0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus nebo Renault Mégane?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, japonská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 08:38, auto
Pokud bych za rok najel do 5000 km, nekupoval bych auto za 300000,- Kč. Dal bych max. 100000,- Kč. Podle mě je to vyhození peněz, radči bych jel za ty prachy na dovolenou kolem světa. Auto si musíš havarijně pojistit, jelikož jako začátečník je velká pravděpodobnost, že ho nabouráš. Jestli máš takový příjem, že nevíš co s penězi, tak si ho kliendě kup.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 15:28, RE: auto
PV napsal:
Pokud bych za rok najel do 5000 km, nekupoval bych auto za 300000,- Kč. Dal bych max. 100000,- Kč. Podle mě je to vyhození peněz, radči bych jel za ty prachy na dovolenou kolem světa. Auto si musíš havarijně pojistit, jelikož jako začátečník je velká pravděpodobnost, že ho nabouráš. Jestli máš takový příjem, že nevíš co s penězi, tak si ho kliendě kup.
Někomu zase přijde dovolená kolem světa jako vyhozený prachy. Každýho baví něco jiného a vzhledem k tomu, že autora řízení vyloženě baví, tak proč si nekoupit hezký auto jenom pro radost? :o) Dále nevím proč by měla být u začátečníka velká pravděpodobnost autonehody?

Jinak co se týče výběru mezi Focusem a Meganem, tak bych bral Megana. A to nejen kvůli vzhledu a kladným recenzím, ale také kvůli bezpečnosti. 25 bodů pro Focuse a 33 bodů pro Megana v testech NCAP je docela rozdíl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 19:05, Varianta
No,co se týče spolehlivosti,výbavy,pohodlí,bezpečí a ceny,můžu doporučit Citroena Xantii z roku 2001 s motorem 1.8 16v.Má to rozumnou spotřebu i sílu a auto je servisně nenáročný,což Vám potvrdí 90procent lidí,kteří ví o čem je řeč.A hlavně,neskutečný pohodlí.Samozřejmě můj názor,není to dogma.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 22:26, RE: auto
Mike napsal:
Někomu zase přijde dovolená kolem světa jako vyhozený prachy. Každýho baví něco jiného a vzhledem k tomu, že autora řízení vyloženě baví, tak proč si nekoupit hezký auto jenom pro radost? :o) Dále nevím proč by měla být u začátečníka velká pravděpodobnost autonehody?

Jinak co se týče výběru mezi Focusem a Meganem, tak bych bral Megana. A to nejen kvůli vzhledu a kladným recenzím, ale také kvůli bezpečnosti. 25 bodů pro Focuse a 33 bodů pro Megana v testech NCAP je docela rozdíl.
Já se přikláním k Mikemu
Cesta kolem světa i mě připadá jako vyhozené peníze,jelikož mě řízení také nesmírně baví,volil bych lepší auto.......zvláště když se jede třeba s přítelkyní na výlet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 09:35, RE: auto
Passat napsal:
Já se přikláním k Mikemu
Cesta kolem světa i mě připadá jako vyhozené peníze,jelikož mě řízení také nesmírně baví,volil bych lepší auto.......zvláště když se jede třeba s přítelkyní na výlet
Tak tak, ale to bych doporucil nejaky pekny sportacek, v lete nejlepe kabriolet :) MG F/TF by bylo super ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 10:35, :-)
Dix za Vaše názory, je to tak..řízení je jak nemoc..nevyléčitelnánovější autí bych rád proto,že nechci za týden po koupi 10let starého vozu zdvojnásobit investici opravami..jasně,že i mezi novými se najdou kusy a"kusy"..uvidíme, ještě jsem to nerozlouskl..štastnou cestu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 15:40,
Pekne tezka volba!Foky ma super jizni vlastnosti(viceprvkova zadni naprava)megan je zase hodne bezpecne auto.5hvezd je 5hvezd.Osobne bych ale volil megana
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.01.2007 17:54, Spotřeba
Nevíte někdo, jak jsou na tom oba vozy v motorizaci s benzínovou 1,6 se spotřebou?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.