0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Laguna II 1.8 16v 86 kW

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2014 09:51, Renault Laguna II 1.8 16v 86 kW
Dobrý den. Měl jsem již několik francouzských vozů (2x Megan a 1x Scénic) s 1,6 16v a byl jsem vždy spokojen. Teď mám možnost koupit benzínovou Lagunu II 1,8 16v z r. 2001. Zajímala by mě poruchovost a spotřeba.. Mám služební vůz a se svým ročně najedu kolem 5000 km, takže o dieselu vůbec neuvažuji.
reagovat
xtrox
počet příspěvků233
datum registrace01.11.2012
Pátek 02.05.2014 08:20, RE: Renault Laguna II 1.8 16v 86 kW
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den. Měl jsem již několik francouzských vozů (2x Megan a 1x Scénic) s 1,6 16v a byl jsem vždy spokojen. Teď mám možnost koupit benzínovou Lagunu II 1,8 16v z r. 2001. Zajímala by mě poruchovost a spotřeba.. Mám služební vůz a se svým ročně najedu kolem 5000 km, takže o dieselu vůbec neuvažuji.


první roky dvojkové lafuny byly slabé na elektriku.
jestli lagunu ll, pak poslední rok před faceliftem nebo až po faceliftu
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 12:52, re:
Dobrý den. Renault Laguna bohužel není zrovna synonymem spolehlivosti. Nejvíce ji trápí poruchová elektroinstalace - ovládání oken, zrcátek, palubní počítač nebo karty, jež laguna používá místo klíčku – to vše po letech často nefunguje. Nepříjemné jsou také hluk způsobující uvolněné tepelné štíty výfukového potrubí a servisní náklady zvyšují také poddim enzovaná spodní příčná ramena přední nápravy. Často se také bezdůvodně vybíjely akumulátory a nefungovalo tlačítko startování motoru. Benzínová osmnáctistovka je jedním z nejlepších motorů pro toto auto.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.