0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Wind v redakčním testu

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.10.2010 06:52, ??
Pane Bože, co je tohle za auto? Vždyť je to hnusný jak raní vstávání! Tak to je hustej úlet. To by mohlo jet jak chtělo, ale před barákem by mi to stát nesmělo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.10.2010 08:08, RE: ??
kancelarskakrysa napsal:
Pane Bože, co je tohle za auto? Vždyť je to hnusný jak raní vstávání! Tak to je hustej úlet. To by mohlo jet jak chtělo, ale před barákem by mi to stát nesmělo.
Uvažujete trochu? Ono se od toho auta nečekáte, že by v tom jezdil chlap, tohle je mini-cabrio pro ženu a to si pište, že jí se líbit bude.... Mně se tedy rozhodně líbí, ale rozhodně jsem nepřemýšlel nad tím, že bych v tom jezdil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.10.2010 08:51, RE: ??
kancelarskakrysa napsal:
Pane Bože, co je tohle za auto? Vždyť je to hnusný jak raní vstávání! Tak to je hustej úlet. To by mohlo jet jak chtělo, ale před barákem by mi to stát nesmělo.
Já bych v tom klidně i jezdil - jestli poskytuje tolik zábavy za volantem jak autor popisuje, klidně ať to vypadá jako fabiaII. Mě design a koncepce tohoto autíčka pro zábavu trochu připomíná lotus Elise - také zvláštní vzhled, ale špičková jízda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.10.2010 09:02, RE: ??
Pavlik napsal:
Já bych v tom klidně i jezdil - jestli poskytuje tolik zábavy za volantem jak autor popisuje, klidně ať to vypadá jako fabiaII. Mě design a koncepce tohoto autíčka pro zábavu trochu připomíná lotus Elise - také zvláštní vzhled, ale špičková jízda.
Do Lotusu to bude mít asi hodně daleko...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.10.2010 10:47, RE: ??
Michal napsal:
Do Lotusu to bude mít asi hodně daleko...
To byla samozřejmě lehká nadsázka, nicméně podobnost právě se zmíněným Elise tam je. Obojí j nepraktické - určené pouze pro radost z jízdy. Technika je samozřejmě odlišná, Elise má motor uprostřed (ford 1,8 litru většinou 88kw) a poháněná zadní kola - jak daleko má jízdně k renaultu, nebo opačně, nevím neboť jsem ani s jedním nejel (.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.10.2010 14:01, RE: ??
Pavlik napsal:
To byla samozřejmě lehká nadsázka, nicméně podobnost právě se zmíněným Elise tam je. Obojí j nepraktické - určené pouze pro radost z jízdy. Technika je samozřejmě odlišná, Elise má motor uprostřed (ford 1,8 litru většinou 88kw) a poháněná zadní kola - jak daleko má jízdně k renaultu, nebo opačně, nevím neboť jsem ani s jedním nejel (.
Jen upřesním ten motor Ford ... takový samozřejmě v Lotusu Elise nikdy nebyl. První Elise v letech 1996-2001 měl výhradně čtyřválec 1.8 Rover K-Series (88 kW / 120 PS, později různé edice až do cca 190 PS). Současná generace vyráběná od roku 2002 měla za svou existenci kromě již uvedeného lehce modifikovaného motoru 1.8 Rover K-Series po ukončení jeho výroby v roce 2005 motor 1.8 od Toyoty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.10.2010 14:04, RE: ??
Pavlik napsal:
To byla samozřejmě lehká nadsázka, nicméně podobnost právě se zmíněným Elise tam je. Obojí j nepraktické - určené pouze pro radost z jízdy. Technika je samozřejmě odlišná, Elise má motor uprostřed (ford 1,8 litru většinou 88kw) a poháněná zadní kola - jak daleko má jízdně k renaultu, nebo opačně, nevím neboť jsem ani s jedním nejel (.
A ještě dodám -- zásadní rozdíl je samozřejmě v tom, že Elise má v různých verzích a generacích hmotnost jen cca 700 - 900 kg (existovalo i provedení vylehčené na pouhých 500 kg!), zatímco Wind je moderní obtloustlé auto, které váží téměř 1200 kg.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.10.2010 21:11,
Které tele toto fotitilo?? Vždyť je to komplet rozmazané!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.10.2010 23:45, RE:
Aleš napsal:
Které tele toto fotitilo?? Vždyť je to komplet rozmazané!!!
Není ... je to jen roztažené, ty obrázky jsou menší. Přepni si zobrazení fotek na 100% velikosti a uvidíš je ostré (ale malé, samozřejmě).
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.