0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Thalia 1,4i 16V

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 10:03, nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
Predek neurazi, zad a boci profil je "vulgarita". Auto se me vubec nelibi. Interier je silenej. Vyhoda je snad jen ten motor. Je fakt, ze narozdil od Loganu vypada auto ponekud "luxusneji", ale radeji bych jezdil ve fabii sedan, byt uplne bez vybavy. Jinak verim, ze Thalia nejede spatne..prvni dojem je ale prvni dojem....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 10:22, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
David_Logins napsal:
Predek neurazi, zad a boci profil je "vulgarita". Auto se me vubec nelibi. Interier je silenej. Vyhoda je snad jen ten motor. Je fakt, ze narozdil od Loganu vypada auto ponekud "luxusneji", ale radeji bych jezdil ve fabii sedan, byt uplne bez vybavy. Jinak verim, ze Thalia nejede spatne..prvni dojem je ale prvni dojem....
Souhlasim ... navic kdyby autor nemel stesti na "stredecni" kus, ale potykal by se s "pondelnim" nebo "patecnim", dockali bychom se nejspis jine recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 11:39, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
David_Logins napsal:
Predek neurazi, zad a boci profil je "vulgarita". Auto se me vubec nelibi. Interier je silenej. Vyhoda je snad jen ten motor. Je fakt, ze narozdil od Loganu vypada auto ponekud "luxusneji", ale radeji bych jezdil ve fabii sedan, byt uplne bez vybavy. Jinak verim, ze Thalia nejede spatne..prvni dojem je ale prvni dojem....
tak to radeji thalii nez fabii sedan. Ta Thalie ma alespon trochu naznaku designu, ale fabie jen krabice na kolech za nehorazny prachy a motory taky nic moc az na osvedcene TDi a 1,4 16V. Z Fabiemi mam zkusenosti, s ruznymi motory a vybavy a pokud by nekdo chtel, aby se to alespon trochu vyrovnalo francouzskemu komfortu, tak si zaplati nejmene 400tis...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 12:34, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
anonym napsal:
tak to radeji thalii nez fabii sedan. Ta Thalie ma alespon trochu naznaku designu, ale fabie jen krabice na kolech za nehorazny prachy a motory taky nic moc az na osvedcene TDi a 1,4 16V. Z Fabiemi mam zkusenosti, s ruznymi motory a vybavy a pokud by nekdo chtel, aby se to alespon trochu vyrovnalo francouzskemu komfortu, tak si zaplati nejmene 400tis...
tomu bych se radeji nevyrovnaval, to bych pak s takle debilnima podvozkama vyletel z kazde vetsi zatacky:) francouzi umeji auta,ktera se naklaneji vic jak je zadano a pretaceji se. Jinak s vybavou je to fakt. Slusna Fabka sedan Elegance stoji s 1.4 400000.- Jinak vzhled ma fabia hezci a vypada drazsi. Uz jen materialy a kvalita spracovani...(u vyssich verzi, nemyslim junior a clasic, ale to se stejne moc neprodava)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 12:55, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
anonym napsal:
tak to radeji thalii nez fabii sedan. Ta Thalie ma alespon trochu naznaku designu, ale fabie jen krabice na kolech za nehorazny prachy a motory taky nic moc az na osvedcene TDi a 1,4 16V. Z Fabiemi mam zkusenosti, s ruznymi motory a vybavy a pokud by nekdo chtel, aby se to alespon trochu vyrovnalo francouzskemu komfortu, tak si zaplati nejmene 400tis...
Hele Fábiu nemám rád a tepu do ní kde můžu a záměrně víc než by bylo třeba. Ale raději Fabku sedan než Thaliu. Mi design Thalie nepřijde tak hrozný, spíš pobyt uvnitř, jízda a celková kvalita auta jsou slabé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 13:02, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
Ráďa napsal:
Hele Fábiu nemám rád a tepu do ní kde můžu a záměrně víc než by bylo třeba. Ale raději Fabku sedan než Thaliu. Mi design Thalie nepřijde tak hrozný, spíš pobyt uvnitř, jízda a celková kvalita auta jsou slabé.
