0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Kangoo, výběr motorizace

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
mari1300
počet příspěvků31
datum registrace09.10.2011
Úterý 26.03.2013 14:28, Renault Kangoo, výběr motorizace
Dobrý den,
chci koupit ojeté auto tipu \"polidštěné dodávky\" a zaujal mne Renault Kangoo-novější model.
Poraďte,jakou motorizaci vybrat,zda silnější verzi benzín. motoru 1.6 16V(78Kw) a nebo silnější verzi dieslu 1.5DCi(78KW), který navíc disponuje 6-ti stupňovou převodovkou!

Auto budu nejvíce používat (několikrát do týdne) ke kratšímu dojíždění do práce(cca 6Km jedna cesta) ,k běžému ježdění po městě a občas nějaký delší výlet.

U dieslu mám toršku obavu, vzhledem ke způsobu používání auta a u benzínového motoru mě zase odrazuje relativně dost vysoká spotřeba.Na druhou stranu jsem zarigestroval i nabídku těchto aut s benzínovým motorem, přestavěným na LPG.

V dané kategorii je více zajímavých aut (Fiat Doblo,Peugeot Partner,Citroen Berlingo,VW Caddy,Ford Tourneo Connect, Nissan NV) a pokud by vzhledem ke způsobu, kterým budu auto používat,bylo dle vás pro mne nějaké vhodné, napište, co by jste mi doporučil a s jakou motorizací.

Můj rozpočet je cca 230.000Kč

Děkuji Marek
reagovat
mari1300
počet příspěvků31
datum registrace09.10.2011
Úterý 26.03.2013 21:01, k tématu
nikdo nemá zkušenost s tímto autem?Jedná se mi o novější model...
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 30.04.2013 23:22, Re:
Dobrý den. Ať už si vyberete jakékoliv auto, pro Váš styl jízdy volte benzínový motor. Spotřeba bude sice o něco vyšší, na druhou stranu ale předejdete drahým závadám, které by Vás mohly u vozu s dieselovým motorem potkat. Mimo Renaultu Kangoo, se kterým byste měl být relativně spokojený, jelikož by mělo být poměrně spolehlivé, bych Vám alternativně doporučil Citroen Berlingo. Nabídne podobné jízdní vlastnosti a užitnou hodnotu jako Kangoo a konkrétně benzínový motor o objemu 1.6 litru je velmi spolehlivý, s nízkou spotřebou.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.