0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault R19 - jaký je po 190 tis. km?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2012 20:06, Zajímavé poznatky
i když asi staršího data, vzhledem k pořizovací ceně. R19 ubývá ze silnic hodně. Snad ani nevím, kdy jsem naposledy nějakou potkal. Ale měl jsem kdysi tu čest s ostrým 16V a svezení to bylo velmi příjemné ;o)
reagovat
jan139
počet příspěvků1
datum registrace12.08.2013
Pondělí 12.08.2013 12:08, Renault 19 1.7 TSE
Mám toto auto a napriek tomu, že už má 21 rokov, som s ním nadmieru spokojný. Každý deň na ňom chodím do roboty (tam a späť cca. 54km). Tento rok som s ním urobil cestu do Nemecka s celou rodinou. Každý ma odhováral, že sa mi pokazí atď., ale ja som mu veril. Doviezlo nás šťastlivo tam aj nazad cca. 1600 km. Jediná chyba bola vypálená žiarovka na smerovke, ktorú som na najbližšom odpočívadle vymenil a trochu sa spravila netesnosť (alebo) dierka na výfuku, inak išlo ako šíp. Potešilo ma, keď som rovnaký typ Renaultu uvidel v Passau na benzínke. Trochu viac hrdzavie ako by som chcel, ale bodysprej to porieši. A keď má dakto vyššiu spotrebu, treba vymeniť vzduchový filter - mne to pomohlo. Kombinovanú spotrebu v lete mám dlhodobo 6,8-7l/100 km. Na dialnici 6,2 l.
Trochu mi vadí neochotnejší prejazd zákrutami a keďže som tiež elektrotechnik, chyby na elektrike si spravím bez problémov aj sám.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.