0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Toledo 2,3i 5V

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.05.2006 09:07, 110 KW TDi
Mate nekdo zkusenosti se 110 kW verzi? Tady o ni padla jen zminka a jako doporucenou ji autor neuvadi. Ma nejake vylozene klady a zapory? Spotreba, poruchovost, ...diky za info
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.05.2006 09:55, RE: 110 KW TDi
LukasV napsal:
Mate nekdo zkusenosti se 110 kW verzi? Tady o ni padla jen zminka a jako doporucenou ji autor neuvadi. Ma nejake vylozene klady a zapory? Spotreba, poruchovost, ...diky za info
dobry den! hledejte v poradnach. jeden dotaz na tento motor zde jiz byl jednou vznesen a byl i zodpovezen!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.05.2006 09:59, RE: 110 KW TDi
LukasV napsal:
Mate nekdo zkusenosti se 110 kW verzi? Tady o ni padla jen zminka a jako doporucenou ji autor neuvadi. Ma nejake vylozene klady a zapory? Spotreba, poruchovost, ...diky za info
tak pro upresneni, clanek se jmenuje: PORADNA: Silné 1,9 TDI (110kW) v Seatech
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.05.2006 10:12, RE: 110 KW TDi
LukasV napsal:
Mate nekdo zkusenosti se 110 kW verzi? Tady o ni padla jen zminka a jako doporucenou ji autor neuvadi. Ma nejake vylozene klady a zapory? Spotreba, poruchovost, ...diky za info
Motro 1,9 Tdi 110Kw je jiz system PD, coz s sebou prinasi problemy se vstrikovanim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.05.2006 22:18, RE: 110 KW TDi
Vojtěch, TipCars.com napsal:
Motro 1,9 Tdi 110Kw je jiz system PD, coz s sebou prinasi problemy se vstrikovanim.
a nejen to...opotřebení je hodně vysoké, já jsem tenhle motor měl v golfu IV a po 120tkm už spotřebovával olej a v zimě pod -5 hodně špatně startoval...mechanici říkali že životnost turba a vstřikovacího čerpadla + vstřiků je dost nízká a motor rozhodně prý nepatří mezi kdovíjaké držáky, krom toho se spotřebou 81kw verze toho nemá mnoho společného....já jsem měl průměr 8,6l (81kw v octavii mi bral 6,2l) ale při rychlé jízdě bral i 15l/100km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.05.2006 01:36, V5?
Vidlicový pětiválec? jak to funguje?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.