0
zpět
 

diskuze k tématu: Řidiči se bojí ztráty bodů čím dál méně

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 11:48, Jo jo, je to tak
Řidiči čím dál víc prasej, už se zase jezdí šedesát a víc na padesátce, stovkou po jižní spojce a podobně. Já bych ten zákon naopak ještě přitvrdil, s českejma řidičema nehne nic jinýho než tvrdá represe, nejlépe finanční v kombinaci s odebíráním řidičáků. Takhle mi nezbude než si koupit pancéřovaný auto, abychom to já a moje rodina přežili, až to do nás nějakej prasopes napálí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 12:05, RE: Jo jo, je to tak
Kybergreg napsal:
Řidiči čím dál víc prasej, už se zase jezdí šedesát a víc na padesátce, stovkou po jižní spojce a podobně. Já bych ten zákon naopak ještě přitvrdil, s českejma řidičema nehne nic jinýho než tvrdá represe, nejlépe finanční v kombinaci s odebíráním řidičáků. Takhle mi nezbude než si koupit pancéřovaný auto, abychom to já a moje rodina přežili, až to do nás nějakej prasopes napálí.
Nečekejme na to, až to opravdu skončí špatně, pojďme se vrátit o pár měsíců zpět a stvořit zákon, který bude v lidech probouzet cit pro odpovědnost a nikoli strach z toho, co se stane, když se odpovědně chovat nebudou. Nemyslím si, že by šlo o něco mimořádně těžkého, exempla trahunt a ve světě najdeme mnoho dobrých příkladů, jak kýženého efektu dosáhnout. Neopakujme stále tutéž chybu, doufám, že nyní nikdo nepřijde s návrhem, že postihy je třeba ještě zpřísnit (jde-li to vůbec). Mnozí čeští řidiči zkrátka potřebují vychovat, mlácením po hlavě je ale nikdy ničemu nenaučíme. A pokud náhodou naučíme, přestanou to respektovat, jakmile bití ustane. Ustavičné mlácení je ovšem nejenže nerealizovatelné, ale především nežádoucí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 13:14, RE: Jo jo, je to tak
yet - převzato, ale souhlasím. napsal:
Nečekejme na to, až to opravdu skončí špatně, pojďme se vrátit o pár měsíců zpět a stvořit zákon, který bude v lidech probouzet cit pro odpovědnost a nikoli strach z toho, co se stane, když se odpovědně chovat nebudou. Nemyslím si, že by šlo o něco mimořádně těžkého, exempla trahunt a ve světě najdeme mnoho dobrých příkladů, jak kýženého efektu dosáhnout. Neopakujme stále tutéž chybu, doufám, že nyní nikdo nepřijde s návrhem, že postihy je třeba ještě zpřísnit (jde-li to vůbec). Mnozí čeští řidi...
Take souhlasim ... a jezdit po dalnici 160, kdyz nejedno auto teto rychlosti ani nedosahne? Co pak ridici takovych aut? Budou jezdit v pravem pruhu 90 mezi kamiony, kdyz by normalne jeli treba 120? Nehlede k tomu, ze jezdit takovou rychlosti po dalnicich, ktere jsou z velke casti v dezolatnim stavu, je podle me naprosta silenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 13:14, RE: Jo jo, je to tak
yet - převzato, ale souhlasím. napsal:
Nečekejme na to, až to opravdu skončí špatně, pojďme se vrátit o pár měsíců zpět a stvořit zákon, který bude v lidech probouzet cit pro odpovědnost a nikoli strach z toho, co se stane, když se odpovědně chovat nebudou. Nemyslím si, že by šlo o něco mimořádně těžkého, exempla trahunt a ve světě najdeme mnoho dobrých příkladů, jak kýženého efektu dosáhnout. Neopakujme stále tutéž chybu, doufám, že nyní nikdo nepřijde s návrhem, že postihy je třeba ještě zpřísnit (jde-li to vůbec). Mnozí čeští řidi...
Take souhlasim ... a jezdit po dalnici 160, kdyz nejedno auto teto rychlosti ani nedosahne? Co pak ridici takovych aut? Budou jezdit v pravem pruhu 90 mezi kamiony, kdyz by normalne jeli treba 120? Nehlede k tomu, ze jezdit takovou rychlosti po dalnicich, ktere jsou z velke casti v dezolatnim stavu, je podle me naprosta silenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 13:15, RE: Jo jo, je to tak
yet - převzato, ale souhlasím. napsal:
Nečekejme na to, až to opravdu skončí špatně, pojďme se vrátit o pár měsíců zpět a stvořit zákon, který bude v lidech probouzet cit pro odpovědnost a nikoli strach z toho, co se stane, když se odpovědně chovat nebudou. Nemyslím si, že by šlo o něco mimořádně těžkého, exempla trahunt a ve světě najdeme mnoho dobrých příkladů, jak kýženého efektu dosáhnout. Neopakujme stále tutéž chybu, doufám, že nyní nikdo nepřijde s návrhem, že postihy je třeba ještě zpřísnit (jde-li to vůbec). Mnozí čeští řidi...
