0
zpět
 

diskuze k tématu: Chyba tachometru u scénicu

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2014 09:48, Chyba tachometru u scénicu

vozidlo: Renault Scénic 1.6
rok výroby: 1998
palivo: benzín
výkon v kW: 55
kód motoru: DA80578

popis závady: Dobrý den,prosím vás chtěl bych se zeptat jestli by ste mi nemohli poradit vcem by mohl byt problém? Koupil sem si starsi scenic a od zacatku mi tachometr dela to ze 10km mi neukazuje rychlost a nepricitaji se kilometry a po 10km to zase zacne fungovat třeba na 30km ale samozrejmne po 30km to zase prestane uz si stim nevim rady pokud by ste měli nejakou radu byl bych vam vdecny dekuju moc za odpověď. PS:na diagnostice sem nebyl protože majtel předemnou mi rikal ze byl v několika servisech a na nic neprisly.

kód chyby určené na diagnostice: -

typ diagnostického přístroje: -

kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
reagovat
Projectigi
počet příspěvků32
datum registrace17.12.2008
Středa 30.07.2014 18:10, tohle dělaly Octavie 1.gen.
u Octavie byla vadná serie budíků, byl tam nějaký studený spoj, který se takto projevoval, šikovný autoelektrikář si stím za necelou hodinu práce poradil a většinou si neřekne o víc než 1000,-.
Bohužel nedovedu posoudit, jestli je to stejný případ jako u Renaultu, ale třeba Vás to někam posune.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Čtvrtek 31.07.2014 11:44, forum
pokud je to obvyklejší závada tak vyhledat radu na renault fóru, jinak to neřešit, nebrat to jako závadu ale jako vlastnost. potom se s tím dá žít.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.