0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Laguna 2.0 S 16V

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 12:59, laguna
ahoj ja auta vozil a rencku mel mraky, tata ma novou lagunu a ja bych uz do ni nesel jedine auto co me od renaultu bere je renault clio wiliams to je nater, jinak uz jedine do japonce - jsou to auta k nezaplaceni liju jen benzin a menim olej jinak o otm aute nevim coz se mi u zadneho rencka nebo vw nestalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 15:27, RE: laguna
lukin napsal:
ahoj ja auta vozil a rencku mel mraky, tata ma novou lagunu a ja bych uz do ni nesel jedine auto co me od renaultu bere je renault clio wiliams to je nater, jinak uz jedine do japonce - jsou to auta k nezaplaceni liju jen benzin a menim olej jinak o otm aute nevim coz se mi u zadneho rencka nebo vw nestalo.
mohu jenom souhlasit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 15:55, RE: laguna
lukin napsal:
ahoj ja auta vozil a rencku mel mraky, tata ma novou lagunu a ja bych uz do ni nesel jedine auto co me od renaultu bere je renault clio wiliams to je nater, jinak uz jedine do japonce - jsou to auta k nezaplaceni liju jen benzin a menim olej jinak o otm aute nevim coz se mi u zadneho rencka nebo vw nestalo.
Ja uz nikdy nekoupim jiný nez francouský auto po Lagune sem do budoucna pošilhával a co kolem Renoltů a LAGUN 2 obzvláš četl tak bych si ten kup asi ještě bohužel dvakrát rozmyslel.Měl sem R21 1,8 a na toho nadávat nemůžu ale neměl sem ho moc dlouho.Zdravím všechny Francouzský fandy a všem hodně zdaru v novým roce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 16:39, RE: laguna
lukin napsal:
ahoj ja auta vozil a rencku mel mraky, tata ma novou lagunu a ja bych uz do ni nesel jedine auto co me od renaultu bere je renault clio wiliams to je nater, jinak uz jedine do japonce - jsou to auta k nezaplaceni liju jen benzin a menim olej jinak o otm aute nevim coz se mi u zadneho rencka nebo vw nestalo.
Táta má taky novou Lagunu 1,8 a to auto je absolutně bez chyby!!! Sám bych ho bral hned!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 17:31, CLANEK
Mike napsal:
Táta má taky novou Lagunu 1,8 a to auto je absolutně bez chyby!!! Sám bych ho bral hned!
jen skromne upozorneni pro autora: vety nezakoncujeme vykricnikem nybrz teckou-ono to vypada prece jen lip + proc davate do minusu spotrebu kdyz si kupujete dvoulitr benzin? to je jasny ze si to da klidne i patnactku na sto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 18:55, RE: laguna
Mike napsal:
Táta má taky novou Lagunu 1,8 a to auto je absolutně bez chyby!!! Sám bych ho bral hned!
Konečně spokojenost a chvála od někoho kdo to má doma.Řeči typu je to auto na to co má ve znaku a LAGUNU viděli akorát projet když stáli na přechodu na červenou sou na nic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.12.2005 06:26, RE: CLANEK
pola napsal:
jen skromne upozorneni pro autora: vety nezakoncujeme vykricnikem nybrz teckou-ono to vypada prece jen lip + proc davate do minusu spotrebu kdyz si kupujete dvoulitr benzin? to je jasny ze si to da klidne i patnactku na sto
No tak každej asi ne... třeba taková Primera 2,0 16V 96kW přes 10L nejde ani náhodou....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.12.2005 12:29, RE: CLANEK
hcvm napsal:
No tak každej asi ne... třeba taková Primera 2,0 16V 96kW přes 10L nejde ani náhodou....
To je snad o stylu jízdy pochybuju že když bude někdo dvoulitru šlapat za krk tak si některej veme do 10l.benzín určitě ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.12.2005 17:55, RE: CLANEK
k napsal:
To je snad o stylu jízdy pochybuju že když bude někdo dvoulitru šlapat za krk tak si některej veme do 10l.benzín určitě ne.
Přesně tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.12.2005 18:34, RE: CLANEK
k napsal:
To je snad o stylu jízdy pochybuju že když bude někdo dvoulitru šlapat za krk tak si některej veme do 10l.benzín určitě ne.
mazda 626, r.94,2.0 85 kw jezdi klidne do 7l, kdyz clovek chce.a pokud ji fakt slapu na krk tak do 10l sem vzdycky....i ve meste.japonci maj motory uplne nekde jinde nez cokoliv z francie...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.01.2006 11:43, RE: CLANEK
anonym napsal:
mazda 626, r.94,2.0 85 kw jezdi klidne do 7l, kdyz clovek chce.a pokud ji fakt slapu na krk tak do 10l sem vzdycky....i ve meste.japonci maj motory uplne nekde jinde nez cokoliv z francie...
Koukám, že jsi opravdu velký znalec! Motory od Mazdy nijak nepřevyšují evropskou konkurenci, leda tak spolehlivostí. Jezdím služební Mazdou 6 2,0i, po Praze průměr 11l/100km ( v techničáku 10,8l/100km), dlouhodobě 9l/100km, trasa Praha - Štrasburg s průměrem 115km/hod má spotřebu 10l/100km, při 160km/hod do ní teče cca 13l při plném plynu ukazuje PP 20l/100km.
Před tím jsem měl Hondu Accord 2,0 a spotřeba byla v průměru stejná, Honda je více citlivá na zacházení s plynem. Při klidné jízdě si vzala 7,0l při dálničím sprintu i 12l.
Jsou to naprosto obvyklé hodnoty benzínového dvoulitru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 18:30, Laguna 2.0 S 16 V
Nazdar, tenhle vůz mám taky ... Taky 1 rok a zatím spokojenost. Sice mně čeká teď pár výdajů, ale jsou to provozní výdaje, se kterými je nutno počítat - rozvody, výfuk apod. Co se týče spotřeby, tak za sebe říkám, že jsem spokojený. 8,5 l je dle mého názoru na 2 - litrový 16 V motor tak akorát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.01.2006 15:03, Trochu divne
Mam pocit že autor je asi trochu cvok. Auto se mu kazí, ale pán je spokojený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2006 01:10, RE: Trochu divne
Gin napsal:
Mam pocit že autor je asi trochu cvok. Auto se mu kazí, ale pán je spokojený.
:))))) Taky to tak vidím
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.