Take souhlasim ... a jezdit po dalnici 160, kdyz nejedno auto teto rychlosti ani nedosahne? Co pak ridici takovych aut? Budou jezdit v pravem pruhu 90 mezi kamiony, kdyz by normalne jeli treba 120? Nehlede k tomu, ze jezdit takovou rychlosti po dalnicich, ktere jsou z velke casti v dezolatnim stavu, je podle me naprosta silenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 17:29, RE: Jo jo, je to tak
anonym napsal:
Take souhlasim ... a jezdit po dalnici 160, kdyz nejedno auto teto rychlosti ani nedosahne? Co pak ridici takovych aut? Budou jezdit v pravem pruhu 90 mezi kamiony, kdyz by normalne jeli treba 120? Nehlede k tomu, ze jezdit takovou rychlosti po dalnicich, ktere jsou z velke casti v dezolatnim stavu, je podle me naprosta silenost.
Ten Bambas je taková guma jaký není rovno.Dělá čest svému jménu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.09.2006 23:10,
Mně je úplně jedno, jestli je na dálnici 130 nebo 160, si to stejně pálím obvykle svých 200. tak a do mně moralisté!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.09.2006 15:15, RE: Jo jo, je to tak
yet - převzato, ale souhlasím. napsal:
Nečekejme na to, až to opravdu skončí špatně, pojďme se vrátit o pár měsíců zpět a stvořit zákon, který bude v lidech probouzet cit pro odpovědnost a nikoli strach z toho, co se stane, když se odpovědně chovat nebudou. Nemyslím si, že by šlo o něco mimořádně těžkého, exempla trahunt a ve světě najdeme mnoho dobrých příkladů, jak kýženého efektu dosáhnout. Neopakujme stále tutéž chybu, doufám, že nyní nikdo nepřijde s návrhem, že postihy je třeba ještě zpřísnit (jde-li to vůbec). Mnozí čeští řidi...
Také sem si všiml,že na D1 spousta řidičů značně "přitvrdila" v místech kde se staví el. mýtné je rychlost snížena nejprve na 100 a pak na 80.Ovšem nikdo(skoro) kromě tahačů tam tu rychlost nedodržuje.A často se mě stává,že mě bere nějaké pěkné fáro s dvojitou koncovkou výfuku.Tohle si na začátku platnosti zákona málo kdo dovolil.Netvrdím,že když je tam 130 tak že tam všichni musí jet 130,když se dá 10-15 km/h víc čert to vem,ale lítat na naší "dálnici" s omezeníma 160,mě připadá jako bláznovství.Nehledě nato,kolik paliva a peněz navíc to stojí a úplně zbytečně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 10:20, RE: Jo jo, je to tak
Passat napsal:
Také sem si všiml,že na D1 spousta řidičů značně "přitvrdila" v místech kde se staví el. mýtné je rychlost snížena nejprve na 100 a pak na 80.Ovšem nikdo(skoro) kromě tahačů tam tu rychlost nedodržuje.A často se mě stává,že mě bere nějaké pěkné fáro s dvojitou koncovkou výfuku.Tohle si na začátku platnosti zákona málo kdo dovolil.Netvrdím,že když je tam 130 tak že tam všichni musí jet 130,když se dá 10-15 km/h víc čert to vem,ale lítat na naší "dálnici" s omezeníma 160,mě připadá jako bláznovstv...
Na některých slušných úsecích dálnice ,by ta stošedesátka rozhodně mohla být přínosem ale na tankodromu D1 je místy i těch stotřicet mnoho.A když vám takhle v té rychlosti bez blinkru vybočí do cesty rumunský kamion,je to celkem hukot.Mimochodem,všimli jste si taky někdo,že pro kamiony speciálně z maďarska,rumunska a často i slovenska patrně neplatí rychlostní limity neboť často jezdí po dálnici 120 i 130km/h.Nebo snad pro ně má policie zvláštní toleranci neboť naše šoféry šikanuje za starý kolečka s tachografů a dává i za malé překročení rychlosti nebo bezpečnostní přestávky pokuty jak za vraždu a ty prasata si tu jezdí jak v čečensku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.10.2010 07:42, Rychlost
fitipaldi napsal:
Mně je úplně jedno, jestli je na dálnici 130 nebo 160, si to stejně pálím obvykle svých 200. tak a do mně moralisté!
Ten kdo nezvladne na dalnici vnimat situaci ve 160 by mel dobrovolne odevzdat ridicak. Pokud mam auto ktere nedosahne 160 bych mel proste uhnout. Nevidim jediny duvod proc nejet po dalnicich rychleji. Neznam usek kde by se na D1 nedalo jet nad 150kmH.Mam 11 aut a neni mezi nimi ani jedno co nejede 160. I ma nejstarsi Felicie to da :)

A zavedl bych body za bezduvodne pomalou jizdu...Protoze co se deje na silnici je hnus a mnoho nehod je zpusobeno prave takovymi nerozhodnymi ridici. Protoze se je driv nebo pozdeji nekdo bude snazit predjet.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.