0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Clio Grandtour - první dojmy uživatele

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.12.2010 07:30, zámek převodovky a řazení
Kulisu řazení a její shodu s převodovkou bych jednoznačně reklamoval - nechal seřídit. Řekl bych, že jde právě o důsledek montáže zámku zpátečky - kulisa byla kvůli tomu rozebraná a zřejmě není přesně seřízená.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.12.2010 11:14, Děkuji!
Autorovi vyjadřuji dík za recenzi. Hezky jsem si početl. Pán nepředstírá, že toho ví o autě a jeho vlastnostech víc, má vtip a nadhled. Těším se na zkušenosti po ujetí 100 tisíc km. Hodně šťastných km přeji!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.12.2010 16:19, RE: Děkuji!
donald napsal:
Autorovi vyjadřuji dík za recenzi. Hezky jsem si početl. Pán nepředstírá, že toho ví o autě a jeho vlastnostech víc, má vtip a nadhled. Těším se na zkušenosti po ujetí 100 tisíc km. Hodně šťastných km přeji!
Já se přidám. A spíš bych řekl, že pán má jako strojař přehled slušný, jen si nepotřebuje tahat triko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.12.2010 10:05, Rád bych
také panu Karlovi složil poklonu, opravdu báječně nápsáno, stručně, jasně, vtipně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.12.2010 10:31, Zkušenosti
ivan2 napsal:
také panu Karlovi složil poklonu, opravdu báječně nápsáno, stručně, jasně, vtipně.
Tak toto mi nedá abych nereagoval, máme toto Clio ve firmě, akorát 1.2 16v 55kw a je předělané na LPG. Vzhledově auto nevypadá nejhůř(líp než Fabia combi), ale ta kvalita, no prostě Renault. V 60 000km byla generálka motoru, ale to bych přisoudil tomu plynu. V 68 000km byl repas alternátoru, což už s plynem nemá nic společného. Ve vnitř auto vypadá opravdu jak plasťák, všude samej tvrdej plast, už zhruba od 20 000km nesvítí středový panel a rozvítí se pouze po nejdříve lehkém poklepání, teď už pořádném zabušení. Nemálo která věc už mi po uchopení zůstala v ruce, takže jsem musel zpět nasazovat. Když porovnám s Roverem 414 r.v. 97, který taky ve firmě je, tak je Rover lusxusní proti Renaultu a to je o 13 let starší. Jinak co se týče jízdních vlastností, tak auto kupodivu dobře sedí, ale řízení je přeposilované a řazení je takový průměr, ale vzhled řádící páky je uděsný. V minulosti jsem s pár Renaulty taky jezdil(jako služební) a toto Clio mě jen utvrzuje v názoru na tuto značku, že bych si ho nikdy sám dobrovolně nekoupil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.12.2010 22:54, RE: Zkušenosti
michalst napsal:
Tak toto mi nedá abych nereagoval, máme toto Clio ve firmě, akorát 1.2 16v 55kw a je předělané na LPG. Vzhledově auto nevypadá nejhůř(líp než Fabia combi), ale ta kvalita, no prostě Renault. V 60 000km byla generálka motoru, ale to bych přisoudil tomu plynu. V 68 000km byl repas alternátoru, což už s plynem nemá nic společného. Ve vnitř auto vypadá opravdu jak plasťák, všude samej tvrdej plast, už zhruba od 20 000km nesvítí středový panel a rozvítí se pouze po nejdříve lehkém poklepání, teď už p...
Toto mi shodou okolnosti posilal kamos (co Tipcars necte a o auta se nijak moc nezajima): <br>
<br>
Jinak to vypada, ze Renaulta asi fakt radeji ne. Zrovna nedavno zhasl na
D1 brachovi moji manzelky. Vyskocila ojnice a znicila blok motoru. Pry
bud prodat za cca 70 tKc nebo si to nechat opravit ve znack. servisu
(cena strasna)... Sehnal ale nekoho, kdo mu to poresi za 40 tKc, ale i
tak...
Byl to Renault Escape a tusim, ze o 2 roky mladsi nez moje Mondeo.
Koupil to od znameho, ktery s tim jezdil cca rok a ktery si to predtim
dovezl z Nemecka (tusim krapet ojete). No, cca 2-3 roky s tim byl v
pohode. Kazdopadne takhle me Octavia nevypekla a to byl r.v. 1997.
Kazdopadne to uz je treti clovek, ktereho znam osobne a ktery ma (resp.
mel) Renaulta a ten se mu vysypal. Jeden byl kolega z GE (jeste z dob,
kdy jsem v GE zacinal) a tomu se to vysypalo nekde ve Francii a co
vim, tak za pul roku kupoval jine auto, druhy je spoluzak, co bydli cca
3 km od tebe - jeho pritelkyne mela Lagunu a pry se jim to take nejak vysypalo a ted uz nekolik let jezdi ve Felde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.12.2010 23:06, RE: Zkušenosti
Petr S napsal:
Toto mi shodou okolnosti posilal kamos (co Tipcars necte a o auta se nijak moc nezajima): <br>
<br>
Jinak to vypada, ze Renaulta asi fakt radeji ne. Zrovna nedavno zhasl na
D1 brachovi moji manzelky. Vyskocila ojnice a znicila blok motoru. Pry
bud prodat za cca 70 tKc nebo si to nechat opravit ve znack. servisu
(cena strasna)... Sehnal ale nekoho, kdo mu to poresi za 40 tKc, ale i
tak...
Byl to Renault Escape a tusim, ze o 2 roky mladsi nez moje Mondeo.
Koupil to od znameho, ktery s tim jezdil c...
Obcas chybi v textu mezery, email zpravu nekolikrat zalomil a Tipcars nove radky nezobrazuje.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.