0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Toledo 1,9 TDi 81 kW

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.04.2006 06:29, Toledo
Dnešní recenze autorovi zřejmě moc času nezabrala. 80% z článku tvoří výpis z reklamního letáku o výbavě. Tvé zkušenosti z vozem jsi zhrnul do jedné věty. Ta cena špatná není ale srovnávat to s octávkou nejde. Jak jsi napsal, auto bylo z výprodeje. Předpokládám,že šlo o doprodej posledích kousků před uvedením toleda nového. Max. by to šlo srovnat s octávii tour, tedy starším modelem octávie, který se stále vyrábí. Tam už by tak velký rozdíl nebyl. A s novou octávii bych to nesrovnával, každý nový model na trhu se vždy posune o něco dále. Novější motory, vyspělejší podvozek, nový desing atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.04.2006 08:25,
NAS NEZAJIMA ZE MAS KAZDY CTYRI ROKY JINY AUTO. PRUMERNA SPOTREBA PRES 6 LITRU ? TO JEZDIS JAK HOVADO........ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.04.2006 09:27, RE: bez předmětu
DEKTR1 napsal:
NAS NEZAJIMA ZE MAS KAZDY CTYRI ROKY JINY AUTO. PRUMERNA SPOTREBA PRES 6 LITRU ? TO JEZDIS JAK HOVADO........ZDAR
Ty se vyjadrujes jak hovado. No a? Každej neni naháněč decilitrů, i kdyby jezdil za osm tak co? Víš kulový kde a jak jezdí tak nedělej chytráka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.04.2006 09:45, PŘENĚ...
JE TO MAGOR,NEUMÍ SI ANI VYMYSLET SVOU PŘEZÍVKU A VYDÁVÁ SE ZA MĚ,NEBO JÁ ZA NĚHO?????.....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.04.2006 11:15, Další "kvalitní" recenze
Spíše výčet výbavy daného vozu a pak nesmyslné srovnávání. Už jsem se na to nemohl dívat a právě odeslal svojí recenzi na Primeru - coming soon. Tak doufám, že se vám bude líbit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.04.2006 19:05, RE: Další "kvalitní" recenze
bestdrifter napsal:
Spíše výčet výbavy daného vozu a pak nesmyslné srovnávání. Už jsem se na to nemohl dívat a právě odeslal svojí recenzi na Primeru - coming soon. Tak doufám, že se vám bude líbit
Já bych to neviděl tak černě. Byla tu hromada daleko horších recenzí. Tahle proto spadá do šedého průměru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 10:45, RE: Další "kvalitní" recenze
bestdrifter napsal:
Spíše výčet výbavy daného vozu a pak nesmyslné srovnávání. Už jsem se na to nemohl dívat a právě odeslal svojí recenzi na Primeru - coming soon. Tak doufám, že se vám bude líbit
Primera je vůz snů, zejména P10 a P11 v provedení GT..Lahůdkou je pak provedení GT 4x4, které jsem však viděl jen jednou....
Otázkou je, za jak dlouho recenze vyjde..Posílal jsem recenzi na Nissana Maximu, a vyšla asi po 10 dnech..Teď mi tam už více než 10 dní leží u ledu recenze na Octavii 1...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 18:50, RE: bez predmetu
DEKTR1 napsal:
NAS NEZAJIMA ZE MAS KAZDY CTYRI ROKY JINY AUTO. PRUMERNA SPOTREBA PRES 6 LITRU ? TO JEZDIS JAK HOVADO........ZDAR
skor si myslim, ze to odraza skutocnost. Mal som rovnaky motor a tiez som jazdil okolo 6litrov!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 23:27, RE: bez předmětu
Sunshine napsal:
Ty se vyjadrujes jak hovado. No a? Každej neni naháněč decilitrů, i kdyby jezdil za osm tak co? Víš kulový kde a jak jezdí tak nedělej chytráka
SUNSHINE ??? co ses za c....a?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.