0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Scénic - nespolehlivá elektronika

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 08:45, Scenic
Nedávno jsem viděl, jak Škoda 120 táhne na provazu Scénika, to byl pohled pro bohy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 08:47, spojka
S tímhle autem jsem najel několik tis. km a neskutečně mi vadil spojkový pedál, umístěný až skoro na podlaze. Neměl ani moc odpor (najeto pouze 25 tis km), tak nebylo často cítit, zda už je dost sešlápnutý na řazení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 09:04,
Máme ho doma s dCi (CommnoRail). První majitelé, najeto 105tis., spotřeba průměrně 6.8 nafty. Neodjel jen jednou, náhlá smrt baterie, táhla 205ka . Jinak drobnosti... přední čepy, zadní tlumiče, pár žárovek, tekoucí vzpěry 5. dveří. Na autě mně rozčiluje jen jedna věc a to naprosto deb*lní ovládání automatické klimatizace...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 09:59, Provozní náklady
Pánovi přiapdají vysoké provozní náklady průměr 6,8l/100 u benzínového MPV? Mně zrovna tohle připadá více než slušné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 10:41, potřebuje vůbec auto?
S timhle nájezdem vyjde levněji autopujčovna i taxik. A může klidně spát beze strachu co mu zase nebude fungovat nebo co mu ukradnou a co prodělá při prodeji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 13:54, RE: potřebuje vůbec auto?
anonym napsal:
S timhle nájezdem vyjde levněji autopujčovna i taxik. A může klidně spát beze strachu co mu zase nebude fungovat nebo co mu ukradnou a co prodělá při prodeji.
S autem z půjčovny jet do Chorvatska je celkem kaskadérské pojetí, člověk nikdy netuší, v jakém stavu je auto a co ho kde překvapí. Navíc se to musí objednávat dost dopředu, on si o prázdninách půjčuje auto kdekdo. A objednávat dovolenou, když nemám jistou dopravu, no nevím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 23:14, ???
Najeto 22 tis. km za tři roky? To není mnoho na zkušenosti s opotřebením a spolehlivostí ... to brzdové kotouče spíš ureznou než by se opotřebovali ... jinak Scénicka jsem měl také ... kamarád mi jej udržoval a opravoval a ... vždy nadával jako špaček a říkal něco o žabožroutech -) ... co to zase vymysleli -)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.11.2007 16:35, RE: potřebuje vůbec auto?
anonym napsal:
S timhle nájezdem vyjde levněji autopujčovna i taxik. A může klidně spát beze strachu co mu zase nebude fungovat nebo co mu ukradnou a co prodělá při prodeji.
Ktorý človek s trochou sebaúcty sa radšej bude voziť v aute z požičovne ako na vlastnom?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.01.2008 20:10, NECHÁPU
Já viděl,jak Lada táhne BMW trojkové řady z roku 2006.
A co jako??To se prostě může stát.Jsou to jenom stroje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.01.2008 20:11, SOUHLAS
NO JISTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ.
Je divnej ten pisatel!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.