0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Vel Satis

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.02.2014 20:36, Renault Vel Satis
Dobrý den
před čtyřmi lety jsem si koupil Renault Vel Satis, ohužel 3litr diesel, 140ti najeto a během 14 dní se totálně odporoučel motor...
Z jeho komfortu jsem byl ale unešený a chctěl bych se k Renault Vel Satis vrátit. Tentokrát do 3,5 benzímu V6.
Co jsem ale hledal, našel jsem jen roky 2002 a 2003. Nájezd 250tis a s automatem. Můžete mi poradit, co od něj mohu čekat za závady, jak to může být nákladné a hlavně co těch 250tis ohledně motoru a automatické převodovky?
Děkuji za rady

Petr
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 14:47, re:
Dobrý den. Tento motor pochází od japonského Nissanu a je prakticky bezproblémový, pokud Vám nevadí jeho spotřeba, s klidem Vám jej mohu doporučit. Nájezd 250 tis. km by pro něj neměl představovat nic zásadního. U automatu si dejte pozor na to, jakým způsobem řadí, a hlavně, zda-li už byla měněna olejová náplň a filtr. Pokud Vám to prodejce nebude schopen dokázat, raději dejte od takového vozu ruce pryč, při správné údržbě a zacházení s převodovkou nebývají problémy.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.