0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Ibiza - Sportovní styl neznamená kvalitu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.08.2006 23:44, Proč seat?
Nechápu jediný důvod proč někdo může kupovat seat-nejhůř kvalitní odnož VW?To už naše škodovka umí vyrobit lepší vozy ačkoli jí nijak nefandím kvůli cenové politice.Na stejné úrovni se nachází většina evropských automobilek za nižší cenu nebo lepší technice...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 14:15, Opel vectra combi
Rád bych se dozvěděl víc. Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.08.2006 09:44, Malaga jako Regatta?
Malaga je až po zadní dveře stejná jako Ibiza 1.generace, ale místo 5. dveří má klasický kufr. Myslím si, že Malage je sspíše edan odvozený z Ibizy než Regatta sedan přestavěná na Ibizu s kufrem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.08.2006 11:09, Nadpis
Nadpis článku hodnotím jako zavádějící a hodící se třeba do Blesku. Jeho vyznění je stejné, jako nadpis Pan XY je úplně ...... A v polovině článku uvedu, že od roku 99, kdy ten pán začal chodit do školy je to docela chytrej člověk .........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.08.2006 16:36, RE: Nadpis
anonym napsal:
Nadpis článku hodnotím jako zavádějící a hodící se třeba do Blesku. Jeho vyznění je stejné, jako nadpis Pan XY je úplně ...... A v polovině článku uvedu, že od roku 99, kdy ten pán začal chodit do školy je to docela chytrej člověk .........
Mám Ibku 94 a musím přesně souhlasit s recenzí-koroze a špatná kvalita zpracování....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.08.2006 10:05, RE: Nadpis
anonym napsal:
Mám Ibku 94 a musím přesně souhlasit s recenzí-koroze a špatná kvalita zpracování....
mám IBIZU 1.4 ,r.95, kterou jsem koupil za výhodnou cenu a v dost zachovalém stavu.Jezdím s ní skoro 2 roky,denně do práce atd...Momentálně má najeto skoro 190 000km a kromně sjetých brzdových kotoučů,hučícího spojkového ložiska a orezavělých míst na prazích je stále v dobré kondici a i na to stáří vypadá celkem atraktivně.Za ty dva roky jsem s ní najezdil 33 000km a náklady na opravy byly 9400kč(rozvody,pneumatiky,víčko a palec rozdělovače,svíčky,olej,stěrače).Průměrná spotřeba(jezdím asi 70%po městě) je7,2 l.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.08.2006 10:20, RE: Proč seat?
anonym napsal:
Nechápu jediný důvod proč někdo může kupovat seat-nejhůř kvalitní odnož VW?To už naše škodovka umí vyrobit lepší vozy ačkoli jí nijak nefandím kvůli cenové politice.Na stejné úrovni se nachází většina evropských automobilek za nižší cenu nebo lepší technice...
ptáš se proč seat ? a proč třeba opel nebo mazda ? jsou lidi ,pro které je ŠKODA 105 nejlepší auto a za nic by neměnili a jsou lidi, kteří by nesedli do jiné značky než BMW.a pro ty ostatní je tu SEAT...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.08.2006 14:52, RE: Proč seat?
newanonym napsal:
ptáš se proč seat ? a proč třeba opel nebo mazda ? jsou lidi ,pro které je ŠKODA 105 nejlepší auto a za nic by neměnili a jsou lidi, kteří by nesedli do jiné značky než BMW.a pro ty ostatní je tu SEAT...
Nevidím proč bych měl kupovat nekvalitní Seat za srovnatelnou cenu jakou má srovnatelný model od VW s "trochu" vyšší kvalitou zpracování(a to VW nijak nefandím).....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.08.2006 20:24, 1,0 OHV
Ptám se někoho znalejšího,ale co vím tak se montoval nejdřív 1,05 33kW (I ve starších Polech) a později modernější 1,0 OHC 37kW a ten byl přece dáván i do Fabie Junior před 1,2 HTP,ne? Nebo existují vozidla koncernu VW s 1,0 OHV?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.08.2006 16:09, seat
Já mám Ibizu 1.4 rv 96 5 let najel jsem s ní zatím 85625km celkově má 167000km a nic mi tam zatím nerezne to jezdím po celý rok garážuji a jsem 2 majitel.Spodek si jednou za 2 roky stříkám a dutiny jsem nedělal ani jednou.Za tu dobu mi začal téct jen chladič jinak běžná udržba (destičky,olej,řemen).Jsem s ní nadmíru spokojen. Další auto bude Cordoba Vario v naftě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.08.2006 16:26, ibiza
Mám ibizu1.4 z roku 95 najeto 154000km.jsem první majitel.Jezdím po celý rok a za tu dobu mi na karoserii nic nerezne ,zespoda jsem to nechal nastříkat dvakrát.Je to vše jen o tom jak se kdo o to stará.Závady:Je hlučnější čerpadlo ale to už od 80000km v servise řečeno že se to stává a at si koupim lepší radio.Jinak zlobil imobilizer opraveno za 1500kč.Výfuk vydržel 8 let originál.Jinak běžný servis dle návodu a potřeby.Mohu jen doporučit.Známý ma najeto 240000km take s Ibizou ale rv 97 a nedá na ní také dopustit.Další auto jedině Seat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.08.2006 08:33, RE: Proč seat?
bruno napsal:
Nevidím proč bych měl kupovat nekvalitní Seat za srovnatelnou cenu jakou má srovnatelný model od VW s "trochu" vyšší kvalitou zpracování(a to VW nijak nefandím).....
Nechápu proč "nekvalitní " Seat ?
Já mám Ibizu 1,9 TDi ( r.v. 98/99) a neměnil bych jí za nic jiného.
Na úplně nové auto není takže zbývá zůstat u ojetiny a co bylo v roce 98/99 vyrobeno tak převratného, aby stálo za to se vykašlat na Ibizu?
Octavia ? Golf II? Nemyslím si, že Ibiza je ve srovnání s Golfem nebo octávií outsiderem. Je stejně spolehlivá ne-li lépe. Mám jí rok a v době koupě měla najeto poctivývh 110 tis. km . Nyní má najeto 135 tis. A nebyl žádný problém, opravdu žádný a to je každý den v provozu !
Myslím, že většina aut má po každodenním ježdění po čase problémy.... Já jsem spokojen... A doporučuju .....1,9 Tdi (66 kw) , jede perfektně a spolehlivě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 08:31, RE: Proč seat?
anonym napsal:
Nechápu jediný důvod proč někdo může kupovat seat-nejhůř kvalitní odnož VW?To už naše škodovka umí vyrobit lepší vozy ačkoli jí nijak nefandím kvůli cenové politice.Na stejné úrovni se nachází většina evropských automobilek za nižší cenu nebo lepší technice...
já už najezdil 180000km a prakticky vše mám na autě původní , no prostě nedám na Ibizku z roku 1996 dopustit!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 01:39, RE: Proč seat?
anonym napsal:
Nechápu jediný důvod proč někdo může kupovat seat-nejhůř kvalitní odnož VW?To už naše škodovka umí vyrobit lepší vozy ačkoli jí nijak nefandím kvůli cenové politice.Na stejné úrovni se nachází většina evropských automobilek za nižší cenu nebo lepší technice...
V lednu to bude 6 let, co jezdím Ibizou 2.0 GTI z roku 1995, momentálně má najeto cca 160tk (z toho 60tkm se mnou) a je to naprosto pohodové auto. Nic zásadního jí nikdy nebylo, jenom drobnosti nebo spotřebák. Více v mé recenzi http://moje.auto.cz/M-tezz/seat-ibiza.html
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.