Za 239.000.- co stava Thalia bych si radeji koupil "nejetou" ojetinu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 14:59, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
David_Ghia napsal:
Za 239.000.- co stava Thalia bych si radeji koupil "nejetou" ojetinu...
Jo nejetou po nejakym dedovi ) zname )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 15:00, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
David_Logins napsal:
Predek neurazi, zad a boci profil je "vulgarita". Auto se me vubec nelibi. Interier je silenej. Vyhoda je snad jen ten motor. Je fakt, ze narozdil od Loganu vypada auto ponekud "luxusneji", ale radeji bych jezdil ve fabii sedan, byt uplne bez vybavy. Jinak verim, ze Thalia nejede spatne..prvni dojem je ale prvni dojem....
Me se libi, asi dam tu plecku Astru pryc a pujdu do Thálie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 15:11, RE: nez prisel logan....resp. kdyz se cas naplnil :)
David_Logins napsal:
Predek neurazi, zad a boci profil je "vulgarita". Auto se me vubec nelibi. Interier je silenej. Vyhoda je snad jen ten motor. Je fakt, ze narozdil od Loganu vypada auto ponekud "luxusneji", ale radeji bych jezdil ve fabii sedan, byt uplne bez vybavy. Jinak verim, ze Thalia nejede spatne..prvni dojem je ale prvni dojem....
Mne se Thalia take nelibi, ale cena a vynikajici motor /rekl bych asi nejlepsi 1.4/ jsou urcite zajimavou alternativou pro mlade rodiny nebo "chatare", jak uz bylo zmineno autorem recenze.
Kvalitou zpracovani na Fabii nestaci, cenou rozhodne ANO.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 15:48, pěkná, pěkná
Mně se taky líbí, asi dám punto pryč a pořídím si ji, moc mně to bere, nádherný autíčko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 15:53, RE: pěkná, pěkná
mufik.martin napsal:
Mně se taky líbí, asi dám punto pryč a pořídím si ji, moc mně to bere, nádherný autíčko.
Zase nejaka reinkarnace.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 16:36, RE: pěkná, pěkná
David_Logins napsal:
Zase nejaka reinkarnace.....
To neni reinkarnace, ten clovek je uchyl .. bez si hrat jinam !!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 21:18, mufik.martin a zigi
Mart napsal:
To neni reinkarnace, ten clovek je uchyl .. bez si hrat jinam !!!!
jsme dva a chce do Thalie, je to super auto a jsme z toho vedle. - běžte s těma trapárnama někam, takhle už tu Martin ani zigi nepíšou a je to diskuze o hovnu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.03.2007 22:07, Felicia
Myslim si, ze za cenu, za ktere se auto nabizi opravdu nema konkurenci. Fabia je sice zpracovana mnohem lepe, ale taky stoji ve stejne vybave znatelne vic. Tohle je idelani auticko pro starsi par s odrostlmi detmi nebo naopak pro nekoho mladeho jeste bez deti. Ale autor recenze si stejne proti felicii hodne polepsil, a na druhou stranu radsi bych jezdil treba i tou felicii kdyz by byla sluzebni nez treba jezdil do prace a po schuzka MHD. Pokud v aute nejezdite opravdu hodne po cele CR nebo doonce i evrope, tak to je perfektni auto, na takove to djizdeni po okolnich mestech na nejaky meetingy a dohadovan kseftu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.03.2007 10:14, RE: Felicia
mufik.martin napsal:
Myslim si, ze za cenu, za ktere se auto nabizi opravdu nema konkurenci. Fabia je sice zpracovana mnohem lepe, ale taky stoji ve stejne vybave znatelne vic. Tohle je idelani auticko pro starsi par s odrostlmi detmi nebo naopak pro nekoho mladeho jeste bez deti. Ale autor recenze si stejne proti felicii hodne polepsil, a na druhou stranu radsi bych jezdil treba i tou felicii kdyz by byla sluzebni nez treba jezdil do prace a po schuzka MHD. Pokud v aute nejezdite opravdu hodne po cele CR nebo doonc...
