0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane na startovní čáře

kategorie zařazení tématu: automobilky, francouzská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 00:42, Dobrá nabídka ...
... zdá se mi. Prodeje Octavia renault v česku asi NEohrozí, ale dle nějakých německých testů je prý megane opravdu povedený a ceny jsou opravdu VELMi atraktivní - já bych měla výběr mezi ním a tou octavií asi "snadný"
PS: A ještě bych ušetřila ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 07:54, RE: Dobrá nabídka ...
Kylie napsal:
... zdá se mi. Prodeje Octavia renault v česku asi NEohrozí, ale dle nějakých německých testů je prý megane opravdu povedený a ceny jsou opravdu VELMi atraktivní - já bych měla výběr mezi ním a tou octavií asi "snadný"
PS: A ještě bych ušetřila ..
Musím souhlasit. Opravdu snadný výběr. Octavia3. Dospělejší auto, cenová politika a šíře servisu Renault, image značky a následný pokles hodnoty a v neposlední řadě: domácí produkce a podpora místního průmyslu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 10:07, RE: Dobrá nabídka ...
Kylie napsal:
... zdá se mi. Prodeje Octavia renault v česku asi NEohrozí, ale dle nějakých německých testů je prý megane opravdu povedený a ceny jsou opravdu VELMi atraktivní - já bych měla výběr mezi ním a tou octavií asi "snadný"
PS: A ještě bych ušetřila ..
Kilie, budu ti trochu oponovat. Škodu z trůnu nesvrhne, ale další auto, které ji ztíží život.
Jak to, že jsi po půlnoci na webu, místo aby ses věnovala manželským povinnostem? Chudák buřtík!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 10:08, Hezké, bezpečné
a šuntózní. Tvary připomíná Ibizu, je však uhlazenější. Digitální tachometr je věcí vkusu. Pro člověka, který chce vídat častěji mechanika autorizovaného servisu než manželku a jenž se vyžívá v korespondenci se zastoupením značky v ČR, je to IDEÁLNÍ auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 11:31, RE: Hezké, bezpečné
Muroň napsal:
a šuntózní. Tvary připomíná Ibizu, je však uhlazenější. Digitální tachometr je věcí vkusu. Pro člověka, který chce vídat častěji mechanika autorizovaného servisu než manželku a jenž se vyžívá v korespondenci se zastoupením značky v ČR, je to IDEÁLNÍ auto.
No, no, ačkoliv jsou mi Tvé názory velmi blízké, tady si přecejen nechávám trochu nadhled a nechám ostatní uživatele prověřit, jestli na Tvá slova skutečně dojde
Třeba šel Renault do sebe. BTW se prý do bodování v NCAP počítají i jiné věci než hodnocení samotného nárazu - s ohledem na vysoký počet hvězd u vozů koncernu Renault věřím tomu, že se do toho počítá i pravděpodobnost výskytu na silnici. V servise v křesílku je totiž posádka ochráněná dokonale.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 16:55, RE: Hezké, bezpečné
David V napsal:
No, no, ačkoliv jsou mi Tvé názory velmi blízké, tady si přecejen nechávám trochu nadhled a nechám ostatní uživatele prověřit, jestli na Tvá slova skutečně dojde
Třeba šel Renault do sebe. BTW se prý do bodování v NCAP počítají i jiné věci než hodnocení samotného nárazu - s ohledem na vysoký počet hvězd u vozů koncernu Renault věřím tomu, že se do toho počítá i pravděpodobnost výskytu na silnici. V servise v křesílku je totiž posádka ochráněná dokonale.
Že by Renaulty měli i speciální kategorii nárazu po pádu ze zvedáku, který má větší pravděpodobnost než nehoda na silnici.
Netvrdím, že každý Rencek je šunt. Jen se domnívám (na základě mnoha reklamací, jejichž jsem byl zprostředkovatelem), že výskyt reklamací v záruce je u Renaulta hodně nadprůměrný. Jak tu kdysi krásně napsal rohYpnol: "kvalitativně nestabilní výroba" s větším rozptylem kvality. Když k tomu přičteme hodně (ve svých třídách) nadstandardní elektrickou výbavu, je na větší pravděpodobnost potíží zaděláno.
