0
zpět
 

diskuze k tématu: Rolls-Royce Phantom Coupé - Klid za dvanáct milionů

kategorie zařazení tématu: anglická vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.06.2009 12:51, dokonalost sama
a kde to má tažné zařízení a "zahrádku"?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.06.2009 13:00, Co to zas je?
To je mi ale krásná ojetina. To je přeně to co zde, mi zájemci o bazarové vozy, hledáme. Supr článek. Odkud jste ho opsali?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.06.2009 13:06, pěkně
Krásný článek. Je vidět, že autor má nadhled a mateřštinou kraluje. Díky, je dobré vědět, že ještě existují automobilky, které tradice neberou jen jako přívěšek skoupeného loga (porsche-diesel, jaguar-model x-type, atd.). Aston martin, Bentley, RR pochopili, že móda je vrtkavá, ale sny jsou věčné..
Mj: kde je info o velikosti kufru, měkčených plastech, místech pro pet flašky ve dveřích, a jiných důležitých věcech?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.06.2009 15:34, RE: Co to zas je?
Kačud napsal:
To je mi ale krásná ojetina. To je přeně to co zde, mi zájemci o bazarové vozy, hledáme. Supr článek. Odkud jste ho opsali?
To sou teda fotky jak svině popisujete tam interiér v tom opsaným článku a nakonec je tam jedna mini fotečka stropu, tak hlavně že víme jak to vypadá z venku. To bych googlem nenašel....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.06.2009 16:53, RE: pěkně
typek napsal:
Krásný článek. Je vidět, že autor má nadhled a mateřštinou kraluje. Díky, je dobré vědět, že ještě existují automobilky, které tradice neberou jen jako přívěšek skoupeného loga (porsche-diesel, jaguar-model x-type, atd.). Aston martin, Bentley, RR pochopili, že móda je vrtkavá, ale sny jsou věčné..
Mj: kde je info o velikosti kufru, měkčených plastech, místech pro pet flašky ve dveřích, a jiných důležitých věcech?
... ale vsadím se, že futrál na deštník se najde. A může být i mokrý. Óóó´...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.06.2009 18:15, Sen
Je vidět, že někteří čtenáři nepochopili pro ko RR vlastně je. Auto není na závodění, nákupy, dovolenou.... je to prostě styl!! A zaplať pánbůh, že je ještě pořád pár lidí, kteří v to věří! Doufám, že se mi jednou podaří mít 2 auta, jedno normální třeba i v Dieselu (a to ho nesnáším), rodinné na přepravu věcí, atd.. a pak druhé nějakou fajnovou srdcařskou záležitost jako třeba Prosche 911 z roku ´76, DMC (Delorean - auto z Návrat do Budoucnosti) , Jaguara nebo Aston Martin.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.