0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Kangoo 1,5 dCI - závady? Spíše drobnosti

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.02.2008 08:50,
Vážený pane, kontaktol a podobné sajrajty vám přinesou jen a jen problémy ! Zdaleka se takovému řešení příště vyhněte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.02.2008 10:38, bastlíř
anonym napsal:
Vážený pane, kontaktol a podobné sajrajty vám přinesou jen a jen problémy ! Zdaleka se takovému řešení příště vyhněte.
kontaktol je opravdu humus, jako hifisté jsme s úspěchem používali Leštěnku na nábytok Diava. Potenciometry s úspěchem nechrastily ani po dlouhodobém používání. Je taky dobré to chránit proti prachu. Mám ještě lahvinku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.02.2008 11:12, Spotreba a moje zkusenosti
Hoj..

Mam podobne Kangoo. rv 2005, 1.5 dCi 48 kW vybava Expression tusim. Aktualni probeh 78 000 km po cca 2.5 letech provozu.

At delam co delam, dlouhodoba kombinovana spotreba je 6l/100km a niz to proste nedostanu. Neni ani moc divu, to auto je vysoky a jezdim tak pulku po dalnicich, takze rychlost 120 - 130 km/h. Prumerne za pet se s tim da jezdit snad jen kdyz nikdy njede vic nez 80. Kdyz to bylo novy, jezdilo to tak o pul az litr draz, usadilo se to asi po 20 kKm.

Jinak v mem pripade zatim jediny problem, ktery se aktualne resi je, ze leve zadni dvere se rozhodly, ze budou porad zamcene. Udajne odesla kabelaz k motorku centralu. Jinak vsechno OK, garancky predepsane vyrobcem ve znackovem servisu. Interier zatim nevrze, karoserie drzi.

Doufam, ze to vydrzi i dal.

Je to trochu zebrinak, ale za ty penize jsem vedel co kupuju a v zasade spokojenost.

Honza
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.02.2008 11:24,
Mame taky takove Kangoo, rok 2000, neco pres 250000km, prvni majitel a nikdy s nim nebyl problem ze bych nemohl odjet. Maximalni spokojenost na to kolik se do toho vleze a hlavne odveze. Spotreba neco kolem 7.5 a 8 l (1,4)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.02.2008 13:00, RE: bastlíř
anonym napsal:
kontaktol je opravdu humus, jako hifisté jsme s úspěchem používali Leštěnku na nábytok Diava. Potenciometry s úspěchem nechrastily ani po dlouhodobém používání. Je taky dobré to chránit proti prachu. Mám ještě lahvinku...
Autor recenze.
Pochopitelně nešlo o "opravu" potenciometru samého!!!! Ten byl v 1a stavu. Jednalo se o nedokonalý dotek v tzv. ZZ spoji (zásuvka-zástrčka) mezi kabely o cca šesti vodičích. Napružení dutinek a následné promazání, aby nedošlo k další oxidaci a ztátě kontaktu. Tou DIAVOU bych si docela i připil na zdraví a úspěch, protože je od té doby pokoj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.02.2008 13:12, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Mame taky takove Kangoo, rok 2000, neco pres 250000km, prvni majitel a nikdy s nim nebyl problem ze bych nemohl odjet. Maximalni spokojenost na to kolik se do toho vleze a hlavne odveze. Spotreba neco kolem 7.5 a 8 l (1,4)
Firemne Kangoo s 1.5 dci pri 70 000 km vymena tesneni na motore a este horsie pri 100000 km vymena serva v Renaulte ;-(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.02.2008 23:31, RE: Spotreba a moje zkusenosti
anonym napsal:
Hoj..

Mam podobne Kangoo. rv 2005, 1.5 dCi 48 kW vybava Expression tusim. Aktualni probeh 78 000 km po cca 2.5 letech provozu.

At delam co delam, dlouhodoba kombinovana spotreba je 6l/100km a niz to proste nedostanu. Neni ani moc divu, to auto je vysoky a jezdim tak pulku po dalnicich, takze rychlost 120 - 130 km/h. Prumerne za pet se s tim da jezdit snad jen kdyz nikdy njede vic nez 80. Kdyz to bylo novy, jezdilo to tak o pul az litr draz, usadilo se to asi po 20 kKm.

Jinak v mem pripade zat...
kangooš je mrdka, nemá styl ani chuť na něco nového, prostě maras automobilivého průmyslu, tento segment velmi dobře reprezentuje Berlingo nebo Partner, ty mám rád !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.02.2008 23:32, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Firemne Kangoo s 1.5 dci pri 70 000 km vymena tesneni na motore a este horsie pri 100000 km vymena serva v Renaulte ;-(
MRDKA Z FRANCIE
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.02.2008 18:43, RE: bez předmětu
anonym napsal:
MRDKA Z FRANCIE
tak si kup trabanta z německa a nesud co neznáš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.02.2008 18:46, RE: Spotreba a moje zkusenosti
anonym napsal:
kangooš je mrdka, nemá styl ani chuť na něco nového, prostě maras automobilivého průmyslu, tento segment velmi dobře reprezentuje Berlingo nebo Partner, ty mám rád !
Co by jsi za ty peníze chěl,každé auto je popelnice když ho musíš opravovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 19:58, mrdka z čech a ještě závistivá
Zase jeden kretén ,co mu někdo umožnil přístup na net se hned projevil.Přeji slušným lidem spolehlivá auta a hulvátům snad jen cestování mastnou tyčí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.06.2008 12:24, RE: mrdka z čech a ještě závistivá
anonym napsal:
Zase jeden kretén ,co mu někdo umožnil přístup na net se hned projevil.Přeji slušným lidem spolehlivá auta a hulvátům snad jen cestování mastnou tyčí.
Ohledně charakteristiky dotyčného máte pravdu, ale stojí Vám to zato, nechat se takhle vytočit. :o))
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.