0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Megane - kontrolka složení výfukových plynů

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Úterý 05.02.2013 07:20, By mě zajímalo...
...jak jinak už má auto dát najevo, že chce do servisu. Ona ta kontrolka "servis" tak nějak výstižně říká, co se má dít. Nechápu pána, že mu to nedochází....
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Úterý 05.02.2013 08:46, Opět šetření na nesprávném místě
Tazatel předpokládá, že jej v servisu jen chtějí oškubat a tak si to radši bastlí sám. Pokud má znalosti a vybavení, proč ne, ale jak sám píše, nemá diagnostiku a kromě internetových rad z fór nic moc neví. Takže kvůli pár stovkám aspoň za pořádnou diagnostiku a zjištění závady (ani ta výměna lambdy by nestála o moc víc) riskuje škody za tisíce. A to se vyplatí!

Podobný případ jako jeden z předchozích dotazů na nebrzdící Felicii. - auto mi nebrzdí, napíšu to na internet

Lidi, šetřete, ale myslete!
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Úterý 05.02.2013 09:39, RE: Opět šetření na nesprávném místě
Paul napsal:
Tazatel předpokládá, že jej v servisu jen chtějí oškubat a tak si to radši bastlí sám. Pokud má znalosti a vybavení, proč ne, ale jak sám píše, nemá diagnostiku a kromě internetových rad z fór nic moc neví. Takže kvůli pár stovkám aspoň za pořádnou diagnostiku a zjištění závady (ani ta výměna lambdy by nestála o moc víc) riskuje škody za tisíce. A to se vyplatí! Podobný případ jako jeden z předchozích dotazů na nebrzdící Felicii. - auto mi nebrzdí, napíšu to na internet Lidi, šetřete, ale myslete!


Tohle ale není o šetření, to je diagnóza! Chápu lidi, co si vymění olej, brzd. destičky, rozvoďák atp., ale když někdo vynalezne ř.j. a diagnostiku, tak snad to k něčemu bude. Pán asi žije v době, kdy na všecky opravy stačilo kladivo a 13klíč.
reagovat
Vendelin83
počet příspěvků1
datum registrace05.02.2013
Úterý 05.02.2013 17:50, Také možnost
Může se také jednat o poruchu AGR ventilu.Zjistí to opět připojení na diagnostiku.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.