0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Twingo 1.2i po 119.102 km

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 00:15, havárie??
Ještě jste mohl zmínit, že vozidlo je možná po havárii, levý přední blatník je totiž lakovaný a navíc nelícuje jak má.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 05:58, RE: havárie??
Aleš napsal:
Ještě jste mohl zmínit, že vozidlo je možná po havárii, levý přední blatník je totiž lakovaný a navíc nelícuje jak má.
Jo to mas recht,je dobre videt ze ten blatnik je uplne jiny!
Jeste si myslim,ze 60t kc je hodne na rok 1996,rekl bych ze by mela byt o 10t kc minimalne mensi!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 06:47, Clio
Není náhodou nástupce R5 Clio a ne Twingo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 07:38, Crash
Není to špatné autíčko do městského provozu,akorát bych s ním nechtěl absolvovat čelní náraz,ale nad tím se u takových malých autíček raději nesmí přemýšlet.Kamarádka ho má a když sklopíte zadní sedadla tak je až neskutečné co se v něm dá všechno odvézt.Jsem zvědavý jestli renault cystá nástupce.Slyšel jsem jen,že údajně Ford chystá něco společného s Fiatem.Víte o tom někdo něco ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 07:52, elektrika
O nadprůměrných problémech s elektrikou jako nic, jo?
Rubrika Autoservis mi přijde jako placený reklama a zoufalý autobazar ležáků v AAA.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 07:57, RE: elektrika
johny 5 napsal:
O nadprůměrných problémech s elektrikou jako nic, jo?
Rubrika Autoservis mi přijde jako placený reklama a zoufalý autobazar ležáků v AAA.
Věřte, že placení doopravdy nejsme, natož nespolupracujeme s AAA. Jaké nadprůměrné problémy s elektrikou máte namysli? Twingo je velmi jednoduché a elektroniky minimálně. U vozů s manuálním řazením se nevyskytuje příliš problémů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 07:59, RE: Crash
Tonny napsal:
Není to špatné autíčko do městského provozu,akorát bych s ním nechtěl absolvovat čelní náraz,ale nad tím se u takových malých autíček raději nesmí přemýšlet.Kamarádka ho má a když sklopíte zadní sedadla tak je až neskutečné co se v něm dá všechno odvézt.Jsem zvědavý jestli renault cystá nástupce.Slyšel jsem jen,že údajně Ford chystá něco společného s Fiatem.Víte o tom někdo něco ?
Renault chystá Twingo II., na Pařížském autosalonu byl vystaven.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 09:20, RE: Crash
Petr - TipCars.com napsal:
Renault chystá Twingo II., na Pařížském autosalonu byl vystaven.
OK,dík.Podívám se na stránky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 15:41, RE: elektrika
johny 5 napsal:
O nadprůměrných problémech s elektrikou jako nic, jo?
Rubrika Autoservis mi přijde jako placený reklama a zoufalý autobazar ležáků v AAA.
Nevim o čem mluvíš měl jsem ůplně stejné twingo ve stejné výbavě jenom bylo černý.Bylo to moje první auto a nemůžu si ztěžovat jenom pravda že ty ventily byly docela slyšet ale nebyl to žádnej extrem a s elektronikou jsem neměl za rok užívání ani jeden problém.Jediný co my vadilo bylo podsvícení displaye protože na osvícenné vozovce jsem měl často problém rozsvítít světlaJinak moc fajn autíčko za ty penízky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 17:08, RE: Clio
mm napsal:
Není náhodou nástupce R5 Clio a ne Twingo?
Tvingo opravdu neni nastupce R5 opet sem se presvedcil o tom jak kvalitni je zde hodnoceni a popis aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 18:12, RE: Clio
anonym napsal:
Tvingo opravdu neni nastupce R5 opet sem se presvedcil o tom jak kvalitni je zde hodnoceni a popis aut.
Nikde jsem nepsal, že Twingo je nástupce právě R5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 20:35, RE: Clio
Petr - TipCars.com napsal:
Nikde jsem nepsal, že Twingo je nástupce právě R5.
R5 "vystřídalo" Clio ne Twingo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.11.2006 06:54, RE: elektrika
Petr - TipCars.com napsal:
Věřte, že placení doopravdy nejsme, natož nespolupracujeme s AAA. Jaké nadprůměrné problémy s elektrikou máte namysli? Twingo je velmi jednoduché a elektroniky minimálně. U vozů s manuálním řazením se nevyskytuje příliš problémů.
A co ta první věta ....Nejsi z rodiny Konečných??
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.