0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Laguna II - Krásný vůz zezačátku hodně zlobil

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.12.2005 14:03, A co 2,0 Turbo?
A jaké jsou zkušenosti s motorem 2,0 Turbo? Papírově to vypadá na optimálního kandidáta...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.12.2005 14:17, Podsviceni klimy
tak pozor ten displej te klimy se da spravit, staci to jenom vytahnou, rozberat a priletovat jeden studeny spoj...zarucene funguje, u kazde klimy vyrobene do r 03
kontakt: stanislavj@hotmail.com
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.12.2005 15:02, 100 % pravda
Naprosto s clankem souhlasim. Znam nekolik lagun r. 2001. Vsechny DCi 88kW a vsechny do jedne to same-turbodmychadlo nevydrzelo. Faktem je ze se jednalo o sluzebni vozy=nic moc zachazeni, mnoho ridicu atd. Nicmene svezeni je s timto motorem paradni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.12.2005 17:58, No jo ...
... a jsme opet u toho. Je to zkratka Renault: vyborne svezeni, pohodlne, vykonne auto, ale spousta nedodelku, fatalnich zavad a drahy servis. Ten servis ne proto, ze by byly extremne drahe dily nebo prace oproti konkurenci, ale proto, ze v nem stojite casteji nez u konkurence a zdaleka ne vzdy vam jeho technici pomohou (leda od penez - to vam pomohou velmi rychle). Bohuzel osobni zkusenost ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.12.2005 10:24, RE: No jo ...
AnderN napsal:
... a jsme opet u toho. Je to zkratka Renault: vyborne svezeni, pohodlne, vykonne auto, ale spousta nedodelku, fatalnich zavad a drahy servis. Ten servis ne proto, ze by byly extremne drahe dily nebo prace oproti konkurenci, ale proto, ze v nem stojite casteji nez u konkurence a zdaleka ne vzdy vam jeho technici pomohou (leda od penez - to vam pomohou velmi rychle). Bohuzel osobni zkusenost ...
Jedna se jen o rocniky 2001 a 2002 jak je v clanku. Novejsi uz jsou vyrazne lepsi. Nebo potom starsi model. Ne rok 2001. Ten se nevydaril.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.12.2005 14:16, RE: No jo ...
Radek napsal:
Jedna se jen o rocniky 2001 a 2002 jak je v clanku. Novejsi uz jsou vyrazne lepsi. Nebo potom starsi model. Ne rok 2001. Ten se nevydaril.
veril bych ... jenze u renaultu uz se toho nevydarilo vic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.12.2005 14:48, RE: No jo ...
AnderN napsal:
veril bych ... jenze u renaultu uz se toho nevydarilo vic
To je vec nazoru. Rekl bych ze se toto traduje s renaultem bez nejakych dukazu. Stejne jako je to treba u fiatu. Samozrejme ze se veci nevydarily, tak jako vsude jinde. Zalezi s cim srovnavame. Mercedes je urcite technicky i co se tyce spolehlivosti vys.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.12.2005 19:15, Mazda 6
Prosim poradte chci koupit ojetinu. Rozhoduji se mezi benzinem a naftakem dekuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.12.2005 19:21, RE: Mazda 6
Vlastik napsal:
Prosim poradte chci koupit ojetinu. Rozhoduji se mezi benzinem a naftakem dekuji
Mazda 6 nema chyby vlastnim 2 benzin najeto 138000km a jeste jsem na ni nesahl ,jen kotouce a olej.


reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.12.2005 19:47, RE: No jo ...
anonym napsal:
To je vec nazoru. Rekl bych ze se toto traduje s renaultem bez nejakych dukazu. Stejne jako je to treba u fiatu. Samozrejme ze se veci nevydarily, tak jako vsude jinde. Zalezi s cim srovnavame. Mercedes je urcite technicky i co se tyce spolehlivosti vys.
Zapomnel jsem na podpis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.12.2005 20:13, RE: No jo ...
