0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Citigo 1.0 55 kW aneb basista a pozounista na šňůře

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
6M/T
počet příspěvků47
datum registrace10.09.2016
Čtvrtek 23.02.2017 10:03, (un)fairy tales?
Dlouho jsem se takhle nezasmál. Autor se asi často díval na 007 The Living Daylights. V živých barvách vidím basu za x desítek či stovek tisíc byť v pouzdře přivázanou na střeše auta. Vlhkost, změny teplot, pro každého majitele hudebního nástroje noční můry. Už mi tam jen chyběla zmínka o plné nádrži a nových pneu. Skutečně vám to někdo uvěřil?
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 23.02.2017 11:12, RE: (un)fairy tales?
6M/T napsal:
Dlouho jsem se takhle nezasmál. Autor se asi často díval na 007 The Living Daylights. V živých barvách vidím basu za x desítek či stovek tisíc byť v pouzdře přivázanou na střeše auta. Vlhkost, změny teplot, pro každého majitele hudebního nástroje noční můry. Už mi tam jen chyběla zmínka o plné nádrži a nových pneu. Skutečně vám to někdo uvěřil?


Tak musím napsat, že jsem si představoval v živých barvách, jak jim na ten futrál s basou prší. A k těm filmům - ještě bych vytáhl Někdo to rád horké, jak měl v base ty průstřely od kulometu.
reagovat
AnderN
počet příspěvků53
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 23.02.2017 12:29, Ale tak ...
Ale tak třeba měl na tom nosiči i rakev, co vy víte?
reagovat
eCORE
počet příspěvků94
datum registrace12.03.2014
Čtvrtek 23.02.2017 15:05, Hudební recenze
Hezké čtení, pěkné postřehy k autu i rozdílům v kvalitě služeb v D a CZ (státních i servisních)!
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Čtvrtek 23.02.2017 15:35, RE: Ale tak ...
AnderN napsal:
Ale tak třeba měl na tom nosiči i rakev, co vy víte?


Rakev na kontrabas? Tu bych chtěl vidět a ještě raději namontovanou na Citygo.... . Jak píší nade mnou - neznám hudebníka, který by drahý nástroj 14 dnů vozil na střeše auta.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Čtvrtek 23.02.2017 15:55, Krásný zážitek
Tak tohle člověk musí zažít, to nejde vymyslet
S tím německým přístupem ve Škoda servisu mě spadla čelist Proč český automechanik většinou neopraví ani to minimum a ještě se diví, že nejsem spokojený nevím
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 23.02.2017 16:55, RE: Krásný zážitek
BobanHTP napsal:
S tím německým přístupem ve Škoda servisu mě spadla čelist


Mně taky. Chápeš, že je to podvod na pojišťovnu? A ještě to tak veřejně hlásat? On tu práci i materiál (tmel, barva apod.) někdo zaplatit musí. Pro majitele auta je určitě super, že mu servis opravil i něco navíc, servis si přirazil pár euro a do tabulkové normy se vešel. Ale pojišťovna platila něco, co neměla. Z cizího krev neteče, že... Proto se každoročně zdražuje pojištění nám všem.
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Čtvrtek 23.02.2017 18:30, RE: Krásný zážitek
Giorgio napsal:
BobanHTP napsal:
S tím německým přístupem ve Škoda servisu mě spadla čelist
Mně taky. Chápeš, že je to podvod na pojišťovnu? A ještě to tak veřejně hlásat? On tu práci i materiál (tmel, barva apod.) někdo zaplatit musí. Pro majitele auta je určitě super, že mu servis opravil i něco navíc, servis si přirazil pár euro a do tabulkové normy se vešel. Ale pojišťovna platila něco, co neměla. Z cizího krev neteče, že... Proto se každoročně zdražuje pojištění nám všem.


Koukám, že jsem rozpoutal bouři v šálku čaje Z vození basy na střeše jsem taky nebyl nadšený, ale má hliníkovo plastový futrál, dle výrobce vodotěsný. Za celou dobu nebyl problém. Je fakt, že se celá akce odehrála za teplého podzimu, článek na Tipcars vyšel s velkým zpožděním. Co se týká opravy auta: moje přesná zakázka zněla " If there is anything to mend please feel free to mend it." Větu se stejným významem říkám i tady v Čechách a nikdy se mi nestalo, že by z vlastní iniciativy něco udělali . Na opravu rzi se vztahovala garance, na opravu skla pojistka.
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 23.02.2017 19:00, RE: Krásný zážitek
HoNZA napsal:
Na opravu rzi se vztahovala garance, na opravu skla pojistka.


To ty dveře byly durch? Nebo už škodovka řeší i povrchovou korozi? V dobách felin měnila víka kufru, až byla prožraná naskrz, hnědé fleky nechávala být. A to je v tom případě v Německu opravdu dál, protože v ČR na to u firemních octavií I Tour kašlala ještě před pár lety.
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Čtvrtek 23.02.2017 20:03, Rez
Ne, prahy durch nebyly, rezlo to v místě konců dveří, kde se těsnění dveří opírá o práh, prý je to způsobené příliš nepoddajným těsněním v kombinaci s prachem. Nevím jak tady v Čechách, ale tam jim stačilo ,že je to zrezlý. Chtěl jsem to nechat udělat tady, ale čekal jsem na konec záruky, aby toho opravili co nevíc
Mě nejvíc dostala ochota a vstřícnost technika. Potřebovali pojistku, servisku a protokol od policie. Nakonec servisku snad ani nepotřebovali, protože to viděli v nějaké databázi. Nemluvě o tom, že mluvili plynně anglicky.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Pátek 24.02.2017 12:30, Německo
Pak zbývá jen dodat: proč nežiji s rodinou v Německu? ))
Lékařka a Ajťák - na severní Moravě platy jak podpora v Německu, ale bez práce. No s prací - patrně bychom se měli velmi dobře a němčina nám problém nedělá
reagovat
Papagelo
počet příspěvků52
datum registrace06.07.2015
Pátek 24.02.2017 16:35, RE: Německo
BobanHTP napsal:
Pak zbývá jen dodat: proč nežiji s rodinou v Německu? ))Lékařka a Ajťák - na severní Moravě platy jak podpora v Německu, ale bez práce. No s prací - patrně bychom se měli velmi dobře a němčina nám problém nedělá


No do Německa už nemůžeš, tam je obsazeno islamisty, no a ti už Němce vytrhnou s problémů...
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Pátek 24.02.2017 18:35, RE: Německo
Papagelo napsal:
BobanHTP napsal:
Pak zbývá jen dodat: proč nežiji s rodinou v Německu? ))Lékařka a Ajťák - na severní Moravě platy jak podpora v Německu, ale bez práce. No s prací - patrně bychom se měli velmi dobře a němčina nám problém nedělá
No do Německa už nemůžeš, tam je obsazeno islamisty, no a ti už Němce vytrhnou s problémů...


samej doktor a inženýr
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.