0
zpět
 

diskuze k tématu: Řidiči chtějí auta na plyn. V servisu si počkají týdny

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2012 13:17, Tankování v Německu
Tankování v Německu je hlavně jednodušší a bezpečnější a asi se tam tak často nevyskytují neplatiči co natankují a ujedou. Německý systém připojení na plnící ventil se šroubuje, různé systémy potom mají šroubovací redukce. Nevracení redukcí u pump v Německu mají řešeno vratnou kaucí za redukci (50 Eur). U našich stojanů je systém, který je náročnější na manipulaci a připojení. Občas si tankuji na vybraných pumpách sám a leckdy mám problém s domáčknutím čelistí (vyžaduje značnou sílu). Rukavice jsou občas opravdu potřeba. LPG je dobrá alternativa, mám najeto na LPG 300 000 km a žádné problémy. Doufám, že poměr cen k benzínu zůstane nadále takový. Přeji všem LPGářům hodně najetých kilometrů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2012 14:38, NEZAVISLY NAZOR NA LPG
letalino napsal:
Tankování v Německu je hlavně jednodušší a bezpečnější a asi se tam tak často nevyskytují neplatiči co natankují a ujedou. Německý systém připojení na plnící ventil se šroubuje, různé systémy potom mají šroubovací redukce. Nevracení redukcí u pump v Německu mají řešeno vratnou kaucí za redukci (50 Eur). U našich stojanů je systém, který je náročnější na manipulaci a připojení. Občas si tankuji na vybraných pumpách sám a leckdy mám problém s domáčknutím čelistí (vyžaduje značnou sílu). Rukavice ...
Rad bych si precetl nezavisly a nezaujaty nazor na LPG - jedni tvrdi, ze to s motorem nic nedela, jini, ze to spise skodi - ze je LPG suche atd... kde je pravda? Do kdy ma byt LPG vyhodne - mam pocit, ze se tam neplati dan z... Nevite, do kdy je vyjimka? Jaka je spotreba na LPG oproti Naturalu? Do jakych aut se hodi vice a do jakych radeji nedavat?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2012 16:45, RE: NEZAVISLY NAZOR NA LPG
zeneva napsal:
Rad bych si precetl nezavisly a nezaujaty nazor na LPG - jedni tvrdi, ze to s motorem nic nedela, jini, ze to spise skodi - ze je LPG suche atd... kde je pravda? Do kdy ma byt LPG vyhodne - mam pocit, ze se tam neplati dan z... Nevite, do kdy je vyjimka? Jaka je spotreba na LPG oproti Naturalu? Do jakych aut se hodi vice a do jakych radeji nedavat?
Nektere motory preziji LPG bez problemu, pro jine je to poprava:

http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=568175
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2012 19:13, dobře vybrat montáž
hlavně nemontovat třeba v LPG servis Brno, kolegovi dodrbali auto a soudí se s nima, co jsem tak pročítal fora, třeba BMW club, tak tam všichni dopadli špatně, takže bacha nato.....
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.