0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Laguna 1.9 dci 88KW

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 00:21, Proc?
Co primeje cloveka presednou z auta typu BMW 5 do zcela tuctoveho a lacineho Renaultu? I kdyz je mozna mladsi a v pripade Laguny se zrovna o auto z levneho kraje uz nejedna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 13:23, RE: Proc?
AnderN napsal:
Co primeje cloveka presednou z auta typu BMW 5 do zcela tuctoveho a lacineho Renaultu? I kdyz je mozna mladsi a v pripade Laguny se zrovna o auto z levneho kraje uz nejedna.
Nevime o ktery model BMW se jednalo. Pravdepodobne byl celkem stary, tudiz mel zrejme mnoho najeto. A nic neni na veky. Ani BMW. Dalsi stranka veci jsou finance. Laguna neni z levneho kraje podle toho s cim srovnavame. Proti BMW z levneho kraje je. Navic ne kazdeho bavi jezdit porad stejnou znackou. Majitel chtel mozna vyzkouset zase neco jineho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 14:51, Gin
Až na pár postřehů nic moc a píše se dmychadlo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 20:53,
jak muzes hodnotit po jednom mesici?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 10:41, Autor přehnaně kritizuje
Myslím, že autor hodnotí auto přehnaně kriticky. Já mám skoro roční zkušenost s Lagunou 1.8 z roku 2001. A moje hodnocení by bylo: Spolehlivost 1, Provozní náklady 2, Cena náhradních dílů 3, Dostupnost náhradních dílů 1, Brzdy 1, Design 1, Dílenské zpracování 1, Dynamika motoru 2, Jízdní komfort 1, Ovladatelnost 1, Prostornost 1, Pružnost motoru 2, Řazení 1, Řízení 1, Sedadla 1, Spotřeba 2, Výhled z vozu 1, Zavazadelník 1. Toť můj osobní názor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 13:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
jak muzes hodnotit po jednom mesici?
Neni prece dulezite jak dlouho ho ma, ale kolik najel. Jaky by melo vyznam hodnoceni od cloveka, ktery ma auto sice 10 let, ale ma s nim najeto 5000km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 14:17, RE: Proc?
AnderN napsal:
Co primeje cloveka presednou z auta typu BMW 5 do zcela tuctoveho a lacineho Renaultu? I kdyz je mozna mladsi a v pripade Laguny se zrovna o auto z levneho kraje uz nejedna.
Mně se zdá zase tuctový BMW,taaak nudný design.Mají se od Laguny co učit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 15:00, Spotřeba
No nevím kde jsi přišel na to že 2,2dci je věčně žíznivý? V zimě se pohybuji okolo 7,7l/100 a přes léto 6,8l/100 tak nevím? Při stabilních 180km/hod po dálnici na 2000km byla v zimě spotřeba 7,9l/100.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 16:29, RE: Autor pøehnanì kritizuje
Mike napsal:
Myslím, že autor hodnotí auto přehnaně kriticky. Já mám skoro roční zkušenost s Lagunou 1.8 z roku 2001. A moje hodnocení by bylo: Spolehlivost 1, Provozní náklady 2, Cena náhradních dílů 3, Dostupnost náhradních dílů 1, Brzdy 1, Design 1, Dílenské zpracování 1, Dynamika motoru 2, Jízdní komfort 1, Ovladatelnost 1, Prostornost 1, Pružnost motoru 2, Řazení 1, Řízení 1, Sedadla 1, Spotřeba 2, Výhled z vozu 1, Zavazadelník 1. Toť můj osobní názor.
Docela souhlasím. Zase můžu za sebe říci, že je dobré si přečíst tyto zkušenosti majitele protože každý jsme jiný a každý taky od auta očekává něco jiného. Je hezké si přečíst článek jen od jednoho člověka, ale to nikomu nic neřekne, krom toho jak on je spokojen s konkrétním vozem. Když takových článků bude více, tak si potom může každý udělat svůj vlastní názor na základě většího množství informací a ne pouze jednoho článku byť v nějakým odborným časopise a navíc s vozem, který je nový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 18:29, RE: Autor pøehnanì kritizuje
Krejča napsal:
Docela souhlasím. Zase můžu za sebe říci, že je dobré si přečíst tyto zkušenosti majitele protože každý jsme jiný a každý taky od auta očekává něco jiného. Je hezké si přečíst článek jen od jednoho člověka, ale to nikomu nic neřekne, krom toho jak on je spokojen s konkrétním vozem. Když takových článků bude více, tak si potom může každý udělat svůj vlastní názor na základě většího množství informací a ne pouze jednoho článku byť v nějakým odborným časopise a navíc s vozem, který je nový.
Ahoj všichni,
jezdím s 10 let starým Meganem v benzínu, najel jsem cca 40 000, celkem má najeto 140.. (ne-li víc). Jsem s ním naprosto spokojený. Chci si pořídit Lagunu ´02 a výš, samozřejmě v naftě. Jestli pisatel přesedl z BMW, tak ho určitě překvapí podvozek. Renault obecně je spíše pro konzervativní řidiče, byť i s ním se dá jezdit divoce. Lagunu už jsem měl možnost si několikrát vyzkoušet v různých verzích. Za 300 000 se dá koupit velmi pěkný kousek ve výbavě, o které se např. Octavii stejného ročníku ani nezdá.
Díky za pozornost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.01.2006 10:55, RE: Spotřeba
Krejča napsal:
No nevím kde jsi přišel na to že 2,2dci je věčně žíznivý? V zimě se pohybuji okolo 7,7l/100 a přes léto 6,8l/100 tak nevím? Při stabilních 180km/hod po dálnici na 2000km byla v zimě spotřeba 7,9l/100.
Pánové, to jste ještě neměli v Laguně Grantour motor 1,9 dTi. To byste teprve viděli, co je to katastrofa! Krouťák nikde, řev jak v traktoru a spotřeba 8,5 l/100 km. Ale berte mě s rezervou, měl jsem to jen na test ojetiny a ujel jsem nějakých 600 km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 13:42, RE: Spotřeba
Roadmaster napsal:
Pánové, to jste ještě neměli v Laguně Grantour motor 1,9 dTi. To byste teprve viděli, co je to katastrofa! Krouťák nikde, řev jak v traktoru a spotřeba 8,5 l/100 km. Ale berte mě s rezervou, měl jsem to jen na test ojetiny a ujel jsem nějakých 600 km.
Musím reagovat. Měl jsemLagunu 1,9 DTi, najeto cca 50 tis., motor poměrně klidný, ve vyšších otáčkách hlučnjší - nad 3500. Spotřeba léto 5,9, zima 6,5, s kolama či rakví 7,5/ 100. jezdil jsem svižně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.10.2006 10:58, RE: Autor pøehnanì kritizuje
Martin napsal:
Ahoj všichni,
jezdím s 10 let starým Meganem v benzínu, najel jsem cca 40 000, celkem má najeto 140.. (ne-li víc). Jsem s ním naprosto spokojený. Chci si pořídit Lagunu ´02 a výš, samozřejmě v naftě. Jestli pisatel přesedl z BMW, tak ho určitě překvapí podvozek. Renault obecně je spíše pro konzervativní řidiče, byť i s ním se dá jezdit divoce. Lagunu už jsem měl možnost si několikrát vyzkoušet v různých verzích. Za 300 000 se dá koupit velmi pěkný kousek ve výbavě, o které se např. Octavii stejn...
za 259tis sem prodal 11/2002 1,9dci 88kw, 6ti kvalt, 110tkm, v bazaru se moc neohrala, hned sla dal
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.