0
zpět
 

diskuze k tématu: SEAT ALTEA 1,9 TDI - hodnocení po pěti letech provozu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 00:21, re:
Tak recenzi hodnotit nebudu,ale ten přístup k zákazníkovi by nám mohli "závidět" snad i v Ukrajině. Sere mě,že z kdysi automechaniků se stali jenom autorizovaní výměnci dílů a když jim závadu nepopíšete nebo jim to neukáže VAG, tak jsou schopni vyměnit půl motoru kvůli banalitě. Já mám pár zkušeností s jedním servisem Škoda v Ostravě Vítkovicích (na Ruské) a když sem tam jedu něco sehnat, tak se tam stavím, zjistím,že nic neví a jedu jinde a tam bez problémů (přístup). Možná by to chtělo nějaké stránky (třeba i ten facebook) a tam si vyměňovat zkušenosti a snad ti nepoctivci jednou krachnou.Je fakt, že na námitky zákazníků by mněly reagovat i automobilky a s problémovými dealery rozvázat smlouvy.Myslím, že by jim to pomohlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 09:06, zkušenosti se servisem
http://www.facebook.com/group.php?gid=253918715317
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 09:32, RE: re:
Drago5 napsal:
Tak recenzi hodnotit nebudu,ale ten přístup k zákazníkovi by nám mohli "závidět" snad i v Ukrajině. Sere mě,že z kdysi automechaniků se stali jenom autorizovaní výměnci dílů a když jim závadu nepopíšete nebo jim to neukáže VAG, tak jsou schopni vyměnit půl motoru kvůli banalitě. Já mám pár zkušeností s jedním servisem Škoda v Ostravě Vítkovicích (na Ruské) a když sem tam jedu něco sehnat, tak se tam stavím, zjistím,že nic neví a jedu jinde a tam bez problémů (přístup). Možná by to chtělo nějaké ...
Naprostý souhlas,že s těma servisema to skřípe,potvrzují to reakce diskutujících na tipcarsu.Sehnat dobrého automechanika je stejně těžké ,jako koupit solidní ojetinu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 10:21, RE: re:
Hacco napsal:
Naprostý souhlas,že s těma servisema to skřípe,potvrzují to reakce diskutujících na tipcarsu.Sehnat dobrého automechanika je stejně těžké ,jako koupit solidní ojetinu.
K tomu není co dodat. Zrovna uvažuji o pořízení dalšího vozu. Třeba by se mi i líbilo a vyhovovalo Subaru. Ale fakt, že ve městě není jiný než autorizovaný servis, mne přímo odrazuje. Nyní mám BMW, VW, měl sem Alfu. Na všechny jsou tu neautorizované specializované servisy a jsem max. spokojen. Když i vzpomenu, že při poslední návštěvě ve VW ROS Auto ze mě dělali debila (menší oprava laku = lakování levé půlky auta)...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.01.2010 09:14,
Zajímalo by mě, jakou závratná změna byla na motoru udělána, že 1.9TDi topí již po několika metrech jízdy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.01.2010 09:58, RE: bez předmětu
Alkantpan napsal:
Zajímalo by mě, jakou závratná změna byla na motoru udělána, že 1.9TDi topí již po několika metrech jízdy...
Predpokladam, ze to byla jista autorova nadsazka, kterou kazdy pochopil. Vy zrejme ne, ze se tak blbe ptate. Kazdopadne mohu rici, ze stejny motor v oct.II, topi pekne a taky " po par " metrech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.01.2010 10:04, RE: bez předmětu
Alkantpan napsal:
Zajímalo by mě, jakou závratná změna byla na motoru udělána, že 1.9TDi topí již po několika metrech jízdy...
Taky jsem zvědavý, jak může promrzlý motor třeba -5 st. topit po pár metrech? Jsou sice auta (setkal jsem se v Renaultu Trafic), která mají do topné soustavy vložen člen (4 žhav. svíčky), který po nastartování ohřívá vodu do topení. Nevím, jestli tím disponuje zrovna Altea? To by měl napsat autor článku. Jestli ví, že to také existuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.01.2010 10:39, RE: re:
Vendys napsal:
K tomu není co dodat. Zrovna uvažuji o pořízení dalšího vozu. Třeba by se mi i líbilo a vyhovovalo Subaru. Ale fakt, že ve městě není jiný než autorizovaný servis, mne přímo odrazuje. Nyní mám BMW, VW, měl sem Alfu. Na všechny jsou tu neautorizované specializované servisy a jsem max. spokojen. Když i vzpomenu, že při poslední návštěvě ve VW ROS Auto ze mě dělali debila (menší oprava laku = lakování levé půlky auta)...
ono pokud chcete opravit metalizu tak, aby to nebylo poznat, tak vam ani nic jineho nez prelakovani celeho dilu nezbyva. takze mozna z vas debila nedelali, jenom predpokladali, ze nechcete jezdit s kanarkem.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.