0
zpět
 

diskuze k tématu: auto a žádost o jeho zařazení do testů

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.11.2013 10:23, auto a žádost o jeho zařazení do testů
Dobrý den
Mohli by jste prosím do svých testů vozů různých značek zařadit i vůz renault Latitude obecně ale
také třeba jaký je v tomto voze motor 3,0 DCi.
Našel jsem všeho všudy zde na tipcars v nabídce
jen 4 inzeráty.Děkuji

reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Pátek 29.11.2013 11:54, RE: auto a žádost o jeho zařazení do testů
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den Mohli by jste prosím do svých testů vozů různých značek zařadit i vůz renault Latitude obecně ale také třeba jaký je v tomto voze motor 3,0 DCi. Našel jsem všeho všudy zde na tipcars v nabídce jen 4 inzeráty.Děkuji


tento motor pocházející ze spolupráce s Nissanem je několikrát testován ve vozech Infiniti, FX30d, M30d nebo EX30d, např. na auto.cz, autowebu apod. předpokládám že v Latitude, jakémsi pomyslném nástupci R25, Safrane a VelSatis by to mělo být podobné, jen s předním náhonem.
reagovat
Mashur
počet příspěvků43
datum registrace10.12.2009
Pátek 29.11.2013 13:23, RE: auto a žádost o jeho zařazení do testů
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den Mohli by jste prosím do svých testů vozů různých značek zařadit i vůz renault Latitude obecně ale také třeba jaký je v tomto voze motor 3,0 DCi. Našel jsem všeho všudy zde na tipcars v nabídce jen 4 inzeráty.Děkuji


Měl jsem ho 14 dní půjčený v Infiniti EX, když mi moji EX37 zezadu načechral nějaký maník. Když to porovnám s tou 3,7 benzinem, tak třeba co se týče spotřeby ten motor bral ve městě a při kratších popojížďkách 11-12 litrů, a můj 3,7 bere 12-14, což se mi na naftu zdálo hodně. Zato cesta po D1 z Prahy do UH byla za necelých 8, což můj benzín dal za 9,5. Tlumení uvnitř bylo výborné, zvenku studený byl samozřejmě poznat. Zátah bych označil za brutální jen tehdy, pokud bych to nesrovnával s tím mým 3,7, ale oproti jakémukoliv 2.0TDI je to dooost živé (v jiné naftě mimo Nissan 2,2 dci sem nejel). Na tak těžké auto byl ten 3,0dci velmi příjemný motor.
reagovat
Ne321
počet příspěvků196
datum registrace02.07.2013
Pátek 29.11.2013 19:08, Motor jo, auto ne
Ten motor je na tom aute zdaleka nejlepsi, ten zbytek auta uz je vyrazne slabsi. Bohuzel Samsung dela mozna slusne telefony, ale o autech to az tak neplati. Velke auto s dobrym motorem a vybavou za velmi zajimave penize, ale rozhodne to neni konkurent pro standardni vyssi stredni tridu.
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Pondělí 02.12.2013 08:03, francouzský luxus
Věřím, že to auto může mít pro někoho kouzlo a spojuje určitý luxus za solidní peníz, ale je třeba dopředu počítat s tím, že propad hodnoty bude brutální a pokud si auto necháte delší dobu, budete se ho celkem těžko zbavovat. Taky může být problém s ND a servisem. Asi bych ho doporučil fandovi značky, který se v Renaultech vyzná a zná lidi kolem.
reagovat
Ne321
počet příspěvků196
datum registrace02.07.2013
Úterý 03.12.2013 15:01, RE: francouzský luxus
Paul napsal:
Věřím, že to auto může mít pro někoho kouzlo a spojuje určitý luxus za solidní peníz, ale je třeba dopředu počítat s tím, že propad hodnoty bude brutální a pokud si auto necháte delší dobu, budete se ho celkem těžko zbavovat. Taky může být problém s ND a servisem. Asi bych ho doporučil fandovi značky, který se v Renaultech vyzná a zná lidi kolem.


Problem neni v tom, ze by Renault Latitude byl luxusni Renault jako byl treba Vel Satis, ktery paradoxne jako ojetina drzel cenu celkem dobre. Problem je v tom, ze je to zcela neluxusni Samsung SM5 do ktereho se dal diesel z Infiniti, dopredu nalepila picka a tim to skoncilo.
Ma to vsechny tradicni chyby asijskych aut a navic tomu jeste chybi jakykoliv luxus krome vybavy, protoze proste jakozto luxusni auto nikdy nebyl konstruovan.
To auto je dost podobne konkurencni Lancii Thema coz je take radoby luxusni auto, ktere si hraje na neco co nema. Realne i obycejna starnouci Laguna poskytne vetsi luxus nez tenhle nesmysl.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.