zpět

diskuze k tématu: Sedan-zadní stěrač

kategorie zařazení tématu: volná diskuze
gravestone
počet příspěvků105
datum registrace14.02.2016
Pondělí 09.01.2017 17:46, Sedan-zadní stěrač
Tak jsem včera měl možnost jet zase sedanem delší cestu za mírného sněžení na prakticky neupravené rychlostní komunikaci. Nemohu pochopit, že u aut s cenou i přes milión korun nemohou konstruktéři doplnit zadní stěrač a ostřik pro komfortní jízdu do standardu výbavy, když toto má kdejaké jiné auto bez převislé zádě. Přes zadní sklo nebylo prakticky možné nic rozpoznat a to díky sněhu a nacákané špíně z jiných aut, takže si připadáte jak řidič dodávky nebo kamiónu a musíte spoléhat jen na boční zpětná zrcátka, která jsou ale taky zastříkaná. Vyhřívání zadního skla to fakt neřeší a nezbyde než zastavit a setřít to pěkně ručně. Záměrně nepíši tovární značku vozu, protože je to u všech sedanů prakticky stejné. Tahle debilní designová pecka je za mne pořádnej palec dolů.
reagovat
Bronn
počet příspěvků95
datum registrace23.11.2014
Pondělí 09.01.2017 18:51, hmm
zajimave... neco takoveho by me nenapadlo, vlastne jsem za desitky let jezdeni snad nikdy nepotreboval zadni sterac, prestoze ho moje auto ma. A taky nechapu jak ti muzou ostatni auta zacakat zadni sklo
reagovat
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Pondělí 09.01.2017 19:11, hmm
třeba couvá

Jestli chceš zadní stěrač tak si kup kombi, MPV atd. Důvod proč nemá sedan zadní stěrač vysvětlovat nebudu, protože to stejně nepochopíš
reagovat
sheogorath
počet příspěvků413
datum registrace27.05.2016
Pondělí 09.01.2017 20:11, Re .... ...... .........
Me tam nijak zvlast nechybi. A tipuju ze aerodynamice by to zrovna neprospelo... u aut co maji sterac je vetsinou pod ostrou hranou (kombiky, hatche)
reagovat
gravestone
počet příspěvků105
datum registrace14.02.2016
Pondělí 09.01.2017 20:50, Zadní stěrač
PatM napsal:
třeba couvá Jestli chceš zadní stěrač tak si kup kombi, MPV atd. Důvod proč nemá sedan zadní stěrač vysvětlovat nebudu, protože to stejně nepochopíš

Tak zrovna mě by zadní stěrač na autě hodně chyběl. A mimochodem perfektně padne i na Porsche.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/proc-sedany-nemaji-zadni-sterace-a-proc-je-bezne-nemohou-mit-ani-kdyz-chcete/

P.S. Když nechceš vysvětlovat, tak nemusíš ani reagovat na příspěvek
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.