0
zpět
 

diskuze k tématu: Renaul Trafic 2.0 dCi - jak slouží po 4 letech a 20 tis.km?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2012 12:13, km
Hned jsem si říkal, že najet s dodávkou 5 tkm za rok je nějaký divný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2012 17:34, Autorizovaný servis
Sice to s autem nesouvisí, ale docela bych uvítal kdyby se majitel více rozepsal o servisu a dealerovi. Největší problém dnešních aut, nejsou ani tak auta samotná jako spíš přístup zastoupení značky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2012 21:12, RE: Autorizovaný servis
Rover623 napsal:
Sice to s autem nesouvisí, ale docela bych uvítal kdyby se majitel více rozepsal o servisu a dealerovi. Největší problém dnešních aut, nejsou ani tak auta samotná jako spíš přístup zastoupení značky.
Jsem z Vysočiny z Havličkova Brodu. Místní dealer nic moc. Pokud tam přijdete v montérkách tak jste vzduch a nikdo si Vás nevšimne. Musel jsem přijít oblečený jako (podnikatel) aby si mě někdo všiml a prodali mi auto.
U garanční prohlídky my paní na servisu řekla předpokládanou cenu 6000 a při vyzvednutí byla cena 11000. Ani my tak nevadila ta cena ale to že nebyla schopná vzít telefon a zavolat, říct že je potřeba vyměnit destičky a stěrače a bude to stát trošku více.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2012 21:32, RE: km
A4 napsal:
Hned jsem si říkal, že najet s dodávkou 5 tkm za rok je nějaký divný...
co je na tom divnýho, já najedu boxerem 6000ročně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2012 07:32, RE: km
JARDA3 napsal:
co je na tom divnýho, já najedu boxerem 6000ročně
tak takovejch vás v republice asi moc není...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2012 12:04, RE: Autorizovaný servis
Framer napsal:
Jsem z Vysočiny z Havličkova Brodu. Místní dealer nic moc. Pokud tam přijdete v montérkách tak jste vzduch a nikdo si Vás nevšimne. Musel jsem přijít oblečený jako (podnikatel) aby si mě někdo všiml a prodali mi auto.
U garanční prohlídky my paní na servisu řekla předpokládanou cenu 6000 a při vyzvednutí byla cena 11000. Ani my tak nevadila ta cena ale to že nebyla schopná vzít telefon a zavolat, říct že je potřeba vyměnit destičky a stěrače a bude to stát trošku více.
Doufám, že jsi jim to nezaplatil. Já jen to, že mají povinnost uvést na zakázkovém listu předpokládanou cenu za tebou požadované servisní úkony a pokud tato cena přestoupí o více než 10%, mají za povinnost tě informovat a nechat si to tebou odsouhlasit.
Takhle mě parkrát vypekli u Pežot dýlera v Praze, pak jsem přešel k FC a byl klid. Vždy zavolali a oznámili, co se našlo a kolik to bude stát a hlavně, jestli souhlasím s prováděným úkonem.
To, co popiuješ, je otřes a naše chyba, že jim tohle trpíme. Oni si totiž musejí uvědomit, že žijí a profitují z našich auta = peněz a že svých nevstřícným postojem taky brzy mohou padnout na hubu.
Čili klidně bych je - být tebou - zveřejnil, aby další zákazníci měli jasno v tom, kam nemají chodit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2012 14:44, RE: Autorizovaný servis
Rover623 napsal:
Sice to s autem nesouvisí, ale docela bych uvítal kdyby se majitel více rozepsal o servisu a dealerovi. Největší problém dnešních aut, nejsou ani tak auta samotná jako spíš přístup zastoupení značky.
Mám Trafic Passenger dci 150, s max výbavou a Trafic Black edition také v max výbavě. jedno za 520 +dph a druhé za 600+dph. 1 jezdí bez problémů akorád jsme po roce a 27000 km měnili Egr ventil. A než k tomu došlo tak do servisu rozbrat, zjistit jestli to náhodou není něco jiného protože to stojí moc peněz, pak nebyl skladem, tak složit. a za týden znova. Ten druhý Trafic se od začátku hvěje a nikdo se k tomu nemá, tak jsme je poslali do řiti a jezdíme do rakouska, tam mění jednu věc za druhou, tak aby byl zákazník spokojený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.08.2012 18:36, RE: Autorizovaný servis
Rover623 napsal:
Sice to s autem nesouvisí, ale docela bych uvítal kdyby se majitel více rozepsal o servisu a dealerovi. Největší problém dnešních aut, nejsou ani tak auta samotná jako spíš přístup zastoupení značky.
Přístup prodejce/aut. servisu je pro mě nejpodstatnější věc. Co na tom, že auto může být levné, a pár měsíců i v pohodě, když potom nastane peklo? Nějaké dodo (drátek ke dveřím), výměna topení apod, na to bych nervíky neměl.
A určitě bych si k nim nešel koupit další auto, maximálně nechat udělat nabídku, a při následném dotazu, jak jsem se rozhodl, suše oznámit, že Renault ano, ale odjinud...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2012 12:25, RE: km
A4 napsal:
Hned jsem si říkal, že najet s dodávkou 5 tkm za rok je nějaký divný...
5 km rocne to by som tu dodavku kupil od teba po 6 rokoch bez ohladu na stav plech a interieru, moje jazdia kusok viac logan van 2008 ma skromnych 160 tis km (iba rozvazka po okoli), ducato 2004 (kupene 2011 s 190000) ma 260000km (aj dlhsie trate). Ak budes ten traffic davat do prec tak sa ozvi....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.