Radsi si necham svoji temer nejetou Felici ktera vypada jak nova...alespon vzhled neurazi. Thalie je vnimana jako logan. To felicie ne. Proste starsi dosluhujici auto. Navic na felde si vsechno opravim a troufnu si tvrdit ze diky kratsimu previsu ma i bezpecnejsi jizdni vlastnosti (zvlast tedka,cojsem dal 14" kola a sirsi pneu).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.03.2007 20:42, BEZKONKURENČNÍ AUTO
Kritizovat je snadný. Každý malý dítě ví, že auto za za 500 tisíc je lepší než auto za 250 tisíc. Proto Thalii musíte srovnávat s auty ve stejné cenové kategorii. Jinak kritika nemá smysl. A lepší, větší, prostornější, bezpečnější, vybavenější, s lepším motorem a větším zavazadlovým prostorem prostě za stejnou cenu nenajdete. Fabia Sedan je ve stejné výbavě a se stejným motorem o 150 tisíc dražší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.03.2007 21:18, RE: Felicia
David_Logins napsal:
Radsi si necham svoji temer nejetou Felici ktera vypada jak nova...alespon vzhled neurazi. Thalie je vnimana jako logan. To felicie ne. Proste starsi dosluhujici auto. Navic na felde si vsechno opravim a troufnu si tvrdit ze diky kratsimu previsu ma i bezpecnejsi jizdni vlastnosti (zvlast tedka,cojsem dal 14" kola a sirsi pneu).
Jsem zvyklý na velký auta a když jsem byl nucen sednout si do feldy,tak jsem z ní neměl dobrej pocit.Cítil jsem se v ní jako socka a o nějakém bezpečí se u tohoto vozu hovořit nedá.Naproti tomu Dacie Logan mě neurazila.Je prostornější,bezpečnější,robustnější a účelnější než Felicie.Neodsuzuju škodovky ani jejich skalní příznivce,ale mě nikdy ničím nenadchly.Moje srdcová záležitost je Lancia,Jeep,Mercedes.Nejsou to žádný nový kousky,ale je to o pocitu bezpečí,pohodlí,prostoru a výjimečnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.03.2007 11:14, RE: Felicia
David_Logins napsal:
Radsi si necham svoji temer nejetou Felici ktera vypada jak nova...alespon vzhled neurazi. Thalie je vnimana jako logan. To felicie ne. Proste starsi dosluhujici auto. Navic na felde si vsechno opravim a troufnu si tvrdit ze diky kratsimu previsu ma i bezpecnejsi jizdni vlastnosti (zvlast tedka,cojsem dal 14" kola a sirsi pneu).
No pokud si někdo chce nechat svoji téměř nejetou starou Felicii, tak ať si ji nechá, ale pokud ji chce srovnávat s Thálií, tak se trochu plete. Thálie je sice žabožroutské auto, spolehlivost v horizontu 5 let, asi nebude nic moc, ale svezení je úplně někde jinde. Osobně, bych daleko raději jezdil ve vybyvené thálii, než v holáku od Škodovky. Na závěr: jako služební auto, které se za 3 roky stejně zase vymění za nové bych si koupil Thálii. Pokud by si někdo chtěl moupit auto, které mu vydrží na 10 let, tak bych si připlatil a koupiol něco kvalitnějšího.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 21:44, RE: Felicia
Šakal napsal:
No pokud si někdo chce nechat svoji téměř nejetou starou Felicii, tak ať si ji nechá, ale pokud ji chce srovnávat s Thálií, tak se trochu plete. Thálie je sice žabožroutské auto, spolehlivost v horizontu 5 let, asi nebude nic moc, ale svezení je úplně někde jinde. Osobně, bych daleko raději jezdil ve vybyvené thálii, než v holáku od Škodovky. Na závěr: jako služební auto, které se za 3 roky stejně zase vymění za nové bych si koupil Thálii. Pokud by si někdo chtěl moupit auto, které mu vydrží na...
Prosim vás, vo čem se to tady vůbec bavíte? Renaulty byly vždycky skvěle zpracované vozy a fabie jim nešahaj ani po kotníky. Dyť si běžte sednout do renaulta a do fabky. To je astrnomickej rozdíl. Navíc není pravda, že nesedí na siInici. Sedí jak přibitá. I kvalitu zpracování má thálie lepší. Já si nemůžu pomoct, thálii jsem neměl, ale spravil jsem už asi patnáct clií a to víte, že je nemlich to samý. Tohle je navíc novější typ a ten se mi prostě líbí.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.