0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Scenic - jak to s ním je?

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 07:06, Mimo téma
Kde je ten článek o Fabce, co jednomu týpkovi zachránila život když ji hodil na střechu? Recenze mě velice pobavila, kde zmizela?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 07:52, RE: Mimo téma
zigi napsal:
Kde je ten článek o Fabce, co jednomu týpkovi zachránila život když ji hodil na střechu? Recenze mě velice pobavila, kde zmizela?
V základní nabídce TipCars klikni na položku "Novinky", je to hned druhý téma.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 11:00, RE: Mimo téma
zigi napsal:
Kde je ten článek o Fabce, co jednomu týpkovi zachránila život když ji hodil na střechu? Recenze mě velice pobavila, kde zmizela?
No možná by jsi se spíše mohl věnovat článku, prohlášení a omluvě GM ( kam tuším Opel patří ) za to, že v posledních 5 letech vyráběli absolutní šmejdy. A že to teda musely být kraksny, když to musí přiznat takto veřejně.
Takže teď už může říci každý, že Opel atd jsou plečky, protože je to info z nejpovolanějších míst.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 11:30, RE: Mimo téma
edmund napsal:
No možná by jsi se spíše mohl věnovat článku, prohlášení a omluvě GM ( kam tuším Opel patří ) za to, že v posledních 5 letech vyráběli absolutní šmejdy. A že to teda musely být kraksny, když to musí přiznat takto veřejně.
Takže teď už může říci každý, že Opel atd jsou plečky, protože je to info z nejpovolanějších míst.
a myslíš si,že ostatní značky jsou top auta,protože to vedení nepřiznalo???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 11:50, RE: Mimo téma
edmund napsal:
No možná by jsi se spíše mohl věnovat článku, prohlášení a omluvě GM ( kam tuším Opel patří ) za to, že v posledních 5 letech vyráběli absolutní šmejdy. A že to teda musely být kraksny, když to musí přiznat takto veřejně.
Takže teď už může říci každý, že Opel atd jsou plečky, protože je to info z nejpovolanějších míst.
Pokud Ti to nějak udělá radost, tak můžeš říkat o Opelu, že to jsou šmejdy. Na jejich skutečnou kvalitu/nekvalitu to má pramalý vliv. Ovšem jestli ta auta nebyly propadáky a konkurovaly obstojně i jiným vozům, tak se to prohlášení dá celkem slušně generalizovat, nemyslíš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 11:50, RE: Mimo téma
Tomi napsal:
a myslíš si,že ostatní značky jsou top auta,protože to vedení nepřiznalo???
Očekával jsem to. Samozřejmě že se šetří všude, ale jak na tom asi museli být s kvalitou u GM, když už je to donutilo k přiznání.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 11:52, RE: Mimo téma
David V napsal:
Pokud Ti to nějak udělá radost, tak můžeš říkat o Opelu, že to jsou šmejdy. Na jejich skutečnou kvalitu/nekvalitu to má pramalý vliv. Ovšem jestli ta auta nebyly propadáky a konkurovaly obstojně i jiným vozům, tak se to prohlášení dá celkem slušně generalizovat, nemyslíš?
Moje prohlášení samozřejmě neznamená vůbec nic, ale když to prohlásí nejvyšší vedení GM, tak tak už to nějakou tu váhu má.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 11:58, na okraj
na okraj uvádím, že mi u baráku stojí 1 Fábie ( 3 roky ) a 1 Piccaso ( 1 rok ) , takže i do mě je možné se snadno trefit. Na vše se něco najde, ale konkrétně Zigi je tak nekritický vůči Opelu a aopak tak zaujatý vůči Škodě, že jsem neodolal a píchnul si.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 15:27, RE: Mimo téma
edmund napsal:
Moje prohlášení samozřejmě neznamená vůbec nic, ale když to prohlásí nejvyšší vedení GM, tak tak už to nějakou tu váhu má.
