0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Thalia

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 00:54, jiná volba
Na mě působí Thalia dojmem automobilu, který byl vyvinut jen, aby uspokojil majitele, kteří od auta vyžadují jen to, že je nové. A těch pár kilometrů co jsem v něm jel mě v tom jen utrdilo, prostě hlavním motivem je u něj co nejnižší cena.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 09:24,
Každé auto bude dobré když to předchozí bude Favorit/Forman
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 09:41, RE: bez předmětu
krutibrk napsal:
Každé auto bude dobré když to předchozí bude Favorit/Forman
Sprosťáku !
Já mám formana, a je to super vozítko. Ve 180 tis. jsem sice zadřel motor, protože jsem asi 2 roky neměnil ani nekontroloval olej, ale za 13tis. kč je jako nový a na dálnici 130km/h žádný problém ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 10:38, RE: jiná volba
Falco napsal:
Na mě působí Thalia dojmem automobilu, který byl vyvinut jen, aby uspokojil majitele, kteří od auta vyžadují jen to, že je nové. A těch pár kilometrů co jsem v něm jel mě v tom jen utrdilo, prostě hlavním motivem je u něj co nejnižší cena.
S tím se už člověk musí smířit, když kupuje auto vyrobené v Turecku. Taky by málokdo skousl oktávku montovanou v Indii (nejenom kvůli pravostranému řízení). S nefunkčním klaksonem bych asi umřel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 11:36, RE: jiná volba
Pepe napsal:
S tím se už člověk musí smířit, když kupuje auto vyrobené v Turecku. Taky by málokdo skousl oktávku montovanou v Indii (nejenom kvůli pravostranému řízení). S nefunkčním klaksonem bych asi umřel
Renaulti snad přestali vyrábět auta.
Ale Indy nepodceňuj, měl jsem půjčený off-road Tata, Mercedes motor v karosérii, kterou snad dělal Land Rover, a vůbec se mi to nezdálo jako špatné auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 12:16, RE: jiná volba
Pepe napsal:
S tím se už člověk musí smířit, když kupuje auto vyrobené v Turecku. Taky by málokdo skousl oktávku montovanou v Indii (nejenom kvůli pravostranému řízení). S nefunkčním klaksonem bych asi umřel
Ruzna auta se montuji v ruznych zemich. To je dnes naprosto bezna praxe. Mercedesy v nasi firme jsou take montovane v turecku (bohuzel je to znat).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 13:25, nový vůz vs. ojetina
to je právě případ, kdy já bych třeba šel jednoznačně za ty peníza do pár starší ojetiny, ale min,. o třídu výš a lepší značky, než bych si koupil nový vůz "žebráka" a pak se divil...u ojetiny s nějakými investicemi počítám a alespoň se pěkně svezu .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 13:46, bestdritfter
Každej rendl je šílenej verkl, ostatně jako kterej koliv jinej francouz. Ty joudové tam by měli míň stávkovat a víc něco dělat. To že zapomněli natáhnout drát osvětlení zavazadelníku to jenom potvrzuje. Na druhou stranu koupit si Thalii a stěžovat si na to že sem tam něco nelícuje je jako bych si koupil lambo a stěžoval si že se s tim blbě jezdí po horách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 15:01, RE: bestdritfter
verkl rendl napsal:
Každej rendl je šílenej verkl, ostatně jako kterej koliv jinej francouz. Ty joudové tam by měli míň stávkovat a víc něco dělat. To že zapomněli natáhnout drát osvětlení zavazadelníku to jenom potvrzuje. Na druhou stranu koupit si Thalii a stěžovat si na to že sem tam něco nelícuje je jako bych si koupil lambo a stěžoval si že se s tim blbě jezdí po horách.
Frantíci můžou stávkovat, když jim auta dělaj Turci a Španělé - a ti (pokud vím) dokážou smontovat kdejakého mercedesa (Vito) a kdejakého japonce. Takže v tom to asi nebude... A propos, proč by lambo nemělo jezdit dobře na horách, když má náhon na všechny 4?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.09.2006 20:08, RE: bestdritfter
Pepe napsal:
Frantíci můžou stávkovat, když jim auta dělaj Turci a Španělé - a ti (pokud vím) dokážou smontovat kdejakého mercedesa (Vito) a kdejakého japonce. Takže v tom to asi nebude... A propos, proč by lambo nemělo jezdit dobře na horách, když má náhon na všechny 4?
protoze to ma moc siroky gumy a nizkej podvozek....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.09.2006 08:44, RE: bestdritfter
anonym napsal:
protoze to ma moc siroky gumy a nizkej podvozek....
Vidím, že smajlík nestačí, byl to joke.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.09.2006 11:34, RE: bestdritfter
Pepe napsal:
Vidím, že smajlík nestačí, byl to joke.
Lambo muže jezdit i po střeše!!!!! A potom shořet!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.09.2006 18:41, RE: bez předmětu
Riccardo napsal:
Sprosťáku !
Já mám formana, a je to super vozítko. Ve 180 tis. jsem sice zadřel motor, protože jsem asi 2 roky neměnil ani nekontroloval olej, ale za 13tis. kč je jako nový a na dálnici 130km/h žádný problém ...
Kamarád dal do Favoritu nejaký super moderní olej a nějaké aditivum a to rozpustilo zanesený bordel a ten zadřel motor. Jsem se divil jak se dá vůbec zadřít motor a ty už jsi druhý. Já na Moskviči 2141 nesáhl na motorový olej 5 let (znám že moc nejezdím) a jezdí to OK. To máte za to, že jst nakoupili vozy z Boleslavi hihi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.09.2006 12:16, RE: bez předmětu
Ráďa napsal:
Kamarád dal do Favoritu nejaký super moderní olej a nějaké aditivum a to rozpustilo zanesený bordel a ten zadřel motor. Jsem se divil jak se dá vůbec zadřít motor a ty už jsi druhý. Já na Moskviči 2141 nesáhl na motorový olej 5 let (znám že moc nejezdím) a jezdí to OK. To máte za to, že jst nakoupili vozy z Boleslavi hihi.
Viděl jsem jednoho podobnýho žigulíka, měl snad vazelínu místo oleje, a jezdil... Když ještě nalepíš na zadek tomu moskviči červený TDI, tak máš nezničitelný auto, co je IN.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.