Francouzské auta mi připomínají francouze - nonšalantní, elegantní, pohodlná, extravagantní a často stávkující. Samozřejmě jsou i výjímky (průměrně spolehlivá C5, dobrá pověst Peugeotu 405, R19 aj.).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 17:27, Milý donald(e)!
donald napsal:
Kilie, budu ti trochu oponovat. Škodu z trůnu nesvrhne, ale další auto, které ji ztíží život.
Jak to, že jsi po půlnoci na webu, místo aby ses věnovala manželským povinnostem? Chudák buřtík!!!
My zrovna s Buřtíkem každý v JINÉM státě! ,-) Octavii v česku z trůnu věru NEsvrhne (to asi NIC), nicméně její tržní podíl bude dál pomaličku klesat ... a klesat ... a ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.01.2009 17:32, Milý edmunde!
edmund napsal:
Musím souhlasit. Opravdu snadný výběr. Octavia3. Dospělejší auto, cenová politika a šíře servisu Renault, image značky a následný pokles hodnoty a v neposlední řadě: domácí produkce a podpora místního průmyslu.
Kterak vy "vymyšeňkoval" pojem "dospělejší"? Jako že to ČíM?
PS: Pokud mluvíte JEN a POUZE o mini/pidi trhu v samém srdci evropy, co se tam €(rem) snad ani za 10 let platit NEbude - tak TAM, tam možná ano - TAM vaše věty (asi) platí ...
To je ale takové "maličké" územíčko a ani "prodejně" není nějak "zajímavé/výjimečné" to jedno větší město typu München je "zajímavější" ...
PPS: Ehm, k vaší "neposlední řadě" ... v PRVNí řadě tím podporujete majitele, tedy Porsche holding, co je "doma" v Salzburg - řekla bych já ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.01.2009 08:00, Zajímavá cena
Tak nevím, cena je dle ceníku Renault jistě zajímavá... . Někde je ale uvedeno kouzelné "již od" a "Renault Finance". Takže -"som z toho volaaký zmatený".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.01.2009 08:42, dobrá cena
Za cca 300tisíc 1.6 s klimatizací je zajímavá cena. To si už řada lidí při pořizování auta tzv. "na důchod", nebo firmy pro své zaměstnance, rozmyslí. Otázkou je zda, v případě Renaultu a elektroniky, není méně více.
Ale sám bych mezi Renaultem a Oktávkou volil taky Oktávku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.01.2009 16:15, For Muroň
Víme,že máš Polo a jsi spokojený,já mám Megane2 a jsem max. spokojený.Nechápu proč koncern VW a jeho odnože má servis na každým kilometru,asi jsou vážně tak poruchová?Stejně jen mění díly a kasařinu a lak dělá šikovný soukromníček,no i když.Já servis využiju jednou do roka na výměnu náplní a víc ne.Neznám co je problém s kartou či nějaký blikání,vše maká velice v poho.New Lag3 a Meg3 jsou opravdu trochu jinde a tak za tři roky příjde na některý z nich řada.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.01.2009 20:59, RE: dobrá cena
uhu2511 napsal:
Za cca 300tisíc 1.6 s klimatizací je zajímavá cena. To si už řada lidí při pořizování auta tzv. "na důchod", nebo firmy pro své zaměstnance, rozmyslí. Otázkou je zda, v případě Renaultu a elektroniky, není méně více.
Ale sám bych mezi Renaultem a Oktávkou volil taky Oktávku.
Já jen doplním, že stejně vybavená octa stojí o bezmála 100 t.kč více
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.01.2009 22:47, RE: dobrá cena
tonybeny napsal:
Já jen doplním, že stejně vybavená octa stojí o bezmála 100 t.kč více
A je to jen Škoda,no měl jsem a už nemusím.Kecy o německé kvalitě platí jen pro BMW, MB a Porsche co se vyškolili u Toyoty.Dát kilo za horší techniku navíc(Škoda) je těžký masochismus.Ale je pravda,že Oktávii mají všichni manažeři v čechách,akorát nevím,v čem jezdí manažeři v německu?!Že by hoblovali Golfy?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.