0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Clio RS - Na podvozku stojí vše

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 09:14, Clio
hmmm, 800 klacků za takovou malou ludru je fakt dost, za ty prachy bych věděl o lepších autech než je tenhle rencek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 15:45, RE: Clio
figo napsal:
hmmm, 800 klacků za takovou malou ludru je fakt dost, za ty prachy bych věděl o lepších autech než je tenhle rencek...
Já taky,navíc jsem ještě nepřišel na chuť francouzským značkám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 15:46, Clio
Ano, cena je vysoká, ale co za ni dostanete? Kompletně vybavený vůz s výborným vzhledem a ještě lepšími jízdními vlastnostmi. Podle mne nemá chybu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 16:13, Focus RS
Nemysleli spíš Focus ST? S RSkem lze těžko srovnávat cokoli a určitě u něj nehraje roli prostornost...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 20:46, RE: Clio
anonym napsal:
Ano, cena je vysoká, ale co za ni dostanete? Kompletně vybavený vůz s výborným vzhledem a ještě lepšími jízdními vlastnostmi. Podle mne nemá chybu.
pane kolego, "kompletně" , nebo spíše obdobně, vybavený vůz můžete mít i za polovinu. Jestli Vás trápí i jízdní vlastnosti pak Focuse ST můžete mít za podobné peníze, o 1/4 milionu níže pořídíte Focuse s normálním benzínem 2,0. Nebo třeba Impreza s dvoulitrovým benzínem 120kW stojí okolo 600.000,- a tu automatickou klimu apod. má taky. Chcete-li trhač asfaltu pak Impreza WRX (169kW) stojí 900.000,- (tedy o 100.000,-!! víc než ten prcek.... Jinak samozřejmě čtu z ceníků, takže si odečtěte další slevu u dealera. Co se vhledu týče uznávám, rencek je hezký, ale to mě by nestačilo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 21:30, RE: Clio
figo napsal:
pane kolego, "kompletně" , nebo spíše obdobně, vybavený vůz můžete mít i za polovinu. Jestli Vás trápí i jízdní vlastnosti pak Focuse ST můžete mít za podobné peníze, o 1/4 milionu níže pořídíte Focuse s normálním benzínem 2,0. Nebo třeba Impreza s dvoulitrovým benzínem 120kW stojí okolo 600.000,- a tu automatickou klimu apod. má taky. Chcete-li trhač asfaltu pak Impreza WRX (169kW) stojí 900.000,- (tedy o 100.000,-!! víc než ten prcek.... Jinak samozřejmě čtu z ceníků, takže si odečtěte další s...
Přesně..pěkný auto, dobrý jízdní vlastnosti, možná je i propracovaný, ale ta cena??To je přehnaný..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 23:44, Libor
interier se mi moc nelíbí a hlavně ta cena vzhledem k technice a spolehlivosti! do toho bych nešel..Za ty peníze bych koupil koupil Civica Vtec, nebo Acorda 2.4Vtec, Lexus 250 zakl. cena cca 850tis., a vubec existuje mnoho vychytanějších variant ale každého věc.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.