0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký benzínový motor pro Renault Laguna II?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
MilanKral
počet příspěvků1
datum registrace23.08.2018
Úterý 23.04.2019 21:04, Laguna II facelift liftback 2.0
Dobrý den ,já bych chtěl podotknout k tomu dvoulitru přítelkyně ho má a neříkal bych zrovna že nejede podání výkonu je spíše konstantní ale můžete celkem svižně zrychlovat až do nakych 200 a to za nakych 20s .. možná to není úplně střela ale když si na ní zvyknete jede krásně pohodlně a jelikož máte celkem výkon rezervu předjíždění není problém jen se naučit kde táhne nekde kolem 3,5 už pěkně zabírá to vám 1,8 ani 1.6 nedá .. A spotřeba kombinovaná 8l.Spotreba v zimě 8,5 l v zimě mam menší ráfky "16"-uzsi pneu ..To jsou hodnoty přítelkyně já jezdím o jeden litr více pokud s tím jedu..Je to o stylu jízdy ..Rád bych dodal že jsem to auto skoro 5 měsíců hledal- u lagun moc neplatí nejdražší nejlepší a těch 2.0 bylo hoodne privarenejch .Je to však 2 roky a dnes je ojetin výrazně více takže jen pořádně najít .Já osobně bych zvolil za lagunu III u 2.0 i máte řetěz a 6st ale v tomto rozpočtu najdete pár kousků ale neznamená že to jsou vraky ..laguna je dost těžké auto kolem 1,5t takže bych volil min 1.8
reagovat
Dexter
počet příspěvků1
datum registrace24.04.2019
Středa 24.04.2019 19:02, 2.0 16V 99 kw
Dobrý den. Měl jsem dvojkou lagunu rok 2001 s dvoulitrovým motorem a výkonem 99 kW. A s automatickou převodovkou a spotřeba byla okolo 8 litrů ve městě a mimo město o litr míň. Ze všech benzínových motorů byl tento nejspolehlivější. Je to psáno i v recenzích. Menší motory mají stejnou spotřebu, ale jedou viditelně hůř. Ale je to o prioritách. Ale určitě bych volil tuto variantu. Byl jsem s tímto autem spokojený. Bohužel bylo malé. Potřeboval jsem větší. Takže laguna musela jít do světa.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.