0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Seat Leon – španělský král!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 10:47, No Leon se mi zda nejpovedenejsi, Toledo se mi nelibi,
Altea celkem ujde, Leon vypada dobre..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 10:57, RE: No Leon se mi zda nejpovedenejsi, Toledo se mi nelibi,
anonym napsal:
Altea celkem ujde, Leon vypada dobre..
Jak už bylo tisíckrát řečeno, mezi Alteou a toledem neni žádný podstatný rozdíl. Tak by se ti logicky měly líbit oba dva ty modely :) Leon vypadá pěkně, ale aby to byl fakt dravec, tak mu chybí ještě nejaký výkonnějsí motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 12:51, RE: No Leon se mi zda nejpovedenejsi, Toledo se mi nelibi,
Vymča napsal:
Jak už bylo tisíckrát řečeno, mezi Alteou a toledem neni žádný podstatný rozdíl. Tak by se ti logicky měly líbit oba dva ty modely :) Leon vypadá pěkně, ale aby to byl fakt dravec, tak mu chybí ještě nejaký výkonnějsí motor.
Leon bude suveréně nejsportovnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 12:57, RE: No Leon se mi zda nejpovedenejsi, Toledo se mi nelibi,
Vymča napsal:
Jak už bylo tisíckrát řečeno, mezi Alteou a toledem neni žádný podstatný rozdíl. Tak by se ti logicky měly líbit oba dva ty modely :) Leon vypadá pěkně, ale aby to byl fakt dravec, tak mu chybí ještě nejaký výkonnějsí motor.
no me se nelibi na Toledu hlavne ta zad s tim kufrem, jinak Altea ji ma podle me hezci..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 13:06, RE: No Leon se mi zda nejpovedenejsi, Toledo se mi nelibi,
anonym napsal:
no me se nelibi na Toledu hlavne ta zad s tim kufrem, jinak Altea ji ma podle me hezci..
Jo, to souhlas - Altea je vzadu vcelku dobrá, ale ten kufr na Toledu...nic moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 20:34, koniec variaciam!
Uz mam dost variacii na tema Altea. Ta sa mi este celkom pacila. I ked je Leon krajsi nez Toledo, toto suche kopirovanie cez pauzak je uz trapne!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.