Radek napsal:
Zapomnel jsem na podpis.
Já měl pouze jednou Renault: Můj názor za co ty auta stojí má ve znaku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 21:36, RE: 100 % pravda
Radek napsal:
Naprosto s clankem souhlasim. Znam nekolik lagun r. 2001. Vsechny DCi 88kW a vsechny do jedne to same-turbodmychadlo nevydrzelo. Faktem je ze se jednalo o sluzebni vozy=nic moc zachazeni, mnoho ridicu atd. Nicmene svezeni je s timto motorem paradni.
Nemůžu si pomoct, ale taky musím něco napsat. Měl jsem 3 Laguny. První 2,2 td a byla ok, druhá 2l benzín - po faceliftu - taky bez problémů. Potom jsem si koupi ojetou - 20000 km v záruce poslední model - nádhera na pohled. Ale stála za h....o. Samý problém. Elektrika vynechávala, senzory na kolech? Naprosto mimo. Turbo? Odešlov záruce, oprava by stála 45000Kč, Kvalita motoru? Co k tomu říct - jasně auto má 6-ti stupnovou převodovku, ale motor netáhne. Každý superb nebo pasat mu hravě ujede. Plasty? bída! A přední kapota? Musíte jí zvednout a podepříd podpěrou, žádný tlumič! Prostě a dobře - na oko auto vypadá príma, ale je to totální šmejd. V mém okolí jsem měl 4 známé, co si je taky koupili a všichni do jednoho je dali pryč. Já samozřejmě taky. Ted mám superba a zatím žádný problém....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 15:25, Prosba
Nevíte, jak se lomily modely ve výrobě v roce 2002? Tady se píše, že jsou nespolehlivé hlavně Laguny z 2001 a 2002. Mám vyhlídnutou jednu, která je vyrobená v listopadu 2002 a má to být model 2003. Myslíte, že tomu mohu věřit, a že by mohla být trochu spolehlivější ? Díky za odpovědi !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 11:25, RE: No jo ...
lada napsal:
Já měl pouze jednou Renault: Můj názor za co ty auta stojí má ve znaku.
pravda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.07.2007 17:52, RE: No jo ...
lada napsal:
Já měl pouze jednou Renault: Můj názor za co ty auta stojí má ve znaku.
Ty jses ale buran...
reagovat
Jumbik
počet příspěvků2
datum registrace17.02.2014
Pondělí 17.02.2014 09:36, 6000000
S mojí první Dvojkou jsme najely 600 000 ... 2001 1.9 DCi 88kw ... :) chtělo se to jen o auto starat .. ano má své mouchy a občas si pod ní člověk musel lehnout... Ale od té doby co jsem si koupil VW chci zoufale zpátky a lagunu sháním všude kde můžu .. :) Pro mne auto bez konkurence.. :)
reagovat
Noth1ng4t4ll
počet příspěvků1
datum registrace02.06.2022
Čtvrtek 02.06.2022 12:31, Bezradný
Mám problém.
Doteď jsem jezdil Lagunou 2 1.8 88kW combi.
Teď nechce chytit a navíc mě trochu dohání spotřeba a pojistka.
Přemýšlím o změně auta.
Připraveno mám cca 50k + 15k na nějaký první servis.
Denně najedu 50km dalnice/okreska (dálnice 500m od baráku) půl na půl. Město skoro vůbec.
Rád bych něco se spotřebou do 7l/100 km
A zároveň nepříliš líné. Velikost spíše asi menší, protože teď jezdím sám.
Na pohodlí Laguny se rychle zvyká a faktem je že VW a Škoda s podobným nájezdem a stavem jsou 2. až 3. dražší.
Poradíte co vybrat za auto?
PS: objemově nejspíš do 1.6 a spíše asi benzín.
Ano, vím že 50k je málo a vím že na koupi ojeteho auta teď není moc vhodná doba(i ojetiny zdražují) i proto hledám radu tady.
Děkuji za odpovědi.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.