do nastíněné cenové problematiky ještě výrazně vstupují naše "národní státy" svou celní a daňovou politikou.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.01.2008 20:31, Bravo Škoda!!!!!
Srovnatelná nejen s Mercedesem, ale i s Rolls Royce, Boeingem a s Discovery!!!! Bravo Škoda!!!!!
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.