0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Scénic 1.5 dCi - majitel hodnotí spolehlivost

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.10.2012 21:32, Divné auto
Protože jsem nikdy neslyšel, že by motor u auta měl nějaké šály a na nich nějaká ložiska, které se musejí pravidelně měnit, nikdy si ojetého Renaulta asi nebudu moci koupit, protože co když tam jsou ještě nějaké palčáky nebo spodky, které je třeba měnit? Člověk nikdy neví. A myslím, že nejsem mezi běžnými uživateli, kteří si auto kupují na ježdění a ne na nedělní rozebírání a skládání vyjímka. Takže nedoporučuji ke koupi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.10.2012 15:11, RE: Divné auto
rojack napsal:
Protože jsem nikdy neslyšel, že by motor u auta měl nějaké šály a na nich nějaká ložiska, které se musejí pravidelně měnit, nikdy si ojetého Renaulta asi nebudu moci koupit, protože co když tam jsou ještě nějaké palčáky nebo spodky, které je třeba měnit? Člověk nikdy neví. A myslím, že nejsem mezi běžnými uživateli, kteří si auto kupují na ježdění a ne na nedělní rozebírání a skládání vyjímka. Takže nedoporučuji ke koupi.
Spíše divný autor. Mám s 1,5 Dci najeto 200 000 km a "kupodivu" jsem žádná ložiska neměnil .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2012 15:30, Nějaká krátká recenze
Z této recenze jsem se dozvěděl jedině to, že autor jezdí pravidelně do servisu.
reagovat
gurp33
počet příspěvků1
datum registrace04.03.2014
Úterý 04.03.2014 09:19, šalky klikové hřídele
vymačkané šálky klikové hřídele myslel asi majitel světe div se spolehlivého renaultu...hodně štěstí do dalších kilometrů
reagovat
eTeflon
počet příspěvků173
datum registrace04.11.2008
Středa 05.03.2014 22:55, 1,5dCi
Mám dotaz k tomuto motoru, kamarád ho má v Kangoo jestli je teda stejný a má najeto 119tkm, chová se k němu opravdu slušně, olej mění po 10tkm, dochlazuje Turbo atd. Auto koupil jako 3 roky staré s 83tkm a momentálně mu auto kleklo. KO - čerpadlo a vstřiky! Oprava v servisu Renault 90.000,- což mi přijde jako brutus! Aby odešlo toto s tak malým nájezdem
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.