0
zpět
 

diskuze k tématu: Richard Kopečný (Svaz dovozců automobilů)

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.08.2005 09:45, Bože můj, to jsou bláboly ...
Moje Honda Prelude z roku 1992 katalyzátor má, a to je 13 let stará - ale i Forman z roku 1994 má katalyzátor. Obě auta jsou v dobrém stavu a emise má Honda nižší než současné škodovky. Tvrdit, že auta 8 let stará jsou na pokraji životnosti, to je naprostá kravina. Až bude u nás taková živtní úroveň jako na západě, tak budeme třeba mít taky obnovu vozového parku 10%. takhle se dosáhne jenom toho, že se bude víc krást.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.08.2005 20:40, LPG
No já mám formana (92) bez katu, ale na LPG (na benzín vpodstatě nejezdím). Auto při dobré údržbě úplně bez problému, a emise s LPG vpodstatě žádné (H20 a CO2) a myslím, že je to z hlediska enviromentálního šetrnější, než benzín s katem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.08.2005 20:29, ad.stáří vozu
Chápu,proč autor píše,že 10 let staré auto je vlastně šrot,pracuje u Hyundaye a má své zkušenosti...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.08.2005 21:46, RE: ad.stáří vozu
Bary napsal:
Chápu,proč autor píše,že 10 let staré auto je vlastně šrot,pracuje u Hyundaye a má své zkušenosti...
Presne tak Jen propagujme prodej lacinych atrap aut, jako jsou Dacia Logan, Renault Thalia, vsechny ty Hyundaie, Kia apod. Auta, ktera se mesic po skonceni zaruky sesypou na hromadku srotu! Tohle plytvani materialem, ktery se bude pouzivat 3 roky a pak se vyhodi, to je snad k zivotnimu prostredi setrne?! Nehlede k tomu, ze zminene omyly technickeho vyvoje jsou jen dokladem toho, ze kdyz je neco levne, tak se to proda, i kdyby to bylo sebeserednejsi! Uz mi to vazne zacina lezt na nervy ... Myslenka pana Kopecneho nebo SDA neni spatna, jisteze je radost koupit si pekne nove auto (ale pekne a auto rikam!), ale s nekterymi argumenty proste nelze souhlasit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.08.2005 22:04, průměrná mzda
Za kolik průměrných platů si občan ČR koupí krásný nový stroj? A za kolik průměrných platů si občan západoevropského státu koupí nový stroj? Připomíná mi to debatu o vypalování cd.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.