A pokud sis Edmunde všiml, tak GM to prohlásil k automobilkám vyrábějící auta v USA, takže na Evropu to nemá vliv, tím pádem na Opel taky ne. Navíc dle čtení různých článků a v nedávném autotipu se Opel dostal za rok 2008 na 4 místo za japonce Toyotu, Mazdu a Hondu, takže mezi Evropskými automobilkami byl nej. To jistě značí, jak vyrábí nekvalitně. Dmnce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 15:28, RE: na okraj
edmund napsal:
na okraj uvádím, že mi u baráku stojí 1 Fábie ( 3 roky ) a 1 Piccaso ( 1 rok ) , takže i do mě je možné se snadno trefit. Na vše se něco najde, ale konkrétně Zigi je tak nekritický vůči Opelu a aopak tak zaujatý vůči Škodě, že jsem neodolal a píchnul si.
Pokud bude škodovka dělat tak hnusný design, bude mi vadit pořád.
Opel má moje sympatie, má sice vozy co se mi nelíbí, ale kvalitou je na tom čím dál líp, je na to líp jak Skodovka, viz nedávný autotip. Opelu se daří, ale někdo to nevidí, spíš nechce vidět...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.12.2008 08:47, RE: Mimo téma
zigi napsal:
A pokud sis Edmunde všiml, tak GM to prohlásil k automobilkám vyrábějící auta v USA, takže na Evropu to nemá vliv, tím pádem na Opel taky ne. Navíc dle čtení různých článků a v nedávném autotipu se Opel dostal za rok 2008 na 4 místo za japonce Toyotu, Mazdu a Hondu, takže mezi Evropskými automobilkami byl nej. To jistě značí, jak vyrábí nekvalitně. Dmnce
No tak toho jsem si opravdu nevšiml. A on někdo ano??? Odkaz nebo zdroj odkud čerpáš tuto informaci samozřejmě neposkytneš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.12.2008 08:49, RE: na okraj
zigi napsal:
Pokud bude škodovka dělat tak hnusný design, bude mi vadit pořád.
Opel má moje sympatie, má sice vozy co se mi nelíbí, ale kvalitou je na tom čím dál líp, je na to líp jak Skodovka, viz nedávný autotip. Opelu se daří, ale někdo to nevidí, spíš nechce vidět...
Opelu se saří tak velkolepě, že prosí o státní pomoc a pokud ji nedostane, tak končí. No třeba jsem hnidopich, ale takto si úspěch nepředstavuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.12.2008 13:42, RE: na okraj
edmund napsal:
Opelu se saří tak velkolepě, že prosí o státní pomoc a pokud ji nedostane, tak končí. No třeba jsem hnidopich, ale takto si úspěch nepředstavuji.
Opel dělá v posledních 4 letech kvalitní auta. Hodně se zlepšili i ve spolehlivosti. Přečti si pár posledních čísel Autoojetin nebo výsledky dlouhodobého testu na 100tis km v Autotipu. Opel má finanční problémy, protože ho ke dnu táhne koncernová matka GM kam patří mj. Buick, Cadillac, Chevrolet, GM Daewoo, GMC, Holden, Hummer atd. Mrkni i na tabulky prodejnosti, Opel je v malých autech a nižší střední vždy někde nahoře, to asi nebude tím, že vyrábí plečky..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.12.2008 16:59, RE: na okraj
NN_N napsal:
Opel dělá v posledních 4 letech kvalitní auta. Hodně se zlepšili i ve spolehlivosti. Přečti si pár posledních čísel Autoojetin nebo výsledky dlouhodobého testu na 100tis km v Autotipu. Opel má finanční problémy, protože ho ke dnu táhne koncernová matka GM kam patří mj. Buick, Cadillac, Chevrolet, GM Daewoo, GMC, Holden, Hummer atd. Mrkni i na tabulky prodejnosti, Opel je v malých autech a nižší střední vždy někde nahoře, to asi nebude tím, že vyrábí plečky..
jj souhlas, Opel svazuje GM, který má existenční problémy...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.