0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Toledo 2,0 FSI – Ještě větší emoce (VIDEO)

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.04.2005 12:21, Nový Seat
Marketingový tah s Alteou a Toledem jsem moc nepochopil.. By mne zajímalo, co všechno za tím v Seatu bylo. Jinak se mi ale moc líbí chytře vymyšlená klika zadních dveří :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.04.2005 14:13, RE: Nový Seat
Vymča napsal:
Marketingový tah s Alteou a Toledem jsem moc nepochopil.. By mne zajímalo, co všechno za tím v Seatu bylo. Jinak se mi ale moc líbí chytře vymyšlená klika zadních dveří :)
Je to jasný - to auto je praktický, ale i tak vypadá dost dobře, řekl bych sportovně. To starý Toledo nevypadalo. Byl to klasický liftback. Seat se snaží prosadit jako sportovec za dobrou cenu. Je levnější než ostatní koncrnový - zvlášť německý auta, ale stejně když se podíváš na jednotlivý díly, tak se většina přebírá z ostatních koncernových modelů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 19:32, Spanel?nevim nevim....
co sem slysel od znamych tak spanelsky vozy nejsou zas takovej zazrak.vykonove je srovnatelnej s nemcem ale co se tyce spolehlivosti...jel sem TOLEDEM a reknu vam nic tak rozvrzanyho sem nevidel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 22:11, RE: Spanel?nevim nevim....
MaClaud napsal:
co sem slysel od znamych tak spanelsky vozy nejsou zas takovej zazrak.vykonove je srovnatelnej s nemcem ale co se tyce spolehlivosti...jel sem TOLEDEM a reknu vam nic tak rozvrzanyho sem nevidel.
To jsi ale jel s tím starým Toledem, že? To ještě bylo trochu jinak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 22:55, RE: Spanel?nevim nevim....
anonym napsal:
To jsi ale jel s tím starým Toledem, že? To ještě bylo trochu jinak...
ano tim starym.novy serm bohuzel nemel moznost vyzkouset.jeste sem jel LEONem to sice nebylo hrozny ale zas to byl novej vuz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.04.2005 23:04, To Redaktoři
Panove nic proti Vam, ale naucte se trochu lip tocit. To co jste predvedli je jako prace 5-ti leteho kluka.. Navic videosekvence bez hudby? ( Zkuste se inspirovat na www.auto.cz, ti jsou totiz o poznani lepsi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.04.2005 20:37, RE: To Redaktoři
anonym napsal:
Panove nic proti Vam, ale naucte se trochu lip tocit. To co jste predvedli je jako prace 5-ti leteho kluka.. Navic videosekvence bez hudby? ( Zkuste se inspirovat na www.auto.cz, ti jsou totiz o poznani lepsi...
Je to první video, takže k dokonalosti má daleko, každopádně ale ve srovnání se sekvencemi na auto.cz je to aspoň podle názoru lidí, kteří někdy něco točili lepší. Ale i tak díky za kritiku, hudba už v příštím videu určitě bude, aspoň tam, kde nebude rušit zvuk motoru Imprezy WRX Sti...:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.08.2005 17:02, RE: Spanel?nevim nevim....
MaClaud napsal:
co sem slysel od znamych tak spanelsky vozy nejsou zas takovej zazrak.vykonove je srovnatelnej s nemcem ale co se tyce spolehlivosti...jel sem TOLEDEM a reknu vam nic tak rozvrzanyho sem nevidel.
POSLI ADRESU NA TVOJICH ZNAMYCH ,ASI SA VOZIA NA KOREJCOCH- TY NEVIEM NEVIEM -NEPOVIEM
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.